Dostawa gratis od 200zł
Ponad 74 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy Penta Light Lampy Penta Light

  Penta Light to włoska firma, która może się odnaleźć w scenariuszu projektowania oświetlenia zarówno we Włoszech, jak i za granicą. Uznana przez wszystkich za wysoką, jakość swoich produktów oraz ciągłe poszukiwanie innowacji i kombinacji materiałów, wciąż oferuje nowe i innowacyjne lampy. Skóra, PCV, szkło lub metal nadają kształt elementom, tych urządzeń oświetleniowych.

Lampy wiszące Penta Light

  Nowoczesna reinterpretacja klasycznego żyrandola. Błysk światła odbijający się na chromowanej strukturze przez przezroczysty szklany dyfuzor daje bardzo przyjemny dla oka efekt. Lampa wisząca Penta Light o dużych wymiarach zapewnia oświetlenie przestrzeni domowej i publicznej. Innowacyjny projekt komponuje się z klasyczną stylistyką wnętrza, urzeka ciekawą formą, która mimo prostych rozwiązań pozwala uzyskać efekt dekoracyjny. Wielość lekko łukowato wygiętych ramion zakończonych przezroczystą diodą LED będzie stanowiło doskonałe oświetlenie stołu w jadalni lub większej kuchni. Ze względu na nietuzinkowy urok tego urządzenia może ono zastąpić tradycyjny żyrandol w salonie lub sypialni.  

  Jedna z najważniejszych lamp najnowszych kolekcji Penta, posiada polerowaną chromowaną metalową strukturą ma piaskowany i zewnętrzny dyfuzor ze szkła borokrzemianowego o różnych wykończeniach. Lampa Penta Light jest pomysłową opowieścią o klasycznym kształcie. Pomimo dyskretnej budowy, która nie będzie stanowiła głównego akcentu we wnętrzu, zwróci ona uwagę finezją projektu i wykonania. Piękna przezroczysta złota lub biała szklana kula wizualnie oddająca kształt bombki choinkowej w środku zawiera cylindryczną oprawę świetlną zawieszona na długim przewodzie. Jest to niebanalny projekt, który zdobędzie serca wielu użytkowników ceniących sobie delikatność formy i oryginalny pomysł. Lampa wisząca będzie pięknie wyglądała w małym salonie, sypialni, jadalni i w pokoju młodzieżowym.

Lampka biurkowa Penta Light

  Biała lampka biurkowa Penta Light z metalu z wykończeniem satynowo-niklowym, struktura jej jest całkowicie pokryta skórą. Przyjemna i dyskretna lampa, ale jednocześnie cenna i urzekająca dzięki nieoczekiwanemu użyciu skóry. Źródło światła LED zapewnia przyjemny komfort. Nowoczesny i praktyczny kształt lampy doskonale oświetla biurko, dzięki czemu można skupić się na czytaniu, pisaniu, rysowaniu. Prawidłowe skupienie strumienia świetlnego nie męczy oczu i pozwala na długą i efektywną pracę. Optymalny kąt nachylenia lampki jest odpowiedni dla użytkowników w każdym wieku, ponadto jej forma wizualna cieszy się powodzeniem nie tylko wśród dorosłych, ale również wśród młodzieży.

Lampa podłogowa Penta Light

  Lampa podłogowa Penta Light z podstawą z czarnego metalu i strukturą z polerowanym wykończeniem lub pokryta skórą. Lampa podłogowa z regulacją 360 ° z podwójną emisją dolną i górną w technologii LED jest zdalnie sterowana za pomocą pilota. Szczególne i nietypowe zastosowanie skóry w różnych kolorach do dopasowania fotela lub sofy w przedpokoju. Lampa posiada niezwykłą jak dla domowego urządzenia formę, jej linia jest smukła, ale elastycznie wygięta z wydajnym źródłem światła, które pozwoli użytkownikowi skupić się nad swoimi czynnościami. To urządzenie sprawdzi się w salonie gdzie będzie można czytać książkę przy komfortowym oświetleniu, w jadalni doskonale rozproszy światło nad stołem.