Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy Nemo Lampy Nemo

Lampy Nemo - rewolucja wśród lamp

Lampy Nemo to ostatni krzyk mody wśród dizajnerskich lamp. Te minimalistyczne dzieła sztuki swoich entuzjastów znajdują pod każdą szerokością geograficzną, udowadniając, że ponadczasowość jest zawsze na czasie. Do wyboru są lampy podłogowe, wiszące i ścienne. Możliwe do umieszczenia są zarówno w sypialni, jak i jadalni czy pokoju dziennym - w każdym miejscu szlachetny blask kinkietów i lamp Nemo rozświetli nudę, poprawiając domownikom humor. Lampy Nemo przywodzą na myśl dzieła sztuki zgromadzone w muzeum sztuki nowoczesnej - obiekty łączące pokolenia, spajające swoim pięknem przeszłość i przyszłość, młodość i doświadczenie.

Lampa Linescapes Horizontal

Linescapes Horizontal, prawdziwy popis minimalistycznego kunsztu, to jeden z najbardziej znanych modeli lamp Nemo. Linespace Horizontal cechuje się wydajnym i bardzo wszechstronnym liniowym strumieniem świetlnym, oświetlający otoczenie nie tylko blaskiem żarówki, ale również blaskiem swojego wspaniałego designu. Korpus z tłoczonego aluminium oraz opalowy biały klosz z poliwęglanu to recepta na sukces, opracowana przez projektantów światowej klasy projektujących dla NEMO. Białe lub czarne wykończenie z elementami w kolorze szarym wprowadzają w pomieszczenie elegancję, zarezerwowaną dotychczas wyłącznie dla sal wystawowych.

Lampa stołowa PANAMA MINI

PANAMA MINI, kolejna ekskluzywna propozycja z serii lamp NEMO - tym razem ze studia Euga Design- czaruje swoim skromnym, acz wyraźnym i ujmującym pięknem. To doskonała propozycja dla entuzjastów futurystycznego stylu, lecz także i miłośnicy stąpania twardo po ziemi znajdą w niej coś dla siebie. Gdy już zaopatrzymy się w kinkiety NEMO, przychodzi naturalnie czas na stół. A tam PANAMA MINI czuje się najlepiej. Stołowa lampa wykonana z aluminium, z kloszem z poliwęglanu i powłoką przeciwodblaskową występuje w białym lub czarnym kolorze, doskonale uzupełniając każdy projekt wnętrza. Projektanci ze studia EUGA, jak sami przyznają, fascynują się poszukiwaniem nowych rozwiązań. W nowości nie ma odgórnych zasad - mówią, po czym dodają - lecz nieskończona ilość możliwości dla charyzmatycznych idei.

Betonowa lampa BORNE BÉTON GRANDE

Ten niezwykły i innowacyjny projekt doskonale wyglądać będzie w każdym ogrodzie. Stworzona w 1952 roku z myślą o krytykach sztuki z Francji i Indii, ponadczasowa forma lampy NEMO łączy energooszczędne lampy LED z uniwersalistycznym wyrazem zawartym w betonie. BORNE BETON GRANDE wytwarzane są ręcznie, przez każda z nich jest wyjątkowa i dzierży swój własny, niepowtarzalny charakter.