Dostawa gratis od 200zł
Ponad 64 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy Glashutte Limburg

  Firma Glashutte Limburg to światowej sławy niemiecki producent szklanych produktów oświetleniowych. Asortyment firmy stanowią najwyższej, jakości lampy w zwięzłej stylistyce. Producent jest częścią grupy przemysłowej, która obejmuje tak popularne nazwy na rynku oświetleniowym, jak Bega i Boom. Firma Glashutte Limburg ma świadomość, jak ważne jest utrzymanie konkurencyjności na szybko rozwijającym się rynku oświetleniowym, dlatego wyznacza najwyższe standardy, jakości swoich produktów i koncentruje się wyłącznie na rozwoju koncepcji, projektu, wzornictwa.  

  Aluminium, stal nierdzewna i miedź są uważane za najpopularniejsze metale do opraw i dodają one funkcjonalności do kreacji firmy. Ale oczywiście głównym materiałem, który inspiruje projektantów do nowych kolekcji, pozostaje szkło, które wyróżniają takie cechy jak: twardość, wytrzymałość, zdolność zmiany koloru i przyjazność dla środowiska.

 Glashütte Limburg specjalizuje się w produkcji lamp wiszących, stołowych, kinkietów, podłogowych i żyrandoli. Urządzenia oświetleniowe tej marki można zobaczyć w wielu miejscach publicznych: hotelach, muzeach, instytutach, strefach rekreacyjnych. Będą także doskonałym uzupełnieniem każdego nowoczesnego wnętrza domu dzięki nienagannemu wyglądowi, zwięzłości stylu i niezawodności.

Kinkiety Glashutte Limburg

  Kinkiet Glashutte Limburg prezentuje się poprzez swój wąski, zakrzywiony i półkolisty bardzo dyskretny kształt nierzucający się w oczy. Ta lampa naścienna może być używana w prawie wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych i może być łączona z różnymi stylami wyposażenia. Klosz wykonany jest z prawdziwego szkła kryształowego i ma białe matowe wewnętrzne boki. Ciepłe białe światło emitowane jest do przodu i w dużym promieniu w górę i w dół, dzięki czemu światło działa, jako oświetlenie pośrednie, nie oślepia i tworzy przyjemną atmosferę. Lampa jest energooszczędną świetlówką kompaktową.

  Kinkiet Glashutte Limburg przekonuje nie tylko swoim prostym designem, ale także pierwszorzędnym przetwarzaniem wysokiej, jakości materiałów. Obudowa oprawy jest aluminiowa chromowana. Cylindryczny klosz od lampy świecący w górę jest wykonany z dmuchanego szkła mlecznego i rozprowadza rozproszone światło, co jest szczególnie przyjemne i przytulne. Stopień ochrony wynosi IP44, co oznacza, że kinkiet jest odporny na wilgoć i może być zainstalowany w łazience.

  Kinkiet Glashutte Limburg wykonany z wysokiej, jakości metalu, który jest opcjonalnie dostępny w kolorze białym lub aluminium. Solidne, półbłyszczące dmuchane szkło stanowi klosz kinkietu. Ze względu na wysoką, jakość obróbki komponentów, lampa ścienna zapewnia długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. 

  Kinkiet Glashutte Limburg dużej mocy świetlnej jest idealnym rozwiązaniem oświetlenia dla klatek schodowych, i korytarzy. Jest szczególnie stylowy między drzwiami lub rzędami okien. Oprawa jest wykonana z malowanego na biało metalu. Struktura w kształcie pręta jest estetycznie zamaskowana za pomocą ręcznego dmuchanego szkła mlecznego. Nawet rozproszone światło jest oddawane przez kompaktową lampę fluorescencyjną. W zależności od wybranej barwy światła żarówki można uzyskać różne nastroje.

Lampy Glashutte Limburg - sufitowe

  Lampa sufitowa Glashutte Limburg wyposażona jest w światło kojące dzięki wysokiej, jakości szkła. Urządzenie posiada dwie żarówki halogenowe, które zapewniają przyjemne, ciepłe, białe światło. Lampa sufitowa cechuje się prostą konstrukcją i wysokiej, jakości materiałem. Cienka warstwa opalizująca zamknięta w dwóch warstwach szkła kryształowego może rozprowadzać światło łagodnie, miękko i równomiernie w pomieszczeniu. Te oprawy są często używane w korytarzu, tworzą przyjemną atmosferę i przyciągając wzrok dzięki przejrzystemu, estetycznemu wzornictwu.

Lampy Glashutte Limburg - wiszące

  Lampa wisząca Glashutte Limburg to doskonałe oświetlenie stołu i jadalni. Zainstalowana w kuchni, zanurza stół w przytulnym oświetleniu strefy, a także zapewnia harmonijne oświetlenie pokoju. Nawet w salonie, nad stolikiem do kawy, zalety oświetleniowe lampy wiszącej zaczynają działać efektywnie. Ta lampa również rozpieszcza oko swoją powściągliwą elegancją. Półowalne klosze, są utrzymane w klasycznym kolorze bieli, zawieszkami, tworzą harmonijny ogólny obraz.

Lampy Glashutte Limburg