Dostawa gratis od 500zł
Ponad 32 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy Lunares

Lampy Lunares

Lampy towarzyszyły nam, ludziom, od wieków. Robią to nadal, udowadniając swą przydatność niemal na każdym kroku. Podobnie jak koło. Czy można jednak wymyślić koło na nowo? Nie. A czy można wymyślić na nowo lampę? Znakomici projektanci ze studia Lunares udowadniają, że tak, można. Po czym do sprzedaży wprowadzają kule Luna Ball. Tak po prostu! Rewolucja, której nikt się nie spodziewał. Historia jak z filmów.

Kule ogrodowe Luna Ball

Kule Luna Ball to szczytowe osiągnięcie z dziedziny sztuki użytkowej. Jeszcze nigdy przedmiot codziennego użytku nie wydawał się tak piękny. Dopiero lampy Lunares potrafiły z mroków historii wydobyć wspaniały blask lamp, poprzez ukazanie światu swojego dzieła: kule LUNA BALL. Kule Luna Ball to świeże i wyjątkowo innowacyjne podejście do kwestii ozdobnych pomieszczenia. Idealny w swojej prostocie i uniwersalności kształt kuli sprawia, że niezależnie od rozmieszczenia mebli i projektu wnętrza, kule LUNA Ball zawsze ukażą się w swojej najdoskonalszej możliwej formie. Dostępne w różnych rozmiarach, potrafią być zarówno urozmaicającym akcentem, jak i zasadniczym, głównym elementem w kompozycji wnętrz. Kule Luna Ball to jednak oczywiście przede wszystkim wyposażenie ogrodu. Tam jest ich naturalne środowisko, to właśnie tam czują się najlepiej. Istniało kiedyś powiedzenie: czuć się jak ryba w wodzie. Powiedzenie to ewoluowało pod wpływem lamp Lunares, i teraz brzmi ono: czuć się jak kule Luna Ball w ogrodzie. Lepsza rekomendacja wydaje się zbędna...

Dekoracyjna żarówka Luna Fire Globe

Dekoracyjna żarówka Luna Fire Globe to propozycja dla ludzi dynamicznych. Młodych ciałem bądź duchem. Ta niezwykłe efektownie zaprojektowana żarówka rozświetli pomieszczenie całym spektrum barw, na myśl przywodząc zorzę polarną, bądź rozświetlone gwieździstą plejadą niebo. Lampy Lunares jeszcze nigdy nie były tak kompletne, jak po zaprezentowaniu Fire Globe. Fajerwerki za oknem? Nuda. Teraz w modzie są fajerwerki w żarówkach!

Lampa wisząca Sushi Tokyo czarna


Lampy industrialne i loftowe nie muszą być nudne, a swoją stylistyką nawiązywać do znanych od dekad standardów. Lampy Lunares są tego dowodem. Doskonale zaprojektowane połączenie eleganckiej czerni z dynamiczną czerwienią nadają temu wiszącemu oświetleniu niepowtarzalnego uroku. Wbrew nazwie, nie tylko restauracje oferujące sushi i japońską kuchnie docenią urok tej propozycji. Doceni ją każdy, który w przedmiotach codziennego użytku dostrzega coś więcej, niż zwykłą rutynę.

Lunares - Opinie o produktach


Maseczka bawełniana wielokrotnego użytku na troczkach kolor niebieski
14 lipiec 2020
Po całym krakowie szukałem solidnie wykonanych i wygodnych maseczek wielokrotnego użytku. i znalazłem na obrzeżach miasta, w sklepie z sympatyczną i profesjonalną obsługą. polecam.

Dekoracyjna lampa ogrodowa Kula - Luna ball 50 cm
22 czerwiec 2020
Kula robi wrażenie....polecam w 100%. obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Zestaw dekoracyjne kule ogrodowe - Luna Balls 20, 25, 30, 40 cm + Żarówki Led
22 czerwiec 2020
Kule przepięknie się prezentują. obsługa klienta na najwyższym poziomie....dziekuję :-)

Maseczka bawełniana wielokrotnego użytku na troczkach kolor niebieski
13 kwiecień 2020
Fajnie zapakowane w szczelny woreczek mimo, że kupiłam 3 sztuki.

Maseczka bawełniana ochronna na troczkach 10 sztuk kolor niebieski
9 kwiecień 2020
Wziąłem 20 sztuk. przyjemny materiał i dobrze leżą. nie wyglądam w nich jak ninja. polecam zakup

Maseczki bawełniane Lunares
Lampy Lunares