Dostawa gratis od 200zł
Ponad 35 000 produktów
{{ aa_name() }}

Artemide Curiosity 36 0174010A


{{ products_product_option_set.product_option_set.name }}
Max: {{ products_product_option_set.max }}{{products_product_option_set.unit}}
{{ products_product_option_set.unit }}
Potd pl
Produkt dostępny
Wysyłka w 4 - 6 tygodni
{{ finalOriginalPrice() | currency }} {{ finalEffectivePrice() | currency}} {{ product.price | currency }}
Cenowy hit dnia
Oferta ważna jeszcze {{ time_left_countdown }}

Ocena:
Producent:
Kod produktu:
28418
Zapytaj o produkt

payu, raty payu, visa, mastercard, przelew tradycyjny, płatność gotówką przy odbiorze

Opis produktu Artemide Curiosity 36 0174010A

„Wszyscy mamy ten jeden przedmiot, który opowiada historię życia, podróży lub zbiór przedmiotów, które chcielibyśmy podkreślić światłem. Ciekawość - zainspirowana wszechświatem „gabinetu ciekawości” - zrodziła się z chęci zaoferowania małej wystawy wszystkim tym, którzy chcą zaprezentować przedmiot w jego świetle. Z natury jest przeznaczony dla każdego sektora, zarówno prywatnego, jak i zawodowego: muzeów, wystawiania prywatnych kolekcji lub przedmiotów na stole w restauracji. Każdy może sobie wyobrazić własną prezentację na scenie lampy.

Ale jest coś więcej: ciekawość jest dekoracyjna i wszechstronna. Dzięki niewielkiemu wyjmowanemu dyfuzorowi może stać się lampą EXPO lub DECO. Dzięki baterii jest również nomadyczny i łatwy do przenoszenia: znajdzie swoje miejsce we wszystkich scenariuszach wnętrz. Kto powiedział, że ciekawość jest wadą? ” Davide Oppizzi

 

Ciekawość to nowa przenośna lampa, która swoim kształtem ujawnia swoje powołanie do ekspozycji, ale jednocześnie do relacji. Pokazuje miejsca, w których przebywają ludzie, lub przedmioty, które może w nim trzymać. Neutralny i niezbędny w pełnej wdzięku białej lub czarnej strukturze, staje się funkcjonalny, poprawiając zawartość. Jest dostępny w dwóch rozmiarach, aby lepiej dostosować się do różnych obiektów. Jest to ramka do wyświetlania obiektów. Jego podstawa staje się elementem, który obsługuje to, co chcesz pokazać, oświetlone małym reflektorem u góry. Jest kontrolowanym światłem, które po dodaniu białej szklanej kuli z bursztynowym światłem odtwarza ciepłą i przytulną atmosferę, wokół której pielęgnuje się relacje i czuje się dobrze. Ciekawość przenosi przestrzeń światła wszędzie, a dzięki swojej długiej autonomii (16 godzin od sieci) pozwala na nowo odkrywać codzienne konteksty świetlne. Projektuje indywidualną swobodę, dostosowując się do przestrzeni domowej, ale przede wszystkim otwiera nowe scenariusze w miejscach publicznych. Będąc w stanie budować giętkie i mobilne wyświetlacze, jest również doskonałym narzędziem do powierzchni handlowych, na wystawy lub do restauracji, gdzie tworzy intymną i elegancką atmosferę zdolną do śledzenia zmieniającej się organizacji przestrzeni.

Dane Techniczne

Barwa światła
Ciepła
Kolor
Brązowy-Czarny
Materiał
Aluminium
Napięcie
230 V
Okres gwarancji
2 lata
Rodzaj lampy
Stołowe
Strumień świetlny
430lm
Styl lampy
Lampy Nowoczesne
Szerokość
18 cm
Temperatura barwowa
3000K
Wskaźnik oddawania barw CRI
80
Zawiera źródło światła
Tak
{{ response.message }}

Dodaj swoją opinię o Artemide Curiosity 36 0174010A