Darmowa dostawa od 500 zł
Ponad 16 000 produktów
Darmowa Dostawa od 500 zł
{{ aa_name() }}

Kule Ogrodowe - Opinie o produktach

Wodoodporna kolumna lampa solarna ledowa z funkcja multikoloru do ogrodu 45 cm l

Wodoodporna kolumna lampa solarna LEDowa z funkcją multikoloru do ogrodu (45 cm)

4 kwiecień 2018

Polecam lampę.

~ Zofia


Wodoodporna kolumna lampa solarna ledowa z funkcja multikoloru do ogrodu 45 cm l

Wodoodporna kolumna lampa solarna LEDowa z funkcją multikoloru do ogrodu (45 cm)

4 kwiecień 2018

Rząd takich słupków wzdłuż ogrodzenia robi wrażenie. nie mogę się jednak zdecydować który kolor lubię najbardziej. niebieski?

~ AngelkaN91


Wodoodporna kolumna lampa solarna ledowa z funkcja multikoloru do ogrodu 45 cm l

Wodoodporna kolumna lampa solarna LEDowa z funkcją multikoloru do ogrodu (45 cm)

4 kwiecień 2018

Wstawiłem takie na taras. czaderski klimat - imprezy na zewnątrz nabrały nowego blasku. :)

~ Marian


Wodoodporna lampa ogrodowa solarna led szescian 9 l

Wodoodporna Lampa Ogrodowa Solarna LED Sześcian

4 kwiecień 2018

Wybierając ten model lampy zastanawiałam się czy będzie pasować do mojego salonu, pan obiecał, że nie będzie problemu ze zwrotem. lampa jednak została z nami . polecam sklep.

~ makary


Kula ogrodowa solarna 34cm led kolorowa wodoodporna 10 l

Kula ogrodowa solarna i USB 34cm LED kolorowa, wodoodporna

4 kwiecień 2018

Polecam lampę.

~ Wanesa Adamus


Lampy kule ogrodowe - kule, które świecą - piękne i nowoczesne oświetlenie ogrodowe

To piękne i nowoczesne lampy zewnętrzne jak i również lampy do mieszkania. Przepięknie rozświetlą dróżki wokół Twego domu, wprawiając w zachwyt Ciebie i gości. Oświetlenie to oprócz swoich walorów estetycznych jest bardzo funkcjonalne. Światło nie jest skupione, a dzięki rozproszeniu uzyskujemy doświetlenie większej powierzchni i stworzenie niepowtarzalnego klimatu.

Lampy zewnętrzne - kule ogrodowe LED

Stworzone z mocnych materiałów, które są odporne na działanie niekorzystnych warunków. Stopień ochrony co najmniej IP44 pozwala na bezpieczne zastosowanie na zewnątrz, bez obawy o opady deszczu lub inne wichury. Część z naszych kul ogrodowych ma stopień ochrony IP67 - te kule są praktycznie wodoodporne, co pozwala na rzucenie ich na basen lub oczko wodne i cieszenie się pięknym pływającym oświetleniem.

Lampy kule ogrodowe solarne - lampy solarne do ogrodu

Nasze kule ogrodowe można podzielić na dwa rodzaje: kule ogrodowe zasilane kablem i kule ogrodowe solarne. Lampy zasilane prądem z sieci energetycznej zapewniają mocne światło niezależnie od warunków atmosferycznych umiejscowienia lampy. Ich na pozór trudna instalacja odpłaca się w postaci niezawodnego działania bez względu na porę dnia. Solarne kule ogrodowe ładują się czerpiąc z energii słonecznej w ciągu dnia i samoczynnie się włączają gdy zapadnie zmrok, dzięki wykorzystaniu zintegrowanego czujnika zmierzchu. Oświetlenie solarne dzięki temu, że nie wymagają zewnętrznego zasilania, oszczędzają prąd oraz dają nam ogromną elastyczność i dowolność  w rozmieszczeniu. A gdy pierwotna lokalizacja nam się znudzi możemy taką lampę wziąć do ręki i przenieść w dowolne inne miejsce. Kule ogrodowe o IP67 możemy wrzucić do basenu lub oczka wodnego — będą unosić się na wodzie, w dzień ładować, a w nocy pięknie świecić.

Kule ogrodowe 12V

Dzięki zastosowaniu uniwersalnego gwintu i sposobu montażowego, kule ogrodowe pozwalają na pracę pod różnymi napięciami w zależności od zastosowanej instalacji elektrycznej. W przypadku pracy na mniejszych napięciach należy zastosować żarówkę odpowiednią do napięcia prądu w instalacji.

Wszystkie kule ogrodowe są objęte 3-letnią gwarancją od producenta.

 

Centrum wiedzy o oświetleniu - Blog

Kula solarna - czy wytrzyma zimę? Test całoroczny Zestaw kul solarnych

Lampy solarne, zasilane energią światła słonecznego, to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą dbać o środowisko. Są one ekologiczne, wydajne i można powiedzieć, że świecą za darmo. Jednak wiele osób martwi się, że przy ograniczonym działaniu słońca, np. podczas zachmurzeń lub zimą, lampy będą świecić bardzo słabo albo wcale. Czy kula solarna wytrzyma zimę? Czy będzie świecić mimo braku słońca?

Przed naszym sklepem umieściliśmy solarną kulę i obserwowaliśmy jak będzie się ona sprawdzać, zwłaszcza podczas zimy. Oto nasza relacja z użytkowania lampy solarnej!

Kule Ogrodowe