Darmowa dostawa od 500 zł
Ponad 16 000 produktów
Darmowa Dostawa od 500 zł
{{ aa_name() }}

Lunares - Opinie o produktach

Biala kula dekoracyjna ogrodowa luna ball 25 cm l

Biała Kula dekoracyjna Ogrodowa - Luna ball 25 cm

26 wrzesień 2019

Doskonałe wykonanie produktu. rekomenduję ten sklep internetowy

~ LeonardY20


Kula dekoracyjna biala polysk luna ball 40 cm l

Kula Dekoracyjna Biała Połysk - Luna Ball 40 cm

11 wrzesień 2019

Super produkt, rekomenduję zakupy w tym sklepie, ksenia buczek

~ Ksenia Buczek


Kula ogrodowa 40cm transparentna luna ball l

Kula ogrodowa 40cm transparentna LUNA BALL

4 wrzesień 2019

Szybka obsługa i fajny kontakt ze sklepem, polecam

~ Angelika


Dekoracyjne kule ogrodowe luna balls 20 30 40cm zarowki led l

Dekoracyjne Lampy Kule Ogrodowe - Luna Balls 20,30,40cm + Żarówki LED

30 sierpień 2019

Bardzo ładne kule ogrodowe, mam juz je 2 lata i przychodzę po więcej bo w porównaniu do poprzednich które kupiliśmy z żoną nie żółkną. polecam serdecznie !

~ Wiktor


Zestaw lampy ogrodowe kule luna balls 20 25 30 cm zarowki led l

Zestaw Lampy Ogrodowe Kule - Luna Balls 20,25,30 cm + Żarówki Led

25 sierpień 2019

Polecam towar, ludwik

~ Ludwik


Lampy Lunares

Lampy towarzyszyły nam, ludziom, od wieków. Robią to nadal, udowadniając swą przydatność niemal na każdym kroku. Podobnie jak koło. Czy można jednak wymyślić koło na nowo? Nie. A czy można wymyślić na nowo lampę? Znakomici projektanci ze studia Lunares udowadniają, że tak, można. Po czym do sprzedaży wprowadzają kule Luna Ball. Tak po prostu! Rewolucja, której nikt się nie spodziewał. Historia jak z filmów.

Kule ogrodowe Luna Ball

Kule Luna Ball to szczytowe osiągnięcie z dziedziny sztuki użytkowej. Jeszcze nigdy przedmiot codziennego użytku nie wydawał się tak piękny. Dopiero lampy Lunares potrafiły z mroków historii wydobyć wspaniały blask lamp, poprzez ukazanie światu swojego dzieła: kule LUNA BALL. Kule Luna Ball to świeże i wyjątkowo innowacyjne podejście do kwestii ozdobnych pomieszczenia. Idealny w swojej prostocie i uniwersalności kształt kuli sprawia, że niezależnie od rozmieszczenia mebli i projektu wnętrza, kule LUNA Ball zawsze ukażą się w swojej najdoskonalszej możliwej formie. Dostępne w różnych rozmiarach, potrafią być zarówno urozmaicającym akcentem, jak i zasadniczym, głównym elementem w kompozycji wnętrz. Kule Luna Ball to jednak oczywiście przede wszystkim wyposażenie ogrodu. Tam jest ich naturalne środowisko, to właśnie tam czują się najlepiej. Istniało kiedyś powiedzenie: czuć się jak ryba w wodzie. Powiedzenie to ewoluowało pod wpływem lamp Lunares, i teraz brzmi ono: czuć się jak kule Luna Ball w ogrodzie. Lepsza rekomendacja wydaje się zbędna...

Dekoracyjna żarówka Luna Fire Globe

Dekoracyjna żarówka Luna Fire Globe to propozycja dla ludzi dynamicznych. Młodych ciałem bądź duchem. Ta niezwykłe efektownie zaprojektowana żarówka rozświetli pomieszczenie całym spektrum barw, na myśl przywodząc zorzę polarną, bądź rozświetlone gwieździstą plejadą niebo. Lampy Lunares jeszcze nigdy nie były tak kompletne, jak po zaprezentowaniu Fire Globe. Fajerwerki za oknem? Nuda. Teraz w modzie są fajerwerki w żarówkach!

Lampa wisząca Sushi Tokyo czarna


Lampy industrialne i loftowe nie muszą być nudne, a swoją stylistyką nawiązywać do znanych od dekad standardów. Lampy Lunares są tego dowodem. Doskonale zaprojektowane połączenie eleganckiej czerni z dynamiczną czerwienią nadają temu wiszącemu oświetleniu niepowtarzalnego uroku. Wbrew nazwie, nie tylko restauracje oferujące sushi i japońską kuchnie docenią urok tej propozycji. Doceni ją każdy, który w przedmiotach codziennego użytku dostrzega coś więcej, niż zwykłą rutynę.

Lampy Lunares