Dostawa gratis od 200zł
Ponad 77 000 produktów
{{ aa_name() }}

Kule Ogrodowe

Kule Ogrodowe

Lampy kule ogrodowe - kule, które świecą - piękne i nowoczesne oświetlenie ogrodowe

To piękne i nowoczesne lampy zewnętrzne jak i również lampy do mieszkania. Przepięknie rozświetlą dróżki wokół Twego domu, wprawiając w zachwyt Ciebie i gości. Oświetlenie to oprócz swoich walorów estetycznych jest bardzo funkcjonalne. Światło nie jest skupione, a dzięki rozproszeniu uzyskujemy doświetlenie większej powierzchni i stworzenie niepowtarzalnego klimatu.

Lampy zewnętrzne - kule ogrodowe LED

Stworzone z mocnych materiałów, które są odporne na działanie niekorzystnych warunków. Stopień ochrony co najmniej IP44 pozwala na bezpieczne zastosowanie na zewnątrz, bez obawy o opady deszczu lub inne wichury. Część z naszych kul ogrodowych ma stopień ochrony IP67 - te kule są praktycznie wodoodporne, co pozwala na rzucenie ich na basen lub oczko wodne i cieszenie się pięknym pływającym oświetleniem.

Lampy kule ogrodowe solarne - lampy solarne do ogrodu

Nasze kule ogrodowe można podzielić na dwa rodzaje: kule ogrodowe zasilane kablem i kule ogrodowe solarne. Lampy zasilane prądem z sieci energetycznej zapewniają mocne światło niezależnie od warunków atmosferycznych umiejscowienia lampy. Ich na pozór trudna instalacja odpłaca się w postaci niezawodnego działania bez względu na porę dnia. Solarne kule ogrodowe ładują się czerpiąc z energii słonecznej w ciągu dnia i samoczynnie się włączają gdy zapadnie zmrok, dzięki wykorzystaniu zintegrowanego czujnika zmierzchu. Oświetlenie solarne dzięki temu, że nie wymagają zewnętrznego zasilania, oszczędzają prąd oraz dają nam ogromną elastyczność i dowolność  w rozmieszczeniu. A gdy pierwotna lokalizacja nam się znudzi możemy taką lampę wziąć do ręki i przenieść w dowolne inne miejsce. Kule ogrodowe o IP67 możemy wrzucić do basenu lub oczka wodnego — będą unosić się na wodzie, w dzień ładować, a w nocy pięknie świecić.

Kule ogrodowe 12V

Dzięki zastosowaniu uniwersalnego gwintu i sposobu montażowego, kule ogrodowe pozwalają na pracę pod różnymi napięciami w zależności od zastosowanej instalacji elektrycznej. W przypadku pracy na mniejszych napięciach należy zastosować żarówkę odpowiednią do napięcia prądu w instalacji.

Wszystkie kule ogrodowe są objęte 3-letnią gwarancją od producenta.

 

Kule Ogrodowe - Opinie o produktach


Zestaw Lampy Ogrodowe Kule - Luna Balls 20,25,30 cm + Żarówki Led
5 czerwiec 2022
Kule są przepiękne a jeszcze piękniej się prezentują wieczorem. polecam kule jak i sprzedającego. pozdrawiam

Zestaw Lampy Ogrodowe Kule - Luna Balls 20,25,30 cm + Żarówki Led
2 czerwiec 2022
Towar podłączony, sprawdzony i już mogę powiedzieć że kule prezentują się genialnie. pięknie zdobią ogród. polecam.

Zestaw dekoracyjne kule ogrodowe - Luna Balls 25, 30, 40 cm + Żarówki Led
23 listopad 2021
Dziękujemy za komentarz. dodaliśmy możliwość wyboru dodatkowego kabla przy zakupie produktu.

Zestaw dekoracyjne kule ogrodowe - Luna Balls 20, 25, 30, 40 cm + Żarówki Led
18 lipiec 2021
Kule wykonane z trwałego tworzywa, bo nawet jak porwał mi jedną bardzo mocny wiatr, nie uległa zniszczeniu. od ponad roku świecą dzień w dzień i wciąż i wyglądają tak samo dobrze.

Nowoczesna Kula Ogrodowa Dekoracyjna - Luna Ball 30 cm
11 maj 2021
Zaczalem od dwoch, skonczylem na szesciu. polecam

Centrum wiedzy o oświetleniu - Blog

Kula solarna - czy wytrzyma zimę? Test całoroczny Zestaw kul solarnych

Lampy solarne, zasilane energią światła słonecznego, to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą dbać o środowisko. Są one ekologiczne, wydajne i można powiedzieć, że świecą za darmo. Jednak wiele osób martwi się, że przy ograniczonym działaniu słońca, np. podczas zachmurzeń lub zimą, lampy będą świecić bardzo słabo albo wcale. Czy kula solarna wytrzyma zimę? Czy będzie świecić mimo braku słońca?

Przed naszym sklepem umieściliśmy solarną kulę i obserwowaliśmy jak będzie się ona sprawdzać, zwłaszcza podczas zimy. Oto nasza relacja z użytkowania lampy solarnej!

Wskazówki i pomysły dotyczące oświetlenia zewnętrznego Bega

Oświetlenie zewnętrzne jest dziś bardziej koniecznością niż luksusem. Oświetlenie zewnętrzne jest dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach, dzięki czemu ma wiele różnych zastosowań. Niezależnie od tego, czy chcesz uzupełnić wystrój swojego domu, czy próbujesz zwiększyć poziom oświetlenia w całym domu, oświetlenie zewnętrzne może Ci w tym pomóc.

Kule Ogrodowe