(+48) 515 574 581

Lampa stołowa Artemide Tolomeo Micro

Dostępność:
Dostępna
Wysyłka w:
2 - 4 tygodnie
Cena:
908 zł
908.0

Ocena:
Kod produktu:
3668

Opis Lampa stołowa Artemide Tolomeo Micro

Projektant Giancarlo Fassina wraz z Michele de Licchi w roku 1987 stworzyli kultową lampę biurkową Tolomeo Micro z oferty znanej i cenionej na całym świecie firmy Artemide. Lampka biurkowa Tolomeo Micro to produkt pochodzący z obszernej oferty znanych lamp Tolomeo produkowanych przez Artemide. Prezentowany model to najbardziej popularna lampka biurkowa na świecie. Cała lampa wykonana z aluminium. Wielkim atutem tej lampy jest możliwość regulowania ramienia oraz obracania we wszystkich kierunkach głowica klosza co sprawia, że posiadacz tej lampy jest w stanie ustawić kierunek źródła światła według własnych upodobań i potrzeb. Żarówka E14 o maksymalnej mocy 60W. Istnieje możliwość zastosowania źródła LED.  Lampa dostępna w 9 kolorach: czerwonym, szarym, czarnym, żółtym, niebieskim, pomarańczowym, zielonym, turkusowym i miedzianym. 

Znak ENEC jest zastrzeżonym znakiem europejskiej certyfikacji niektórych wyrobów elektrycznych potwierdzającym, że wyroby nim oznaczane spełniają wymagania właściwych norm europejskich (EN), przyjętych w ramach porozumienia ENEC.

Dane Techniczne

Okres gwarancji
2 lata
Ilość punktów światła
1
Styl lampy
Lampy Nowoczesne
Rodzaj lampy
Stołowe
Napięcie
230 V
Rodzaj źródła światła
Żarówka
Moc
60W
Rodzaj gwintu
E14
Materiał
Aluminium
Wysokość
73 cm
Średnica
17 cm
Długość
69 cm
Stopień ochrony
IP20
Zawiera źródło światła
Nie
Informacje dodatkowe
Oprawa oświetleniowa ma konstrukcję umożliwiającą stosowanie jej do bezpośredniego montażu na powierzchniach normalnie palnych, a co za tym idzie także niepalnych.

Kategorie produktu Lampa stołowa Artemide Tolomeo Micro

Lampy Stołowe Lampy do Salonu Artemide

Opinie o Lampa stołowa Artemide Tolomeo Micro