Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Skandynawskie oświetlenie

Aby uzyskać zupełnie inny wygląd, zastosujemy skandynawski trend wnętrz. Pod względem oświetlenia oznacza to oprawy o minimalistycznym designie, delikatnych kolorach i wykonane z drewna i metalu. Jeśli wybierzesz ten styl oświetlenia i zastosujesz go w naszym różowym otoczeniu z jasnoszarą sofą, od razu zobaczysz inną atmosferę, którą tworzy.

Poniżej widać naszą lampę podłogową.

Regulowane reflektory są idealne do czytania czasopisma lub gazety wieczorem w ulubionym fotelu. Na kredensie umieściliśmy Białe Lampy Stołowe

CIRO Kinkiet 1L Biały/Złoty Szczotkowany CIRO Kinkiet 1L Biały/Złoty Szczotkowany to urocza lampa o stylowym i charakterystycznym designie. Akcent w kolorze złota dodaje całości odrobiny klasy. Aby zapewnić światło do czytania na kanapie, dobrym wyborem będzie lampa ścienna.

Jasne podstawowe elementy nada dywan, a do stołów bocznych (w dwóch rozmiarach) i ciemnoszarego fotela będzie idealnym dodatkiem. Nad drewnianą komodą zawiesiliśmy nasze stylowe lustro w kolorze złotym. Zamontowanie półek ściennych Fad nad sofą stworzyło poręczne osobiste miejsce do stylizacji do wyświetlania ulubionych przedmiotów, takich jak cenne zdjęcia.

Standardy w oświetleniu i aranżacji wnętrz zmieniają się tak samo, jak standardy w świecie mody. Nie musisz jednak ślepo dążyć za sezonowo zmieniającymi się trendami, pod warunkiem jednak, że umiejętnie dobierzesz w swoich wnętrzach rodzaj i sposób oświetlenia.

Może zainteresują Cię produkty z poniższych kategorii?

Lampy Skandynawskie

Udostępnij tą stronę!