Dostawa gratis od 200zł
Ponad 54 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy Siteco Lampy Siteco

 Lampy Siteco

Jeśli chodzi o rodzaje lamp firma Siteco oferuje wiele wariantów służących zarówno oświetleniu zewnętrznemu, jak i wewnętrznemu. Możemy tu znaleźć plafony, oprawy rastrowe, panele LED, oprawy podwieszane, lampy o strukturze hexagonalnej, reflektory, słupki oświetleniowe oraz wiele innych. 

Technologia LED stosowana w lampach Siteco gwarantuje wysoką energooszczędność i wydajność przy jednoczesnym zachowaniu naturalnych barw światła i możliwości doboru temperatury barwowej do własnych preferencji. Czas pracy lamp LED można określać na około 25 000 do 50 000 godzin. Ich trwałość nie jest zależna od liczby włączeń czy cyklu pracy. Problemy z trwałością mogą być spowodowane jedynie zasilaniem prądem o zbyt dużej mocy. 

W stosunku do żarówek tradycyjnych oszczędność energii elektrycznej w żarówkach LED może wynosić nawet do 80 procent przy zachowaniu optymalnego wskaźnika oddawania barw CRI. 


 Oprawy Siteco

Oprawy świetlne Siteco w dużej mierze dedykowane są oświetleniu miejskiemu. Mogą być stosowanie w programach Smart City, jako części urządzeń pracujących w systemach zamkniętych. Umożliwia to wprowadzenie m.in. oświetlenia nadążnego, które zmniejsza zużycie lamp oraz energii elektrycznej, jednocześnie pozwalając na zapewnienie odpowiedniego poziomu światła tam, gdzie jest to potrzebne. 

Podstawowym materiałem, z którego zbudowane są oprawy Siteco jest poliester, wzmacniany dodatkowo włóknem szklanym. Zastosowanie regulowanego odbłyśnika fasetonowego, pokrytego warstwą aluminium zapewnia równomierność rozchodzenia się promieni świetlnych. Zyskujemy nie tylko na minimalnym rozproszeniu strumienia świetlnego, ale także zwiększenie sprawności dające dużą energooszczędność.

Przy projektowaniu oświetlenia miejskiego kluczowe jest oparcie się na parametrach opraw podanych wcześniej przez producenta. Jego solidność i wiarygodność jest kluczowa do osiągnięcia sukcesu. 

 

 Reflektory Siteco

Obudowa reflektorów Siteco zbudowana jest z aluminium odlewanego ciśnieniowo. Solidne wykonanie gwarantuje odporność na niekorzystne czynniki atmosferyczne, przede wszystkim deszcz oraz wilgoć. Należy zwrócić szczególną uwagę na oznaczenia naszych lamp. Symbole IP54 oraz IP65-67 oznaczają reflektory pyłoszczelne i wodoszczelne. Ważnym aspektem jest także utwardzone szkło odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

Zastosowanie aluminium w produktach Siteco umożliwia produkcje w wielu wariantach kolorystycznych. W przeciwieństwie do reflektorów żeliwnych nie ulegają korozji oraz są o wiele lżejsze. 

Lampy Siteco Lampy Siteco