Dostawa gratis od 200zł
Ponad 77 000 produktów
{{ aa_name() }}

Oświetlenie meblowe

Oświetlenie meblowe

Oświetlenie do mebli

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwracamy na wystrój naszych wnętrz. Staramy się podążać za aktualnymi trendami, chcemy, by pomieszczenia były urządzone ze smakiem. Oświetlenie meblowe znajdzie swe zastosowanie w kuchni, łazience, czy przedpokoju. Jest to również dobry sposób na rozjaśnienie wnęki szafy, a także doświetlenie pomieszczeń biurowych i jadalni.

Nowoczesny wygląd, trwałość i energooszczędność. To główne atuty produktów oświetleniowych oferowanych na naszej stronie. Zastosowanie oświetlenia meblowego nadaje funkcjonalnego i oryginalnego charakteru. Bywa dopełnieniem oświetlenia głównego oraz alternatywą dla kinkietów bądź żyrandoli. Dzięki wielofunkcyjności staje się coraz bardziej popularną i rozpowszechnioną technologią, wykorzystywaną przez konsumentów.

Oświetlenie mebli

Tego typu rozwiązanie staje się niemal standardem, gdyż ułatwia nam codzienne życie. Co więcej dodaje uroku i tworzy przytulny klimat. Podświetlenie półek, witryn bądź regału wyeksponuje nie tylko mebel lecz także znajdujące się na nich przedmioty, np. zestaw porcelany albo kolekcję książek. Oświetlenie mebli to idealny sposób na ich urozmaicenie i spersonalizowanie każdego wnętrza. Aranżacje będą prezentowały się w sposób niebanalny i elegancki. Oświetlenie szafek znajdujących się w biurze lub salonie ma charakter typowo dekoracyjny. Montując oprawę oświetleniową w szafie sprawi, że z łatwością znajdziemy ulubione spodnie bądź koszulę. W ten sposób nic nie umknie naszym oczom.

Oświetlenie podszafkowe

Dobre, jasne światło jest ważne także w kuchni. Jej funkcjonalne urządzenie to podstawa każdego domu. Istotną rolę odgrywa każdy detal. Stojąc tuż przy szafkach oświetlenie sufitowe bywa niewystarczające. Największą uwagę powinniśmy skupić wybierając oświetlenie nad blatem kuchennym. Gotując, potrzebujemy odpowiedniej widoczności, by nie zrobić sobie krzywdy. Z tego względu dodatkowe podświetlenie bywa montowane również pod okapem, dzięki czemu maksymalizujemy poziom bezpieczeństwa. Będzie też pomocą podczas nocnego wstawania, gdyż nie będziemy musieli włączać głównego światła. Bez wątpienia oświetlenie podszafkowe bardzo dobrze rozświetli kuchenną przestrzeń, z której najczęściej korzystamy.

Praktyczne i innowacyjne oświetlenie w połączeniu z przytulnym klimatem to główna charakterystyka oświetlenia meblowego. Wpływa nie tylko na stopień naświetlenia pomieszczeń, ale i efekt wizualny. Dzięki niemu każde wnętrze stanie się nowoczesne i eleganckie, dlatego wybierając oświetlenie warto zastanowić się na jakim efekcie zależy nam najbardziej.

Centrum wiedzy o oświetleniu - Blog

Oświetlenie Fabbian Illuminazione cubetto plafon

Poznaj bliżej Producenta doskonałego oświetlenia marki Fabbian lub przejdź od razu do propozycji lamp Fabbian dostępnych w sklepie.

Firma Fabbian Illuminazione została założona w 1961 roku. Z czasem producent zyskał renomę i szacunek na rynkach oświetleniowych całego świata. W ofercie producenta znajdziemy lampy nowoczesne, produkowane z najwyższej jakości komponentów oraz projektowane przez najbardziej kreatywnych projektantów. Obecnie marka Fabbian jest sprzedawana w Europie i Azji poprzez sklepy firmowe i pośredników, a jej siostrzane firmy funkcjonują na rynkach w Stanach Zjednoczonych oraz Hong Kongu.

Wnętrza w stylu loftowym industrialnym Lampa industrialna rurka

Zapraszamy do lektury o wnętrzach w stylu industrialnym lub od razu do obejrzenia kategorii lamp w stylu industrialnym.

Wnętrza w stylu industrialnym są nieszablonowe. Dzięki temu zawładnęły sercami i wyobraźniami wielu mistrzów designerskich. Surowe, minimalistyczne i chłodne w odczuciu. A jednak da się je lubić.

Oświetlenie meblowe