Dostawa gratis od 200zł
Ponad 72 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy Natynkowe

Lampy Natynkowe

Właściwe oświetlenie przestrzeni to złożony temat. W zależności od wyboru pomieszczenia oraz roli jaką ma odgrywać oświetlenie, należy zastosować różne rodzaje opraw. Lampy natynkowe mogą spełniać różne role. Od oświetlenia głównego po akcentujące. Można zamontować je na suficie lub ścianie. W pojedynkę lub jako grupę lamp. Wszystko zależne jest od naszych zapotrzebowań oraz pomysłu.

Tuby oświetleniowe jako lampy natynkowe?

Modnym rozwiązaniem okazały się oprawy o kształcie tuby. Szczególnie w odcieniach bieli i czerni. Pokochali je projektanci wnętrz. Są to lampy minimalistyczne, pasujące do każdej aranżacji. Monochromatyczne kolory sprawiają, że na długo pozostaną w modzie.

Oprawa natynkowa LED - gdzie sprawdzi się najlepiej?

Gdy pojawia się potrzeba oświetlenia salonu lampy natynkowe można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Jako główne oświetlenie - wykorzystując kilka odpowiednio rozmieszczonych opraw. Jeśli chcemy podkreślić charakter wnętrza zachęcamy do punktowego zamontowania lampy natynkowej. W ofercie naszego sklepu posiadamy oprawy z możliwością regulacji, aby skierować ich światło na wybrany obszar. Oświetlenie natynkowe sprawdzi się również jako podświetlenie stopni schodów. Zamontowane na ścianie, nad stopniami wyznaczy bezpieczną drogą między piętrami.

Reflektory sufitowe jako oświetlenie niskich pomieszczeń?

Zdarzają się projekty, w których wielkość lamp ma szczególne znaczenie. Są to niskie pomieszczenia. W takim wypadku lampy wiszące lub żyrandole nie sprawdzą się najlepiej. Z pomocą przybywają reflektory led, które ze względu na niewielki rozmiar sprawdzą się takiej przestrzeni idealnie. Doświetlą wybraną przestrzeń, zajmując jej niewielki fragment. Oprawy sufitowe natynkowe występują również w wersji dekoracyjnej - ze szklanymi lub kryształowymi elementami. Mogą stanowić dekorację samą w sobie.

Czy lampa natynkowa posiada zintegrowane światło LED?

Tak, jednak nie jest to jedyne rozwiązanie. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo warianty ze światłem dedykowanym lub np. na gwint GU10. Możliwości jest wiele, szczególnie kolorystycznych. Lampy zachęcają coraz ciekawszą formą oraz możliwością skierowania źródła światła w różne strony. Posiadamy również bogatą ofertę halogenów natynkowych z kilkoma źródłami światła.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.

Lampy Natynkowe