Darmowa dostawa od 500 zł
Ponad 16 000 produktów
Darmowa Dostawa od 500 zł
{{ aa_name() }}

Przemysł Sklep Biuro - Opinie o produktach

Wpuszczana oprawa sufitowa maytoni metal modern dl008 2 01 s l

Wpuszczana oprawa sufitowa Maytoni Metal Modern DL008-2-01-S

26 wrzesień 2019

Doskonałe pomysł na przykładne oświetlenie mieszkania

~ Andrzej


Szynoprzewod eurostandard plus dl 200cm ral 9005 czarny l

Szynoprzewód EUROSTANDARD PLUS dł. 200cm (RAL 9005) czarny

26 styczeń 2019

Cena adekwatna do jakosci. rekomenduje zakupy w tym sklepie

~ FranciszekE15


Nowoczesna oprawa sufitowa natynkowa zuma line quadro sl 1 up spot l

Nowoczesna Oprawa Sufitowa Natynkowa ZUMA LINE QUADRO SL 1 UP SPOT

16 październik 2018

Solidne rozwiązanie by przeuroczo oświetlić pomieszczenie. rekomenduję ten sklep internetowy

~ olga


Panel led 60x60cm 32w 3000lm 6500k mql3002 zimny biala l

Panel LED 60x60cm 32W 3000lm 6500K MQL3002 Zimny Biała

10 październik 2018

Idealny panel do biura. rekomenduję zakupy w tym sklepie

~ adam


Oprawa wstropowa led 60x60cm 32w 3000lm 4000k mql3002 naturalna biala l

Oprawa wstropowa LED 60x60cm 32W 3000lm 4000K MQL3002 naturalna biała

4 kwiecień 2018

Fajne wykonanie produktu, rekomenduję zakupy w tym sklepie, regina

~ regina


   Dla pracowników głównymi warunkami świadczenia pracy w przedsiębiorstwach, biurach i sklepach jest bezpieczeństwo i komfortowe warunki pracy, warunki, w których ich zdrowie nie ucierpi. Dla właścicieli i kierownictwa firm wydajność pracy, efektywność energetyczna systemów oświetleniowych, gwarancje bezpieczeństwa personelu. Dla elektryków i inżynierów elektryków niezawodność sprzętu, optymalizacja kosztów eksploatacji, łatwość instalacji i konserwacji.

Oświetlenie przemysłowe

  Biorąc pod uwagę interesy wszystkich osób uczestniczących w procesie produkcji, można sformułować główne kryteria: lampy przemysłowe i źródła światła muszą być niezawodne, a nie energochłonne, nietrudne do zainstalowania i utrzymania.

  Oświetlenie przemysłowe dobierane jest w zależności od wielkości lokalu, specyfiki branży, warunków umieszczenia. Zasadniczo dla takich pomieszczeń istnieje zapotrzebowanie na urządzenia oświetleniowe chroniące przed wilgocią i kurzem. Skrót IP oznacza poziom ochrony urządzenia przed wnikaniem pyłu i wody. Zastosowanie hermetycznej obudowy gwarantuje dużą odporność na warunki atmosferyczne.

  Asortyment oświetlenia przemysłowego jest wykorzystywany w takich podmiotach jak: przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe, warsztaty, magazyny, garaże, laboratoria itd. Oświetlenie przemysłowe to: oprawy hermetyczne, belki oświetleniowe, oprawy świetlówkowe rastrowe podtynkowe, oprawy wpuszczane, oprawy stropowe, oprawy halogenowe, kinkiety zewnętrzne, oprawa oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego. Oprawy świetlówkowe zapewniających jednolite, rozproszone światło

  Przemysłowe oświetlenie ścienne LED w przeciwieństwie do zwykłych kinkietów, jest wykorzystywane w pomieszczeniach przemysłowych do wytwarzania jasnego i jednolitego światła, takie urządzenia elektryczne należą do grupy przemysłowej. Mogą być instalowane w pomieszczeniach o wysokim poziomie kurzu, brudu, wilgoci i niskiej temperaturze. Z reguły takie lampy mają stopień ochrony IP66. Ponadto te kinkiety LED można wykorzystać do oświetlenia piwnicy i garaży. Dzięki specjalnemu, regulowanemu uchwytowi naściennemu lampy można wygodnie wykorzystywać do oświetlania miejsc pracy, na przykład podczas pracy w warsztatach samochodowych.

Oświetlenie biurowe

  Oświetlenie biurowe spełnia ważną rolę, ponieważ wpływa na zdrowie i wydajność pracowników. Osoby spędzające wiele godzin w pracy przy sztucznym oświetleniu muszą mieć zapewnione komfortowe warunki pracy w tym lampy biurowe, które nie powodują zmęczenia oczu. Pomieszczenia biurowe powinny być dobrze oświetlone, posiadać właściwy strumień światła, żarówki nie powinny podnosić temperatury w pomieszczeniach. Prawidłowa barwa oświetlenia pozytywnie wpływa na skupienie uwagi i wzroku.

Lampy do biura

  Lampy do biura produkowane są z najwyższej, jakości materiałów, dzięki czemu są nie tylko energooszczędne, ale również spełniają swoje funkcje przez długi czas. Taki rodzaj oświetlenia powinien także spełniać walory estetyczne, co sprzyja samopoczuciu pracowników i wpływa na postrzeganie firmy przez klientów, kontrahentów itd. Na przykład lampy rastrowe powodują równomiernie oświetlanie powierzchni oraz usuwają niemiły, szkodliwy dla oczu efekt olśnienia.

Najczęściej wykorzystywane są takie lampy biurowe jak:

 • Oprawa LED przeznaczona do montażu natynkowego
 • Oprawa sufitowa/ścienna wpuszczana
 • Belka oświetleniowa
 • Oprawa rastrowa podtynkowa
 • Panele Led z naturalną barwą światła
 • Kinkiety i plafony w pomieszczeniach socjalnych i sanitarnych
 • Oprawa oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego.

  Do oświetlenia biurowego wykorzystywane są oprawy sufitowe lub ścienne wpuszczane o dużym stopniu ochrony IP44, dzięki czemu mogą być wykorzystywane nie tylko wewnątrz budynków, ale również na zewnątrz. Materiały wykorzystane do produkcji takich plafonów, czyli: aluminium i szkło opalowe stynowane zapewniają długą trwałość produktu.

Oświetlenie sklepowe

  Oświetlenie sklepowe może przyczynić się do większego zainteresowania klientów sprzedawanymi towarami. Nic tak nie podkreśli, jakości towaru jak dobrze ukierunkowane światło, które przyciąga wzrok, ale nie jest uciążliwe dla oczu. Przyjemność odczuwana podczas robienia zakupów to pewność, że klient znowu wróci, dlatego lampy do sklepu powinny być optymalnie dobrane, aby uruchomić wszystkie zmysły klienta.   

  Jednym z rodzajów oświetlenia sklepowego są belki oświetleniowe odgrywające znaczącą rolę do rozświetlania sklepów wielkopowierzchniowych, wszelkiego rodzaju supermarketów a także sklepów o małej powierzchni. Ciągi komunikacyjne są doskonale oświetlane za pomocą belek oświetleniowych. Produkty te wyposażane są klosze matowe lub przezroczyste, które można zamontować na suficie lub na ścianie.

Lampy do sklepu

Najczęściej wykorzystywanymi lampami do sklepu są:

 • Oprawy liniowe LED – są odporne na wysokie temperatury i skutecznie odprowadzają ciepło. Dodatkowym atutem tych opraw jest efekt dekoracyjny i możliwość oświetlenia dowolnej przestrzeni w sklepach o różnym profilu handlowym.
 • Dobrej, jakości plafony – w wersjach do nabudowania lub zwieszenia, najczęściej w kolorze białym. Takie lampy do sklepu posiadają wysokiej, jakości źródła światła LED, które doskonale sprawdzają się w miejscach eksponowania towaru.
 • Obudowa rastrowa natynkowa i wpuszczana
 • Lampa sufitowa natynkowa bez oślepiającego światła
 • Ruchomy reflektor podświetlający lady sklepowe, półki
 • Reflektor zewnętrzny oświetlający teren przy sklepie
 • Oprawa oświetleniowa z dwoma punktami światła do szybkiego montażu w suficie podwieszanym, możliwa regulacja kąta padania światła w zakresie 30°.
 • Oprawy halogenowe.

Oświetlenie przemysłowe