(+48) 515 574 581

Lampy Fabbian

Fabbian producent nowoczesnego oświetlenia - lampy sufitowe, podłogowe Fabbian

Marka Fabbian założona w 1961 roku czyli działająca już 57 lat jako Włoska marka produkuje eleganckie i gustowne oświetlenie tworzone w większości w biało-złoto-srebnej kolorystyce. Prowadzą solidny system dostaw jak i z powodzeniem funkcjonują na rynku krajowym oraz innych rynkach europejskich.

Fabbian - Co ma do zaoferowania?

Fabbian swoim nowoczesnym oświetleniem podkreśli oryginalność każdej przestrzeni w domu, mieszkaniu czy hotelu. Marka Fabian ma szeroki asortyment opraw w tym między innymi:

    -Lampy wiszące Fabbian (Modne do sypialni i salonów)
    -Kinkiety Fabbian (Z mocnym źródłem światła)
    -Oprawy stropowe Fabbian (Dekoracyjne oprawy do sufitów podwieszanych)

Fabbian - Jako najbardziej rozpoznawalna ekskluzywna marka.

Fabbian wykorzystuje najnowsze technologie aby zadowolić swoich klientów oryginalnością i niezwykłością produktów czerpiąc z urozmaiconego wachlarza inspiracji 28 architektów i projektantów, z którymi współpracuje. Produkty są wykonywane w wysokiej jakości co czyni markę prestiżową i bardzo uznawaną na rynku. Lampy Fabbian zaliczają się do ekskluzywnego oświetlenia wnętrz, które cieszą się popularnością na świecie. Dzięki lampą Fabbian wszystkie przestrzenie zostaną w wysublimowany sposób podkreślone tak aby ukazać to co w otoczeniu najważniejsze.