Dostawa gratis od 200zł
Ponad 54 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy Ingo Maurer Lampy Ingo Maurer

  Wesołe towarzystwo motyli, lampa na przezroczystych skrzydłach unoszących się w przestrzeni, to wspaniałe lampy i żyrandole stworzone przez wielkiego artystę Ingo Mourer. Pomysły mistrza ucieleśnione w nowoczesnych projektach fascynują i nie pozostawiają nikogo obojętnym. Można je bezpiecznie przypisać do rzeźby wykonanej ze światła. Dzieła są bezbłędne, harmonijne i doskonałe, tak, że istnieje całkowita pewność, że mistrz jest w stanie zamienić którekolwiek ze swoich marzeń w światło. Prace tej marki zdobią liczne wnętrza. Te kreacje i instalacje oświetlają stacje metra, wnętrza hotelu, lista obiektów ozdobionych jego dziełami jest nieskończona.

Lampy wiszące Ingo Maurer

  Wisząca Lampa Ingo Maurer to iluminacja świetlna w kształcie motyla składająca się ze szklanej bańki, plastikowego pierścienia i ręcznie wykonanych motyli. Zapewnia bezpośrednie oświetlenie pokoju. Z lampą wiszącą projektant Johnny B. Butterfly, stworzył urządzenie ze skrupulatnym kunsztem, dzięki czemu elementy lampy wiszącej wyglądają na zwodniczo prawdziwe i, w ich względnym położeniu, sprawiają wrażenie dosłownie roju owadów wokół lampy. Charakterystyczna lampa wisząca Ingo Maurer przekonuje również pod względem technologii oświetleniowej, ponieważ przekazuje kompleksowe, harmonijne światło w pokoju dzięki pierścieniowi świecącemu. Kontury trzech owadów tworzą wspaniałą refleksję na ścianie.

  Lampa wisząca Ingo Maurer to niezwykłe i bardzo indywidualne oświetlenie. Żarówka jest subtelnie pokryta satynowym szklanym cylindrem. Ponieważ światło sufitowe tworzy bardzo dobre światło w pokoju, najlepiej używać ją nad stołem. W zestawie znajduje się 80 arkuszy zadrukowanego papieru japońskiego. Cechą szczególną tych kartek są dwie strony z grafiką z Bruno Munari drukowanych w 1960 roku.

Lampy naścienne Ingo Maurer

  Lampa naścienna Ingo Maurer to kinkiet o kształcie eliptycznym i daje nie tylko światło, ale także odcień, jako grafika tworzy kompozycje z elipsy i koła, gdy światło jest włączone. Lampa składa się z dwóch aluminiowych dysków. Większy jest przymocowany do ściany, a mniejszy z diodami LED jest do niego przymocowany za pomocą magnesów. Światło pada na duży dysk, a następnie jest delikatnie uwalniane do pomieszczenia bez oślepiania. Kinkiet został zaprojektowany w 2017 roku przez Ingo Maurer, który został zainspirowany przez zaćmienie Księżyca, powodując, że oprawa gra światłem i cieniem. Podobnie jak w przypadku wielu jego projektów, Ingo Maurer pozostawia użytkownikowi mnóstwo miejsca na osobiste pomysły i twórczy dialog wszystkich przedmiotów i mebli w jednym pokoju.

Lampa stołowa Ingo Maurer na baterię USB

  Szczególną cechą lampy stołowej USB Ingo Maurer i Moritz Waldemeyer jest zachowanie romantycznej atmosfery świecy, mimo że używają najnowocześniejszych technologii. Lampa stołowa wykonana z metalu i plastiku składa się z cienkiego, czarnego pręta, na którego górnym końcu płomień wydaje się palić. Efekt ten jest wytwarzany przez płytę ze 128 małymi, sprytnie zaprogramowanymi diodami LED, które nie tylko emulują migotanie świec, ale także jasność świecy. Dzięki temu dwa wyświetlacze dają zaskakująco realistyczny blask świecy. Lampa zapewnia fascynujące światło w domu przy kolacji dając przyjemny nastrój.

Żarówki Ingo Maurer

  • Standardowa lampa halogenowa Ingo Maurer A60 35W 24V E27 mat. Żarówka do Ingo Maurer Lucellino ma czerwony kabel, który nadaje się do wersji stołowej 44 cm, a dla wersji ściennej ma 27 cm długości. Średnia żywotność 2000 godzin. Klasa efektywności energetycznej C.
  • Lampa halogenowa Ingo Maurer A60 10W 24V E27 matowa. Wymienne żarówki do oświetlenia Ingo Maurer to niskonapięciowa żarówka halogenowa. Średnia trwałość 5000 godzin. Klasa efektywności energetycznej C.
  • Żarówka halogenowa Ingo Maurer G120 42W 230V E27 częściowo matowa, odpowiednik konwencjonalnej lampy 60W. Ta wielkoformatowa żarówka halogenowa z dekoracyjną, częściowo matową powierzchnią została specjalnie zaprojektowana dla lampy wiszącej Ingo Maurer Savoie.
Lampy Ingo Maurer Lampy Ingo Maurer