Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Oczyszczacze powietrza AirDog Oczyszczacze powietrza AirDog

Producent oczyszczaczy powietrza AirDog

Skoro zwracamy uwagę na to, co jemy, powinniśmy także przykładać wagę do tego, jakim powietrzem oddychamy. W myśl tej zasady firma Silicon Valley Air Expert Inc. stworzyła innowacyjne, bardzo nowoczesne oczyszczacze powietrza, oparte o technologię Ionic Wind Technology. Produkty tej marki to urządzenia o wysokich parametrach, skutecznie eliminujące wszelkie zanieczyszczenia, a jednocześnie ograniczające koszty ich użytkowania, czyli zużycie filtrów jednorazowych. Oczyszczacze powietrza AirDog to ciche, łatwe w obsłudze i energooszczędne rozwiązania, gwarantujące czystość powietrza oraz brak negatywnego wpływu na środowisko.

Oczyszczacze powietrza AirDog - wysoka jakość, wydajność i oszczędność

Najnowsze modele oczyszczaczy powietrza AirDog działają w oparciu o zmywalne filtry, których nie trzeba wymieniać, tak jak ma to miejsce w przypadku wielu innych sprzętów tego typu. Urządzenie zatrzymuje nie tylko kurz i smog, ale także wszelkie inne, nawet najdrobniejsze cząsteczki, w tym również wirusy i bakterie. AirDog posiada wbudowany czytnik, który bada stężenie zanieczyszczeń i informuje swojego użytkownika o jakości powietrza w danym pomieszczeniu za pomocą wyświetlacza. Ponadto, produkty tej marki mają bardzo czytelny panel sterowania, oparty na jednym przycisku, który pozwala nawigować między kilkoma różnymi ustawieniami oczyszczania. Z kolei lampka kontrolna informuje nie tylko o tym, czy urządzenie jest włączone, ale także o poszczególnych trybach jego pracy, w tym chociażby o trybie łączenia się z siecią bezprzewodową. Atesty i certyfikaty potwierdzają, że AirDog jest skuteczniejszy niż filtry HEPA, ponieważ zatrzymuje pyły PM10 i PM2.5, a także alergeny, wirusy i bakterie. 

Zalety oczyszczacza powietrza AirDog

Oczyszczacze powietrza to niezbędne urządzenia w mieszkaniach zlokalizowanych w centrum oraz na obrzeżach dużych miast. Bardzo korzystne okaże się również zastosowanie ich w domach, gdzie mieszkają małe dzieci oraz alergicy. Oczyszczacze AirDog łączą wysoką skuteczność i funkcjonalność z wydajnością i oszczędnością, dzięki temu ich użytkowanie nie wiąże się z dużymi kosztami. Brak konieczności wymiany filtrów oraz niskie zużycie energii sprawiają, że zakup produktów tej marki jest praktycznie jednorazowym wydatkiem. Dodatkowo, niezaprzeczalnym atutem jest także ich bardzo cicha praca oraz możliwość skorzystania z funkcji blokady rodzicielskiej, która chroni urządzenie przed niepożądaną ingerencją dzieci. Obsługa oczyszczacza jest prosta, szybka i intuicyjna, a możliwość połączenia się z nim za pomocą aplikacji daje pełną kontrolę nad jego działaniem oraz efektywnością. Dzięki urządzeniom AirDog można zapomnieć o szkodliwych dla zdrowia pyłach, wirusach, bakteriach i alergenach. Wdychając czyste powietrze bardzo szybko zobaczysz różnicę, nie tylko w swoim samopoczuciu, ale również w ogólnym stanie zdrowia. Co więcej, Twoje mieszkanie znacznie rzadziej będzie wymagało odkurzania, a panujący w nim zapach pozostanie przyjemny i świeży. 

Oczyszczacze powietrza AirDog Oczyszczacze powietrza AirDog