Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy Beby Italy Lampy Beby Italy

   Jak to często bywa w fabrykach włoskich, fabryka Beby Group Italy, dziś słynąca z ekskluzywnych kryształowych żyrandoli, wyrosła z małej rodzinnej firmy. Dyrektor fabryki, Massimo Sofyato, dorastał w firmie będąc jeszcze uczniem, pomagał rodzicom, którzy rozpoczęli własną działalność gospodarczą. Formułuje główne priorytety rozwojowe Grupy Beby w następujący sposób: właściwa równowaga pomiędzy sztuką i biznesem, oba te elementy muszą wspierać i wzmacniać się nawzajem. W rezultacie fabryka Beby Group została przekształcona w renesansową pracownię nowego tysiąclecia, łączącą innowacyjne technologie o wysokich walorach artystycznych w postaci luksusowych żyrandoli, kinkietów, lamp sufitowych i stołowych.

Naścienne lampy Beby Italy - kinkiety

  Kinkiet Beby Italy wykonany jest z metalu w kolorze srebrnym. Na okuciach znajdują się ozdobne wisiorki z kryształami Swarovskiego. Liczba żarówek wynosi 7 o mocy: 7 x 10 W. Kinkiet przeznaczony jest do oświetlenia wnętrz urządzonych w stylu klasycznym.,

  Kinkiet 3-ramienny wykonany z chromowanego metalu w kryształowej ramie. Podstawki i wisiorki wykonane są z przezroczystego kryształu. Oprawy oświetleniowe posiadają formę świeczek z rozpalonym płomieniem. Kinkiet prezentuje się bardzo okazale i idealnie będzie pasował do salonu urządzonego w stylu klasycznym, prowansalskim oraz rustykalnym.

Żyrandol Beby Italy

  Przepiękny żyrandol bursztynowy z kolekcji Garden Party ze szkła Murano. To nowy kolor szkła dla fabryki. Po raz pierwszy zaprezentowano go w 2013 roku i od tego czasu cieszy się uznaniem wśród klientów. Łańcuszki i wisiorki z kryształu Swarovskiego w kolorze złotego brązu podkreślają niezwykły urok i kunszt wykonania żyrandola. Wysokość lampy Beby Italy regulowana jest za pomocą ogniw łańcucha. Ta niezwykła i luksusowa lampa posiada 12 źródeł światła umieszczonych na 12 ramionach każde o mocy, 40W co pozwoli doskonale oświetlić nawet duży salon lub jadalnię.

Lampa sufitowa Beby Italy

  Niezwykle urokliwa i pełna wdzięku lampa sufitowa z kolekcji Bouquet z chromowanego metalu. Projekt wykonany jest w formie pąka kwiatowego. Wystrój lampy zawiera przezroczyste wisiorki z okrągłymi fioletowymi kamieniami z kryształu Swarovskiego. Oprawa Beby Italy odnajdzie zastosowanie w stylu klasyczny i nowoczesnym, oświetlając i zdobiąc sypialnię, jadalnię, przedpokój, wiele nastolatek chętnie zainstaluje taką lampę w swoim pokoju. Oświetlenie  sufitowe posiada 3 źródła światła po, 50W, co daje dyskretne oświetlenie wnętrza.

Lampa stołowa Beby Italy

  Lampa stołowa z kolekcji VIOLET na chromowanej podstawie. Wystrój stanowią kryształowe wisiorki w kolorze fioletowym. Lampa posiada 3 źródła światła po 40W, dając finezyjne doświetlenie stołu. Oprawa zawiera 3 klosze w pięknym odcieniu fioletu, ramiona wygięte są w stylowym kształcie, co razem daje doskonały odbiór tego urządzenia.Tak wykwintna lampa stołowa może zdobić największe rezydencje na  wiecie.świecie.

Lampy wpuszczane Beby Italy

  Oprawa wpuszczana z kolekcji Bouquet w kolorze złotego metalu. Wystrój to przezroczyste wisiorki z czerwonego kamienia z kryształu Swarovskiego. Lampa posiada płaski okrągły kształt w środku, którego znajduje się jeden halogen, GU10. Poniżej zamontowane są niezwykle kunsztowne i misternie wykonane kryształki nadające całej aranżacji niezwykłego wyglądu. Ten rodzaj oprawy znajdzie zastosowanie w sypialni, przedpokoju, kuchni i pokoju młodzieżowym.

  Wbudowana lampa z kolekcji Sand wykonana z przezroczystego kryształu z ozdobnym ornamentem i chromowanym metalowym uchwytem jest niezwykłą ozdobą każdej sypialni. Zainstalowanie kilkunastu opraw w suficie pozwoli osiągnąć nieprzeciętny efekt wizualny podkreślający doskonały gust aranżacyjny użytkownika.