Dostawa gratis od 200zł
Ponad 71 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy Tobias Grau Lampy Tobias Grau

  Tobias Grau w 1984 roku rozpoczął pracę, jako niezależny projektant w Hamburgu z projektami wnętrz biur, agencji i małych firm. Wnętrza te obejmują także własne projekty lamp i mebli. Marką rozpoznawczą stała się w 1987 roku, kiedy zaprezentowała kolekcję stworzoną pod własnym nazwiskiem. Dziś Tobias Grau ma dwa główne obszary produkcji: oświetlenie wnętrz i oświetlenie projektowe.

  Kreatywność, jakość, stabilność tak można scharakteryzować produkty niemieckiej fabryki sprzętu oświetleniowego i akcesoriów Tobias Grau. Ponad 30 lat udanej działalności twórczej i przemysłowej na rynku oświetlenia domowego i przemysłowego oraz akcesoriów specjalnych sprawiło, że meble i lampy niemieckiej marki są wzorcami praktyczności, piękna i funkcjonalności w krajach w Europie i na świecie.

  Oświetlenie domów i hoteli, centrów handlowych i prywatnych rezydencji zapewnia oświetlenie wpuszczane LED, a także klasyczne żyrandole i lampy. Brąz i plastik, miedź i szkło, unikalna chińska porcelana surowce do tworzenia kreatywnego oświetlenia wnętrza za pomocą ekspresyjnych i niezwykłych lamp.

Lampy wiszące Tobias Grau

  Nowoczesne wymagania dotyczące oszczędzania energii dla wielu projektantów stały się kolejnym kierunkiem w ich twórczych poszukiwaniach. Niemiecka firma Tobias Grau wydała serię designerskich lamp, których praca opiera się na wykorzystaniu diod LED.

  Wygląd lampy wiszącej Tobias Grau kojarzy się ze spadającą kroplą wody. Korpus jest wykonany z polerowanego lub szczotkowanego aluminium, światło przechodzi przez przezroczystą soczewkę u podstawy lampy. Pod względem funkcjonalności i niezakłóconego stylowego wzornictwa, model doskonale nadaje się do oświetlenia punktowego przestrzeni mieszkalnych i publicznych. Lampa może zostać użyta we wnętrzach urządzony w stylu Loft, modern, hi-tech. Oparawa daje białe ciepłe światło czyniąc pomieszczenie przytulnym. Tak piękna lampa wisząca może efektownie wyglądać w salonie, kuchni, sypialni a także komercyjnych pomieszczeniach hotelu, restauracji.

Lampy sufitowe Tobias Grau

  Motyw spadających kropli wody został wykorzystany w wielu produktach Tobiasza Grau, które oświetlają przestrzeń niesamowitym, wszechogarniającym światłem. Oryginalna lampa sufitowa symuluje tak wiernie spadającą kroplę wody, że można ulec takiemu wrażeniu w świecie rzeczywistym. Błyszcząca zewnętrzna powłoka każdej kropli gra pod jasnymi wiązkami ekonomicznych diod LED. Lampa może być wykorzystywane do różnych celów, w tym czytania i pełnego zastąpienia dla światła dziennego. Najnowsza technologia tworzy przyjemne, jasne światło. Opadająca oprawa emituje miękkie białe światło LED, długość jest regulowana do 2 metrów średnica elementu świetlnego 8 cm.

Kinkiety Tobias Grau

  Kinkiet z kolekcji Tobias Grau został zaprojektowany i wykonany z aluminium. Oprawę ścienną można obracać regulując strumień świetlny. Kinkiet został tak pomyślany, aby można byłoby zainstalować go także na suficie. Jest to lampa z jednym źródłem światła i doświetli wnętrze. Zastosowano halogen G9 o mocy 48W. Kinkiet doskonale oświetli i ozdobi pomieszczenie zaaranżowane w stylu modernistycznym, przemysłowym i loftowym.

  Kinkiet Tobias Grau wyróżnia się niezwykłą głowicą lampy, która posiada niezwykły połysk. Zastosowana regulacja długości pozwala na jej dowolne wykorzystanie. Kinkiet o uroczym designu zachwyca kulistą, chromowaną polerowaną lub czarną główką. Połączenie z przewodami za pomocą kształtek w różnych kolorach dodaje atrakcyjności całemu urządzeniu. Dzięki technologii LED światło jest mocne, z możliwością ściemniania oraz genialne ze względu na niskie zużycia energii.

Lampy Tobias Grau Lampy Tobias Grau