Dostawa gratis od 500zł
Ponad 25 000 produktów
{{ aa_name() }}

Cichy oczyszczacz powietrza AirDog X8


{{ products_product_option_set.product_option_set.name }}
Max: {{ products_product_option_set.max }}{{products_product_option_set.unit}}
{{ products_product_option_set.unit }}
Potd pl
Produkt dostępny
Wysyłka w 2 - 4 tygodnie
{{ finalOriginalPrice() | currency }} {{ finalEffectivePrice() | currency}} {{ product.price | currency }}
Cenowy hit dnia
Oferta ważna jeszcze {{ time_left_countdown }}

Ocena:
Producent:
Kod produktu:
29120
Zapytaj o produkt

payu, raty payu, visa, mastercard, przelew tradycyjny, płatność gotówką przy odbiorze

Opis produktu Cichy oczyszczacz powietrza AirDog X8

Zastanawiasz się: Jaki oczyszczacz powietrza wybrać? Podpowiadamy, jak skutecznie chronić swój dom przed wirusami oraz alergenami.

Zimą, gdy temperatura gwałtownie spada zaczynamy ogrzewać nasze domy. Chcąc właściwie gospodarzyć ciepłem jakie otrzymamy z naszych kotłów zapominamy o częstym wietrzeniu pomieszczeń, w których przebywamy. Taka sytuacja prowadzi do gromadzenia się w powietrzu pokładów kurzu oraz innych drobnoustrojów. Te z kolei są doskonałą pożywką dla bakterii oraz wirusów. Oczyszczacz powietrza do domu może okazać się zbawiennym urządzeniem, które pomoże zadbać o jakość naszego życia i często życia naszej rodziny.

Wrażliwe na negatywne czynniki środowiska są najczęściej dzieci. Z powodu słabszego systemu odpornościowego, który jest kształtowany każdego dnia, to właśnie najmłodsi mają większe szanse na zachorowanie. Po powrocie do domu, nasze pociechy sporą ilość czasu spędzają we własnych pokojach, które powinny być regularnie wietrzone oraz wolne od kurzu. Trudno jednak zadbać o czystą sypialnię, gdy za oknem unosi się smog oraz dym z kominów. W okresie grzewczym wietrząc swoje mieszkanie, tak na prawdę wpuszczamy do niego kolejne zanieczyszczenia ze środowiska.

Jak radzić sobie w sytuacji, gdy popadamy w „zamknięte koło” zanieczyszczeń?

Oczyszczacz powietrza jest to urządzenie, które ma za zadanie pozbyć się z powietrza kurzu, brzydkich zapachów, dymu, alergenów, bakterii oraz wirusów. Umieszczony w sypialni najmłodszych z powodzeniem oczyści powietrze, które aktualnie znajduje się w domu, jak również to przedostające się z zewnątrz. Dzięki nowoczesnej technologii wykorzystanego filtra „System Ionic Wind Technology” skutecznie oczyści powietrze w pomieszczeniu o wielkości do 90 m2. Polecamy go szczególnie jako oczyszczacz powietrza dla alergika, ze względu na jego wysoką skuteczność. Urządzenie jest wielkości „małej szafki” co pozwoli nam na umieszczenie go w niemalże każdym pomieszczeniu. Oczyszczacz powietrza AirDog X8 zastosujemy z powodzeniem w sypialni lub pokoju dziecięcym. Posiada tryb cichej pracy, który możemy uruchomić nocą, aby móc zrelaksować się i niemalże zapomnieć o jego istnieniu 😊. Dodatkowym atutem jest funkcja wygaszenia diod, nawet poza trybem snu.

Oczyszczanie powietrza w domu - budowa urządzenia oraz sterowanie bezprzewodowe

Ten nowoczesny oczyszczacz powietrza posiada kółka jezdne, aby wygodnie przesunąć go w inne miejsce lub do innego pomieszczenia. Aby zwiększyć komfort oczyszczacz powietrza wyposażony jest w aż 6 prędkości wentylatora. Wszystkie te funkcje wygodnie uruchamiamy jednym przyciskiem. Wybór aktualnego programu sygnalizuje lampka kontrolna. Dodatkowo produkt posiada blokadę rodzicielską, dzięki której nasze pociechy nie zmienią trybu pracy bez naszej wiedzy.

Oczyszczacz powietrza z jonizatorem posiada dedykowany pilot, dzięki któremu uruchomimy potrzebne funkcje nie ruszając się z kanapy. Dodatkowo, gdy zaistnieje potrzeba uruchomienia urządzenia przed powrotem do domu możemy w wygodny sposób skorzystać z aplikacji mobilnej na naszym telefonie. Niezależnie z której platformy aktualnie korzystamy (Android lub iOS). Aplikację pobieramy raz a następnie łączymy się z urządzeniem i gotowe! Z poziomu aplikacji mobilnej skorzystasz między innymi z funkcji takich jak:

  • Zdalne sterowanie oczyszczaczem powietrza
  • Włączanie / wyłączanie
  • Zmiana trybu na nocny
  • Blokada rodzicielska
  • Ustawienia filtracji powietrza
  • Stały monitoring jakości powietrza

Oczyszczacz powietrza cena - czy warto w niego zainwestować? 💸

Zastosowana technologia pozwala na usunięcie zanieczyszczeń takich jak pyły PM10, PM2.5, alergeny, bakterie oraz wirusy. Wysokiej jakości filtr wielokrotnego użytku dołączony do urządzenia pozwala na uzyskanie najwyższego poziomu filtracji bez potrzeby wymiany jednorazowych filtrów, co pozwala na ograniczenie nie tylko zanieczyszczeń w naszym domu, ale również zadbać o środowisko. Kasetę filtracyjną eksploatujemy myjąc ręcznie lub wygodnie w zmywarce. System ten jest zdecydowanie łatwiejszy i ekologiczny w porównaniu do tradycyjnych i tańszych filtrów HEPA. Nasz produkt posiada dodatkowy filtr do oczyszczacza powietrza, który dołączamy gratis do zakupu.

AirDog X8 został sprawdzony pod kątem testów laboratoryjnych. Posiada Atest PZH oraz certyfikaty typu: TUV, SGS, ISO9001, ISO14001.

Badania wykazały, iż AirDog X8 usuwa aż 99,87% wirusa grypy w ciągu godziny! W naszym sklepie jest to zdecydowanie „Najlepszy oczyszczacz powietrza”. W walce z globalnym zagrożeniem - koronawirusem, firma Airdog przekazała 120 oczyszczaczy powietrza Airdog X5 oraz 500 masek KN95 i 2000 sztuk gogli ochronnych dla miejscowego ośrodka zdrowia Wuhan Asia Heart Hospital. Więcej na ten temat opisuje artykuł, z którym mogą zapoznać się Państwo klikając w ten link.

Zachęcamy do zapoznania się z linią oczyszczaczy powietrza marki AirDog. Film przedstawiający produkty tej marki dostępny jest poniżej. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Dane Techniczne

CADR formaldehyd
320 m3 /h
CADR pyły
800 m3 /h
CCM pyły / CCM formaldechyd
P4/F4
Głębokość
38 cm
Kolor
Biały
Moc znamionowa
110W
Napięcie
230 V
Okres gwarancji
2 lata
Poziom hałasu
34-63 dB
Przepływ powietrza
800 m3 /h
Przeznaczony do powierzchni
90 m2
Prędkość wentylatora
5 + sleep mode
Szerokość
38 cm
Waga
19,7 kg
Wysokość
76 cm
{{ response.message }}

Dodaj swoją opinię o Cichy oczyszczacz powietrza AirDog X8

Kategorie produktu Cichy oczyszczacz powietrza AirDog X8

Maseczki bawełniane Lunares