(+48) 515 574 581

Lampy Artemide

Artemide producent oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego.

Artemide będąca na rynku od roku 1960 czyli 58 lat produkuje lampy wewnętrzne (w tym między innymi do salonów czy łazienek) i zewnętrzne (w tym ogrodowe i parkowe). Firma łącząc piękno, wygodę, ekologię i praktyczność czyli to co w oświetleniu najcenniejsze produkuje lampy, które wyróżniają się swoją niezwykłością i oryginalnością. Teraz Artemide jest synonimem alternatywy, innowacji, nowoczesności, designu i nowatorskości!

Artemide - Co ma do zaoferowania?

Artemide ma do zaoferowania produkty do każdego typu pomieszczeń: biura, domy/mieszkania, hotele, restauracje czy także duże obiekty zamknięte. Dostępne oświetlenie między innymi takie jak:

    -lampy biurkowe -lampy stołowe -lampy sufitowe -kinkiety -plafony

Artemide jako rozpoznawalna firma na rynku

Artemide to oświetlenie klasyczne i innowacyjne wzorowane na kulturze europejskiej i na sztuce dalekowchodniej. Kreatywny i barwny sposób tworzenia przez projektantów lampy gwarantuje efektywne wyniki jakimi w swojej codzienności cieszą się ludzie. Firma rozwinęła się pod względem urozmaiconego wzornictwa przez współpraca z projektantami z całego świata. Lampy Artemide to świetne rozwiązanie do nowoczesnych pomieszczeń potrzebujące podkreślenia ich wdzięku i klimatu. Dziś Artemide znana jest jako jedna z najbardziej popularnych i kultowych marek w branży między innymi oświetlenia nowoczesnej przestrzeni.