Dostawa gratis od 200zł
Ponad 72 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy Ares Lampy Ares

  Włoska fabryka Ares znajduje się w czołowej piątce światowych liderów rynku oświetleniowego, skupiając się na produkcji wysokiej, jakości lamp ulicznych do oświetlenia architektonicznego, oświetlenia krajobrazu i parku.

Lampy ARES - wpuszczane

  Lampy Ares to standard wyposażenia oświetleniowego do profesjonalnego oświetlenia architektonicznego i krajobrazowego. Jeśli ktoś raz zastosuje te produktu do realizacji projektu oświetlenia zewnętrznego, zrozumie, że dokonał wkładu inwestycyjnego w estetykę i wyjątkowość obiektu.

  Przykładem może być wpuszczana oprawa Ares do montażu na zewnątrz na ścianie lub w ziemi. To urządzenie ma wygodny kwadratowy kształt i jest wykonane z wbudowaną metodą instalacji. Materiałem korpusu jest odlew aluminiowy o niskiej zawartości zanieczyszczeń miedzi, co powoduje wysoką wytrzymałość produktu. W celu ochrony przed korozją, zewnętrzna warstwa obudowy ma podwójną powłokę polimerową z żywicy epoksydowej i poliestru, która jest wykonywana na lampie Ares przy użyciu metody konwersji proszku.

  Stopień ochrony IP67 przed kurzem i wilgocią uzyskano dzięki niezawodnej silikonowej uszczelce. Dyfuzor może być wyposażony zarówno w przezroczyste, jak i matowe szkło hartowane. ARES tworzy technologię oświetleniową o nieodłącznej europejskiej, jakości. Seria lamp zajmuje ważne miejsce wśród urządzeń firmy, które mają unikalną konstrukcję, ponieważ dotyczy ona wbudowanych opraw do montażu zewnętrznego w ścianach. Lampa Ares przeznaczona jest do oświetlenia ulicznego lub dekoracyjnego. Nadaje ona jednolity strumień światła a kierunek rozproszenia pozwala zapomnieć o oślepiającym efekcie.

  Lampy Ares to przykład połączenia innowacyjnych energooszczędnych technologii i harmonijnego wzornictwa. Strumień świetlny emitowany przez matowy klosz z hartowanego szkła ma kierunek skierowany w dół. Zapewnia to miękkie i równomierne oświetlenie sąsiednich obiektów oraz całkowicie eliminuje ryzyko olśnienia.

Kinkiety Ares - zewnętrzne

  W ostatnich latach ogromne znaczenie ma oświetlenie architektoniczne naścienne, które nadaje całości obraz i stanowi funkcjonalny element systemu oświetleniowego. Kwadratowy kinkiet Ares to znakomity przykład oświetlenia architektonicznego. Unikalny design tego modelu wystarczy, aby zrozumieć głębię umiejętności włoskich inżynierów, którzy stworzyli to urządzenie oświetleniowe.

  Inny przykład to kinkiet ARES wykonany w uniwersalnym cylindrycznym kształcie i przeznaczony do statycznego montażu na ścianie lub kolumnie. W takim przypadku promienie światła mogą rozprzestrzeniać się w jednym lub dwóch przeciwnych kierunkach. Bezbłędna konstrukcja oparta na odlewanym stopie aluminium jest uważana za najbardziej trwałą i jednocześnie lekką, co znacznie upraszcza procedurę instalacji. W celu ochrony przed korozją, obudowa ma powłokę polimerową, która jest nakładana przez chemiczną konwersję proszku i zapobiega niszczeniu metalu na ulicy. Ze względu na wysoki stopień ochrony IP54, oprawa jest w stanie wytrzymać wnikanie wody i kurzu w nieskończoność, zachowując przy tym jego funkcjonalność i doskonałe właściwości optyczne.

  W zakresie produktów do oświetlenia architektonicznego kinkiety Ares są wysoko cenione za optymalną równowagę między wydajnością światła a estetyką. Inżynierowie ARES przyjęli szereg rozwiązań konstrukcyjnych, które zapewniają trwałe, bezpieczne i łatwe w użyciu lampy. Przy stosunkowo niewielkich rozmiarach urządzenia mogą wytwarzać mocne oświetlenie o znacznej powierzchni. Kinkiety Ares zewnętrzne się niezawodnym urządzeniem do oświetlenia bram, konstrukcji dekoracyjnych, schodów i balkonów.

   Jeśli wymagane jest tworzenie oświetlenia elewacyjnego, można wybrać kinkiet, który ma matowe szkło i tworzy rozproszony strumień światła. Wprowadzono w nim modyfikacje soczewki skupiającej, zdolnej do tworzenia wąskiej wiązki kierunkowej.

Reflektor Ares - stojący

  Największa wersja serii reflektorów Ares przeznaczona jest do architektonicznego lub dekoracyjnego oświetlenia zewnętrznego. W zależności od modyfikacji reflektor może zawierać 6 lub 9 modułów LED, z których każdy ma moc 2 watów. Tak niskie zużycie energii sprawia, że reflektor jest niezwykle wydajnym i ekonomicznym urządzeniem.

   Reflektor Ares został stworzony z wykorzystaniem diod LED i jest szeroko stosowany do dekoracyjnego oświetlenia budynków, a także w oświetleniu wnętrz hal, holów, przedpokojów i innych pomieszczeń. Okrągły szklany dyfuzor o wysokim stopniu przejrzystości tworzy zaskakująco jasny obraz bogatej palety kolorów na oświetlanym obiekcie, to korzystne rozwiązanie dla nowoczesnego oświetlenia.