Darmowa dostawa od 500 zł
Ponad 22 000 produktów
Darmowa Dostawa od 500 zł
{{ aa_name() }}

Kule Ogrodowe - Opinie o produktach

Dekoracyjne kule ogrodowe luna balls 20 30 40cm zarowki led l

Dekoracyjne Lampy Kule Ogrodowe - Luna Balls 20,30,40cm + Żarówki LED

30 sierpień 2019

Bardzo ładne kule ogrodowe, mam juz je 2 lata i przychodzę po więcej bo w porównaniu do poprzednich które kupiliśmy z żoną nie żółkną. polecam serdecznie !

~ Wiktor


Zestaw lampy ogrodowe kule luna balls 20 25 30 cm zarowki led l

Zestaw Lampy Ogrodowe Kule - Luna Balls 20,25,30 cm + Żarówki Led

25 sierpień 2019

Polecam towar, ludwik

~ Ludwik


Wodoodporna kolumna lampa solarna ledowa z funkcja multikoloru do ogrodu 45 cm l

Wodoodporna kolumna lampa solarna LEDowa z funkcją multikoloru do ogrodu (45 cm)

9 sierpień 2019

Solidne wykonanie produktu, moje dziecko używa jej jako krzesełka. polecam

~ olgafilipek


Biala kula dekoracyjna ogrodowa luna ball 25 cm l

Biała Kula dekoracyjna Ogrodowa - Luna ball 25 cm

31 lipiec 2019

Dobra obsługa i fajny kontakt ze sklepem internetowym. rekomenduję zakupy w tym sklepie

~ kazek


Kula dekoracyjna do ogrodu wybor kolorow 22 cm l

Kula Dekoracyjna do Ogrodu Wybór Kolorów 22 cm

3 maj 2019

Bardzo-dobre wykonanie produktu -- polecam -- rafał

~ rafał


Lampy kule ogrodowe - kule, które świecą - piękne i nowoczesne oświetlenie ogrodowe

To piękne i nowoczesne lampy zewnętrzne jak i również lampy do mieszkania. Przepięknie rozświetlą dróżki wokół Twego domu, wprawiając w zachwyt Ciebie i gości. Oświetlenie to oprócz swoich walorów estetycznych jest bardzo funkcjonalne. Światło nie jest skupione, a dzięki rozproszeniu uzyskujemy doświetlenie większej powierzchni i stworzenie niepowtarzalnego klimatu.

Lampy zewnętrzne - kule ogrodowe LED

Stworzone z mocnych materiałów, które są odporne na działanie niekorzystnych warunków. Stopień ochrony co najmniej IP44 pozwala na bezpieczne zastosowanie na zewnątrz, bez obawy o opady deszczu lub inne wichury. Część z naszych kul ogrodowych ma stopień ochrony IP67 - te kule są praktycznie wodoodporne, co pozwala na rzucenie ich na basen lub oczko wodne i cieszenie się pięknym pływającym oświetleniem.

Lampy kule ogrodowe solarne - lampy solarne do ogrodu

Nasze kule ogrodowe można podzielić na dwa rodzaje: kule ogrodowe zasilane kablem i kule ogrodowe solarne. Lampy zasilane prądem z sieci energetycznej zapewniają mocne światło niezależnie od warunków atmosferycznych umiejscowienia lampy. Ich na pozór trudna instalacja odpłaca się w postaci niezawodnego działania bez względu na porę dnia. Solarne kule ogrodowe ładują się czerpiąc z energii słonecznej w ciągu dnia i samoczynnie się włączają gdy zapadnie zmrok, dzięki wykorzystaniu zintegrowanego czujnika zmierzchu. Oświetlenie solarne dzięki temu, że nie wymagają zewnętrznego zasilania, oszczędzają prąd oraz dają nam ogromną elastyczność i dowolność  w rozmieszczeniu. A gdy pierwotna lokalizacja nam się znudzi możemy taką lampę wziąć do ręki i przenieść w dowolne inne miejsce. Kule ogrodowe o IP67 możemy wrzucić do basenu lub oczka wodnego — będą unosić się na wodzie, w dzień ładować, a w nocy pięknie świecić.

Kule ogrodowe 12V

Dzięki zastosowaniu uniwersalnego gwintu i sposobu montażowego, kule ogrodowe pozwalają na pracę pod różnymi napięciami w zależności od zastosowanej instalacji elektrycznej. W przypadku pracy na mniejszych napięciach należy zastosować żarówkę odpowiednią do napięcia prądu w instalacji.

Wszystkie kule ogrodowe są objęte 3-letnią gwarancją od producenta.

 

Centrum wiedzy o oświetleniu - Blog

Kula solarna - czy wytrzyma zimę? Test całoroczny Zestaw kul solarnych

Lampy solarne, zasilane energią światła słonecznego, to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą dbać o środowisko. Są one ekologiczne, wydajne i można powiedzieć, że świecą za darmo. Jednak wiele osób martwi się, że przy ograniczonym działaniu słońca, np. podczas zachmurzeń lub zimą, lampy będą świecić bardzo słabo albo wcale. Czy kula solarna wytrzyma zimę? Czy będzie świecić mimo braku słońca?

Przed naszym sklepem umieściliśmy solarną kulę i obserwowaliśmy jak będzie się ona sprawdzać, zwłaszcza podczas zimy. Oto nasza relacja z użytkowania lampy solarnej!

Kule Ogrodowe