Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lustra Podświetlane

Lustra Podświetlane

Czy lustro powinno się znaleźć w wyposażeniu każdego domu?

Odpowiadamy wyjątkowo szybko, że: tak. To konieczny gadżet lub jak kto woli akcesorium, które sprawdzi się nie tylko w korytarzu, ale również w sypialni, przy toaletce, w łazience oraz garderobie. Luster nigdy za mało, a dlaczego poświęcamy im tak sporo czasu podczas aranżacji wnętrz?

Lustro w korytarzu, niezbędny element każdego domu

Ściany w korytarzu warto zaadaptować tak, by maksymalnie pełniły swoją funkcję użytkową. Na jednej z powierzchni można zamocować wieszaki na kurtki lub wstawić we wnęce szafę na ubrania i obuwie. Nie zmienia to faktu, że ściana przeciwległa powinna być zarezerwowana na lustro. Im ciekawszy model wybierzemy, tym piękniej podkreśli aranżację wnętrza, dominującą stylistykę, a także częściej będą zwracali na nie uwagę goście. Pamiętaj, że to korytarz jest pierwszym pomieszczeniem, do którego zapraszasz każdego odwiedzającego – niech robi dobre wrażenie.

Lustro podświetlane – gdzie się sprawdzi?

Wszędzie tam, gdzie podczas wykonywania codziennych zabiegów higienicznych, konieczna jest perfekcja oraz dobra widoczność, powinniśmy pomyśleć o zamontowaniu lustra podświetlanego. To wygodna i jednocześnie bardzo nowoczesna opcja, która będzie spełniała swoje funkcje podczas wykonywania makijażu lub golenia zarostu. Lustro podświetlane bardzo dobrze odbija światło, świetnie podkreśla styl nowoczesny oraz wybrane płytki. Zobaczysz, jak strefa przy umywalce zamieni się w okazałe miejsce do codziennych, domowych zabiegów SPA.

Lustro do makijażu – ciekawa opcja pod względem dekoracyjnym i praktycznym

Jeśli lubisz się malować lub zajmujesz się tym profesjonalnie to koniecznie dobierz do swojej toaletki porządnie wykonane lustro do makijażu. Podświetlenie pozwoli Ci wykonać idealnie cienką kreskę na powiece, wytuszować rzęsy oraz pomalować usta, jak nigdy dotąd. Każdy element twarzy będzie na tyle widoczny, by zawsze wyglądać nieskazitelnie.

Nie lubisz nudy? Dobierz do swojej domowej aranżacji lustro dekoracyjne

Bardzo modne są ostatnio lustra okrągłe, w bogatej ramie lub w określonej kolorystyce. Sporo nowych modeli to także oryginalne lustra boho oraz w stylu prowansalskim. W tej kategorii z pewnością znajdziesz produkt idealny dla siebie i swojego wnętrza.