Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Kinkiety gipsowe

Kingiety gipsowe sufitowe

W ofercie sklepu z oświetleniem lunares.pl znajdą Państwo szeroki wybór kinkietów gipsowych sufitowych. Te lampy często określane są mianem lamp gipsowych sufitowych. Obydwie nazwy są poprawne. Oprawy gipsowe zyskały na dużej popularności, a to za sprawą możliwości pomalowania ich na dowolny kolor. Z pozoru wydają się być ostatecznym rozwiązaniem w mieszkaniach i domach, ale są niezastąpione by stworzyć przyjemny klimat w miejscach użyteczności publicznej, takich jak: hotele, apartamenty czy też kwatery prywatne.

Historia Producenta kinkietów gipsowych - Luicide

Szczególnie trafną ofertę kinkietów z gipsu posiada marka Luicide. Ten belgijski producent rozpoczął szturm wnętrzarski od propozycji zawsze wpisujących się w aktualny trend rynku. Luicide to producent oświetlenia zewnętrznego jak i wewnętrznego. Pasja i miłość do światła łączy wszystkich pracowników marki Luicide, dlatego projekty, które wychodzą z ich pracowni są idealnie dostosowane do aktualnego popytu w branży. Każdego roku ten Producent wzbogaca rynek oświetlenia o kolejne 500 sztuk unikatowych projektów. Luicide sprosta oczekiwaniom nawet nabardziej wymagających klientów.

Dlaczego powinieneś wybrać nasze gipsowe kinkiety?

Oprócz prezentowanej oferty nasza firma posiada wykwalifikowany zespół, który pomoże podczas wyboru, a także doradzi, które rozwiązanie będzie jak najbardziej optymalne. Nasze kilkuletnie doświadczenie w wyposażeniu wnętrz sprawiło, że w temacie kinkietów gipsowych nie mamy konkurencji. Jeśli oferta, którą Państwo aktualnie przeglądają nie sprosta Państwa oczekiwaniom zapraszamy do kontaktu. Postaramy się indywidualnie rozpatrzyć każde zapytanie.

Kinkiety gipsowe