Dostawa gratis od 200zł
Ponad 54 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy Kundalini Lampy Kundalini

  Firma produkująca lampy oświetleniowe Kundalini została założona w 1996 roku. Jest innowatorem w dziedzinie technologii, badań i rozwoju w dziedzinie nowych form i rozwiązań projektowych. Młoda firma opiera się na nowych, przyjaznych środowisku materiałach, odważnych, nietypowych kształtach i kolorach oraz łączy je z wyrafinowaną technologią. Lampy Kundalini są lekkimi przedmiotami, przyciągającymi wzrok, które harmonijnie wpasowują się w każde pomieszczenie. Ich kształty i kolory wywierają pozytywny wpływ na ludzi. Wszystkie produkty firmy są zawsze w centrum uwagi właśnie ze względu na odwagę projektu i najbardziej nietypowe formy.

Lampy sufitowe Kundalini

  Lampa sufitowa Kundalini wykonana z białego dmuchanego szkła. Podstawa jest w kolorze czarnym, miedzianym lub mosiądzu. Fabryka oferuje lampę w dwóch rozmiarach: średnicy 16 cm i 33 cm. Projektantami urządzenia są Alberto Saggia i Valerio Sommella. Lampa swoją formą przypomina jabłko z ogonkiem i wygląda niezwykle innowacyjnie i ciekawie. Połączenie na suficie wielu urządzeń tworzy niezwykły klimat wnętrza i stwarza poczucie ciepła, czystości i dyskretnej elegancji. Klosz lampy wykonany jest z mlecznego szkła. Świeża i ciekawa forma nawiązuje do natury. Ta lampa stała się ozdobą wielu prestiżowych instytucji, ambasad, banków i urzędów.

  Lampa wisząca wykonana z metalu, klosze wykonane są z matowego szkła. Fabryka oferuje lampę w dwóch kolorach: biały i mosiądz. Typ lampy LED 12 x 4,5W. Lampa wygląda niezwykle okazale, posiada dwanaście wygiętych ramion na końcu, których umieszczone są oprawy oświetleniowe doskonale rozprowadzające światło w pomieszczeniu w różnych kierunkach. Lampa nadaję się do oświetlenia stołu w jadalni lub w salonie a także w większej kuchni, można z powodzeniem zainstalować ją w przedpokoju.

Lampy stojące Kundalini

  Lampa podłogowa Kundalini wykonana z poliuretanu z wewnętrznym rdzeniem ze stali. Klosz wykonany jest z matowej plexi. Fabryka oferuje następujące kolory: biały, czarny lub pomarańczowy. Lampa marki Kundalini przyciąga wzrok i pasuje do każdego pomieszczenia. Składa się z symetrycznej, elegancko ukształtowanej rury z pleksiglasu. Lampa daje światło pośrednio w górę i bezpośrednio w dół. Górny otwór przekazuje ogólne światło w pokoju, na przykład dolny otwór może służyć, jako światło do czytania. Kolorowy dyfuzor dodaje dodatkowy kolorowy akcent w pokoju.

  Lampa podłogowa Kundalini jest przede wszystkim jak jej ręcznie, harmonijnie ukształtowany klosz z włókna szklanego. Kombinacja żarówek o mocy 150W i trzech 60W zapewnia optymalne zaakcentowanie nadzwyczajnego dyfuzora. Intensywność światła można kontrolować za pomocą ściemniacza.

Lampy ścienne Kundalini

  Funkcjonalność i estetyka łączy eleganckie kinkiety Kundalini. Genialny projekt pochodzi od projektantów Aquili Alberg, międzynarodowej firmy projektowo-architektonicznej z Mediolanu. Materiał opraw oświetleniowych, składa się na laserowo wycięty metal, wiedzie wokół matowego mlecznego dyfuzora metakrylowego i częściowo eksponuje go, dzięki czemu przyjemnie rozproszone światło emitowane jest do pomieszczenia. Światło pośrednie idealnie nadaje się do oświetlania salonów i sypialni, a także korytarzy i stref wejściowych. Metalowy korpus pokryty jest błyszczącym technopolimerem i dostępny jest w różnych kolorach. Światło z kinkietu jest idealnym uzupełnieniem lampy podłogowej o tej samej nazwie. Włoska firma Kundalini znana jest z realizacji spektakularnych pomysłów projektowych w połączeniu z najnowszymi technologiami.

  Nowością jest lampa ścienna ze swoim inteligentnym konturem. Klosz zamontowany na dwóch lakierowanych blachach wykonany jest z termoformowanego, opalowo-matowego pleksiglasu. Żarówka fluorescencyjna w kształcie pierścienia 40 W. Dzięki fluorescencyjnej rurze pierścieniowej jest ekonomiczna w zużyciu energii i najlepiej nadaje się do dłuższych okresów użytkowania.

Lampy Kundalini Lampy Kundalini