(+48) 515 574 581

Lampa biurkowa Artemide Tolomeo Micro

Dostępność:
Dostępna
Wysyłka w:
2 - 4 tygodnie
Cena:
787 zł
787.0

Ocena:
Kod produktu:
3668
Zapytaj o produkt

Opis produktu Lampa biurkowa Artemide Tolomeo Micro

Projektant Giancarlo Fassina wraz z Michele de Licchi w roku 1987 stworzyli kultową lampę biurkową Tolomeo Micro z oferty znanej i cenionej na całym świecie firmy Artemide. Lampka biurkowa Tolomeo Micro to produkt pochodzący z obszernej oferty znanych lamp Tolomeo produkowanych przez Artemide. Prezentowany model to najbardziej popularna lampka biurkowa na świecie. Cała lampa wykonana z aluminium. Wielkim atutem tej lampy jest możliwość regulowania ramienia oraz obracania we wszystkich kierunkach głowica klosza co sprawia, że posiadacz tej lampy jest w stanie ustawić kierunek źródła światła według własnych upodobań i potrzeb. Żarówka E14 o maksymalnej mocy 60W. Istnieje możliwość zastosowania źródła LED.  Lampa dostępna w 9 kolorach: czerwonym, szarym, czarnym, żółtym, niebieskim, pomarańczowym, zielonym, turkusowym i miedzianym. 

Znak ENEC jest zastrzeżonym znakiem europejskiej certyfikacji niektórych wyrobów elektrycznych potwierdzającym, że wyroby nim oznaczane spełniają wymagania właściwych norm europejskich (EN), przyjętych w ramach porozumienia ENEC.

Dane Techniczne

Długość
69 cm
Ilość punktów światła
1
Informacje dodatkowe
Oprawa oświetleniowa ma konstrukcję umożliwiającą stosowanie jej do bezpośredniego montażu na powierzchniach normalnie palnych, a co za tym idzie także niepalnych.
Materiał
Aluminium
Moc
60W
Napięcie
230 V
Okres gwarancji
2 lata
Rodzaj gwintu
E14
Rodzaj lampy
Stołowe
Rodzaj źródła światła
Żarówka
Stopień ochrony
IP20
Styl lampy
Lampy Nowoczesne
Wysokość
73 cm
Zawiera źródło światła
Nie
Średnica
17 cm

Kategorie produktu Lampa biurkowa Artemide Tolomeo Micro

{{ response.message }}

Dodaj swoją opinię o Lampa biurkowa Artemide Tolomeo Micro