Darmowa dostawa od 500 zł
Ponad 24 000 produktów
Darmowa Dostawa od 500 zł
{{ aa_name() }}

Lunares - Opinie o produktach

Kula dekoracyjna biala polysk luna ball 50 cm wraz z zestawem montazowym kabel 3m slupek mocujacy 5 l

Kula Dekoracyjna Biała Połysk - Luna Ball 50 cm wraz z zestawem montażowym, kabel 3m, słupek mocujący

17 listopad 2019

Cena adekwatna do jakosci, bardzo twardy materiał

~ patrykh


Kociol indukcyjny potrojny 400v 4 5 kw do ogrzewania duzej powierzchni 90m 115m l

Kocioł indukcyjny potrójny 400V 4.5 kW do ogrzewania dużej powierzchni 90m² – 115m²

4 listopad 2019

Ogrzewanie tym kotlem wychodzi taniej niz gazowym. nie musialem przerabiac instalacji, ale zastanawiam się jeszcze nad fotowoltaika. polecam zakupic ze sterownikiem - dobrze zaprogramowany bedzie trzmal temperature. kociol zajal mniej miejsca niz jego poprzednik co okazalo się milym zaskoczeniem.

~ Antoni Cieślik


Kociol indukcyjny pojedynczy zasilanie 230v o mocy 2kw l

Kocioł indukcyjny 2.0 kw do ogrzewania powierzchni 40m²

30 październik 2019

Kupiłem taki elektryczny kocioł indukcyjny. jestem bardzo zadowolony bo sklep pomógł mi w wyborze odpowiedniego modelu do ogrzania poddasza.

~ AM


Kociol indukcyjny 2 5 kw do ogrzewania powierzchni 50m 8 l

Kotły indukcyjne 2.5 kw do ogrzewania powierzchni 50m²

27 październik 2019

Do domku letniskowego nadaje się idealnie. nie muszę się martwic, ze instalacja zamarznie. podoba mi się, ze kociol ogrzewa domek a nie tylko miejsce, w ktorym się znajduje jak w przypadku poprzedniego pieca. zajmuje malo miejsca, zyskalem dzieki niemu dodatkowa powierzchnie na narzedzia. ogolnie polecam -- adam

~ Adam85


Kociol indukcyjny podwojny 5kw do ogrzewania powierzchni 100m 115m l

Kocioł indukcyjny podwójny 5kW do ogrzewania powierzchni 100m² – 115m²

23 październik 2019

Od miesiąca mam kocioł indukcyjny zamontowany w swoim domu - jestem bardzo zadowolony bo nie musialem przerabiać istniejącej instalacji - zmieniłem tylko zbiornik wyrównawczy na membranowy. piec załącza się w szybkim czasie. w moim przypadku, koszta niższe niż ogrzewanienie gazowe - bardzo polecam

~ Marcel Zawadzki


Lampy Lunares

Lampy towarzyszyły nam, ludziom, od wieków. Robią to nadal, udowadniając swą przydatność niemal na każdym kroku. Podobnie jak koło. Czy można jednak wymyślić koło na nowo? Nie. A czy można wymyślić na nowo lampę? Znakomici projektanci ze studia Lunares udowadniają, że tak, można. Po czym do sprzedaży wprowadzają kule Luna Ball. Tak po prostu! Rewolucja, której nikt się nie spodziewał. Historia jak z filmów.

Kule ogrodowe Luna Ball

Kule Luna Ball to szczytowe osiągnięcie z dziedziny sztuki użytkowej. Jeszcze nigdy przedmiot codziennego użytku nie wydawał się tak piękny. Dopiero lampy Lunares potrafiły z mroków historii wydobyć wspaniały blask lamp, poprzez ukazanie światu swojego dzieła: kule LUNA BALL. Kule Luna Ball to świeże i wyjątkowo innowacyjne podejście do kwestii ozdobnych pomieszczenia. Idealny w swojej prostocie i uniwersalności kształt kuli sprawia, że niezależnie od rozmieszczenia mebli i projektu wnętrza, kule LUNA Ball zawsze ukażą się w swojej najdoskonalszej możliwej formie. Dostępne w różnych rozmiarach, potrafią być zarówno urozmaicającym akcentem, jak i zasadniczym, głównym elementem w kompozycji wnętrz. Kule Luna Ball to jednak oczywiście przede wszystkim wyposażenie ogrodu. Tam jest ich naturalne środowisko, to właśnie tam czują się najlepiej. Istniało kiedyś powiedzenie: czuć się jak ryba w wodzie. Powiedzenie to ewoluowało pod wpływem lamp Lunares, i teraz brzmi ono: czuć się jak kule Luna Ball w ogrodzie. Lepsza rekomendacja wydaje się zbędna...

Dekoracyjna żarówka Luna Fire Globe

Dekoracyjna żarówka Luna Fire Globe to propozycja dla ludzi dynamicznych. Młodych ciałem bądź duchem. Ta niezwykłe efektownie zaprojektowana żarówka rozświetli pomieszczenie całym spektrum barw, na myśl przywodząc zorzę polarną, bądź rozświetlone gwieździstą plejadą niebo. Lampy Lunares jeszcze nigdy nie były tak kompletne, jak po zaprezentowaniu Fire Globe. Fajerwerki za oknem? Nuda. Teraz w modzie są fajerwerki w żarówkach!

Lampa wisząca Sushi Tokyo czarna


Lampy industrialne i loftowe nie muszą być nudne, a swoją stylistyką nawiązywać do znanych od dekad standardów. Lampy Lunares są tego dowodem. Doskonale zaprojektowane połączenie eleganckiej czerni z dynamiczną czerwienią nadają temu wiszącemu oświetleniu niepowtarzalnego uroku. Wbrew nazwie, nie tylko restauracje oferujące sushi i japońską kuchnie docenią urok tej propozycji. Doceni ją każdy, który w przedmiotach codziennego użytku dostrzega coś więcej, niż zwykłą rutynę.

Lampy Lunares