Dostawa gratis od 500zł
Ponad 35 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy SLV

   Firma SLV z Übach-Palenberg w Nadrenii Północnej-Westfalii powstała na rynku oświetleniowym ponad 30 lat temu. Szeroka gama produktów zapewnia indywidualne rozwiązania oświetleniowe dla środowisk mieszkalnych i zewnętrznych. Podobnie jak kompletne systemy oświetleniowe wysokiego napięcia lub niskonapięciowe do budowy sklepów i targów. SLV oferuje swoim klientom nowoczesny design w połączeniu z innowacyjną technologią za rozsądną cenę.

Lampy sufitowe SLV

  Lampa sufitowa SLV niemieckiego producenta przynosi zadowolenie swoim minimalistycznym designem. Składa się z płaskiego cylindrycznego korpusu, którego spód pokryty jest szklaną taflą. Światło świeci przez szybę i jest rozprowadzane w pomieszczeniu w subtelny sposób. Tworzy przyjemną atmosferę w każdym pokoju. Światło LED może być również przyciemnione, dlatego pożądaną intensywność dużego źródła światła można łatwo regulować. Korpus lampy sufitowej SLV pokryty jest z boku lekkim materiałem tekstylnym, który ma atrakcyjną strukturę. W rezultacie lampa nawiązuje do stylu vintage.

Lampa wisząca SLV

  Lampa wisząca SLV jest niezwykle nowoczesna. Posiada wysokiej, jakości detale, takie jak zaczep do sufitu w kolorze srebra, kabel tekstylny i wykończenie o wysokim połysku, wszystko razem elegancko dopełnia całości. Wbudowane gniazdo E27 umożliwia montaż w oparciu o potrzeby, na przykład dzięki energooszczędnym żarówkom LED. Lampa wisząca SLV z bezpośrednim efektem oświetlenia doskonale pasuje zarówno do modnych, jak i klasycznych linii wyposażenia i doskonal wygląda w różnych pomieszczeniach mieszkalnych i przestrzeniach publicznych. Oprócz pojedynczej instalacji istnieją również skuteczne kombinacje z innymi lampami wiszącymi z tej kolekcji. 

Kinkiety SLV

  Niemiecki producent SLV stworzył kinkiet, jako dekoracyjne i efektywne oświetlenie do klatek schodowych lub pojedynczych pomieszczeń. Oprawa w kształcie stożka ściętego ze wspornikiem wykonana jest z wysokiej, jakości białego gipsu i stali. Emisja światła jest skierowana sztywno w dół i emituje bezpośrednio światło LED pozbawione blasku. Kombinacja lamp ściennych w grupie wygląda szczególnie elegancko, na przykład rozmieszczona obok siebie w korytarzu, nieco przesunięta w klatce schodowej lub w obszarze balustrad schodowych. Wbudowane diody LED są trwałe i energooszczędne, dzięki czemu zapewniają przyjemne doznanie świetlne, pełne komfortu i optymalnego efektu oświetleniowego.

  Zgrabny i ponadczasowy kinkiet SLV wyróżnia się wyrafinowaną elegancją. Korpus ze stali, tekstyliów i polistyrenu pasuje dyskretnie, ale doskonale w każdej powierzchni mieszkalnej i posiada opływowy design i subtelny wybór kolorów. Dwa klosze, z których jeden skierowany jest w górę i jeden w dół, zapewniają harmonijną grę ciepłego światła i tworzą atmosferę dobrego samopoczucia. Zintegrowane przełączniki umożliwiają włączanie zarówno górnego, jak i dolnego światła osobno, dzięki czemu można uzyskać światło o pożądanych efektach świetlnych. W rezultacie można zastosować oświetlenie bezpośrednie i pośrednie, aby nadać stylowe akcenty w każdym pomieszczeniu.

Oprawy SLV

  Oprawa sufitowa do wbudowania SLV przekonuje prostym, ale efektywnym projektem splecionych okrągłych elementów. Okrągły moduł LED promieniuje pośrodku oprawy. Jest mocno połączony z wąskim, białym pierścieniem. Ta konstrukcja jest oprawiona przez inny pierścień z białego aluminium, który jest nieco szerszy i stylowo zamyka wpuszczone światło sufitu. Podczas gdy pierścień zewnętrzny jest przymocowany płasko do sufitu, głowicę lampy można obrócić w środku. Światło emitowane jest bezpośrednio do otoczenia z kątem wiązki 30˚. Moduł LED jest zainstalowany w oprawie i działa bardzo energooszczędnie. Oprawa sufitowa posiada wysoki stopień ochrony IP 44, co oznacza, że jest odporna na wilgoć i może być z powodzeniem zainstalowana w łazience.

  Dzięki prostokątnej oprawie ściennej do wbudowania SLV można stworzyć przyjemny nastrój na zewnątrz. Wysokiej, jakości światło ogrodowe w nowoczesnym srebrno-szarym kolorze inspiruje połączenie pośredniego i bezpośredniego rozsyłu światła. Instalacja w ścianie tworzy różnorodne aplikacje. Ten model ma wbudowane lampy LED, które charakteryzują się efektywnością energetyczną i długą żywotnością. W świetle dziennym diody LED świecą jasno i harmonijnie, dzięki czemu obszar zewnętrzny jest dobrze oświetlony. Obudowa lampy wykonana jest z aluminium i ma już wymagany sterownik LED. Model spełnia wymagania wysokiego stopnia ochrony IP54 dla opraw zewnętrznych.