Dostawa gratis od 200zł
Ponad 42 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy Artemide Lampy Artemide

  Światło odgrywa istotną rolę we wnętrzu, ponieważ ma podkreślać piękno i ukrywać wady przestrzeni. Standardowe i konserwatywne formy lamp stopniowo tracą swoją pozycję. Postęp w projektowaniu oświetlenia nie stoi w miejscu, a oświetlenie nowej generacji oferuje wiele możliwości. Dla Artemide światło jest sztuką. Fabryka została założona w 1959 roku przez Ernesto Gismondiego i Sergio Mazza, a obecnie zajmuje wiodącą pozycję w Europie.

  Od 50 lat z powodzeniem produkuje lampy do oświetlenia domowego, dekoracyjnego, technicznego, architektonicznego i artystycznego, podążając za najnowszymi trendami w świecie techniki oświetleniowej. Hotele, butiki i restauracje na całym świecie wybierają lampy Artemide, aby podkreślić ich status ze względu na wysoką, jakość i trwały styl produktów. Niespotykany design, innowacje mające na celu wygodę i komfort pozwoliły lampom Artemide stać się równie popularne w prywatnych wnętrzach i biurach.

Lampy Artemide to współczesna sztuka oświetlenia

  Lampy tej marki są dziełami sztuki współczesnej, stworzonymi przez światowej sławy projektantów. Wszystkie produkty są tworzone z uwzględnieniem wpływu światła na ludzkie oko. W końcu oświetlenie ma ogromny wpływ na postrzeganie pomieszczenia i znajdujących się w nim obiektów. Dzięki niemu można stworzyć atmosferę dowolnej natury. Różne odcienie kolorów i kierunki strumienia światła tworzą cuda z przestrzenią.

Główne zalety lamp Artemide:

  • Nienaganna, jakość
  • Wytrzymałość
  • Przyjazność dla środowiska
  • Ekonomiczne zużycie energii przy wysokiej wydajności świetlnej.

Kinkiety Artemide

  Niektóre kinkiety Artemide posiadają unikalne łuki, magiczne kształty. Do produkcji stosowane są bardzo praktyczne materiały. Taki oświetlenie naścienne wyróżnia się na ścianie stanowiąc swoisty obiekt sztuki. Kinkiety podkreślają teksturę dekoracji, i sprawiają, że pokój jest postrzegany w nowy i wyjątkowy sposób.

  Kolekcja kinkietów Artemide to funkcjonalne światło w nowoczesnym stylu. Oświetlenie zaprojektowane np. przez Gardere Adrien wyróżnia się zastosowaniem stopu znalu w ramie produktów. Aluminiowy pręt podtrzymuje satynowy klosz z tkaniny o specjalnym wykończeniu a regulowany mechanizm pozwala obiektywowi obrócić się o 180 stopni.

  Oświetlenie pomieszczeń przy użyciu kinkietów Artemide będzie odpowiednie w każdym lokalu, niezależnie od ich projektu, miękkie światło kinkietów jest skierowane w górę, jednocześnie rozpraszając się wokół boków i tworząc niezwykłe oświetlenie.

Lampy Artemide - stołowe

  Lampy stołowe są doskonałymi asystentami przy pracy z dokumentami na biurku. Słynna seria lamp stołowych Artemide wygrała wiele międzynarodowych wystaw pomimo dyskretnego wyglądu. Konstrukcja modeli umożliwia zmianę kierunku strumienia świetlnego w płaszczyźnie poziomej i pionowej, dostępne są również modyfikacje z podstawą stołu dla wygodnego umieszczenia, jasność można regulować za pomocą ściemniacza.

  Kolekcja opraw jest kolorowa i lekka, w połączeniu z niestandardowymi projektami, które mogą oświetlać najbardziej zaciszne zakątki domu. Regulowana podstawa sprawia, że lampy są wygodne, a kolorowa powłoka na metalu jest niezwykła i jasna. Świecące kule tworzą spektakularne grupy projektowe. Wyglądają fantastycznie i jasno, są bardzo odważne i świeże, ale jednocześnie miękkie. W nowoczesnych wnętrzach takie gładkie formy zmieszczą się idealnie.

Lampy Artemide - sufitowe

  Żyrandole Artemide to niesamowita liczba innowacyjnych pomysłów. Ich formy są dalekie od standardów, co czyni je jedynymi w swoim rodzaju. Brytyjski artysta Rossa Lovegrove zaprojektował lampę sufitową wiszącą, jako kosmiczny design i gruba powierzchnia. Materiał dyfuzora jest termoplastyczny, aluminium i chromowane wykończenie powierzchni do ozdabiania za pomocą wielobarwnych diod LED to doskonały wybór.

  Natomiast futurystyczny design lampy wiszącej tego samego autora wygląda jak duże krople rtęci wiszące na cienkich zawieszeniach przymocowanych do aluminiowej tarczy. Błyszcząca powierzchnia poprawia blask.

Lampy Artemide - podłogowe

  Kosmiczny design jest cechą charakterystyczną lampy podłogowej, jest to wykonanie misterne i eleganckie, lekkie i półprzezroczyste. Kolekcja lamp łączy w sobie dwa trendy: florystyczne i kosmiczne wykonane z praktycznych materiałów. Poszukując światła, które wpływa pozytywnie na nastrój, lampa podłogowa Artemide, spełnia oczekiwania zapewnia: relaks, równowagę, zabawę. Zmieniając kolor i intensywność, można stworzyć dla siebie najbardziej komfortowe środowisko, które pozytywnie wpłynie na stan emocjonalny użytkownika.

Artemide - Opinie o produktach


Lampa wisząca Artemide Copernico 500 Suspension 1608040A
7 listopad 2019
Fajny kontakt ze sklepem - aleksander58

Artemide Fiamma 15 Floor 1987020A
14 październik 2019
Znakomita lampa, która nigdy nie wyjdzie z mody - polecam zakupy w tym sklepie - barbara49

Artemide Cabildo Led Floor 1180W10A
6 czerwiec 2019
Super produkt. taniej niż u innych. ;) wojtek

Artemide Cosmic Leaf Floor 1504010A
12 luty 2019
Świetne pomysł na nieprzeciętne oświetlenie domu

Artemide Castore 14 Stołowa
30 styczeń 2019
Dobry sklep godny zaufania, jan

Lampy Artemide Lampy Artemide