Dostawa gratis od 200zł
Ponad 72 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy Shilo Lampy Shilo

W ofercie posiadamy oprawy zaprojektowane przez polskiego producenta lamp - markę Shilo, która prężnie działa zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Zachęcamy do zapoznania się z dwoma obszernymi kolekcjami opraw oświetleniowych- Shilo oraz Dohar.

Co charakteryzuje lampy Shilo?

Marka Shilo wyróżnia się nowoczesnym oraz eleganckim designem opraw technicznych oraz ozdobnych. Przemyślana i bardzo bogata oferta opraw z kolekcji Shilo umożliwia kompleksowe oświetlenie pomieszczeń publicznych oraz prywatnych. Marka cieszy się dużą popularnością zarówno wśród osób prywatnych, które poszukują funkcjonalnego i intrygującego oświetlenia, jak i pośród firm oraz architektów. Z myślą o nich marka udostępnia trójwymiarowe modele opraw. Lampy marki Shilo zaprojektowane zostały przez architektów wnętrz. Ich największą zaletą jest bardzo wysoka funkcjonalność oraz wysokiej jakości materiały, z których oprawy są produkowane.

Lampy Shilo - kompleksowe rozwiązanie dla Twojego wnętrza

W ofercie marka posiada różnorodne oprawy - natynkowe, wpuszczane, zwieszane, systemowe oraz oprawy o podwyższonej szczelności IP. Te ostatnie dają możliwość oświetlenia łazienek oraz wilgotnych pomieszczeń. Ponadto w ofercie znajdują się tak popularne szynoprzewody oraz funkcjonalne kinkiety, które można montować na ścianach oraz na sufitach. Zróżnicowane źródła światła w oprawach firmy Shilo, takie jak żarówki halogenowe, ledowe, energooszczędne oraz zintegrowane źródła światła LED, umożliwiają dobranie opraw najlepiej odpowiadających naszym potrzebom. Wybór opraw ułatwią szczegółowe informacje techniczne i opisy lamp.

Lampy Shilo Lampy Shilo