Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Kinkiety na wysięgniku

Kinkiety z wysięgnikiem są idealnym sposobem na nowoczesne oświetlenie naszego domu. Kojarzą się ze stylem loftowym i industrialnym, ale w naszym poradniku pokażemy, że są one również idealne do stylów bardziej tradycyjnych.

Lampa ścienna na wysięgniku w tradycyjnej formie

Można zaleźć bardzo klasyczne kinkiety, które sprawdzą się w tradycyjnych salonach. Jednym z nich jest lampa ścienna z wysięgnikiem i prostym kloszem, bardzo często materiałowym, nawiązującym do stylu retro. Takie lampy posiadają proste wysięgniki, które będą wyglądały nowocześnie, ale jednocześnie klasycznie. Utrzymane są w prostym stylu, który może nas naprawdę zainspirować. W takich lampach światło kierowane jest ku górze, co daje dobre oświetlenie dla całego pomieszczenia.

Kinkiet z wysięgnikiem w nowoczesnej odsłonie

Kinkiet z wysięgnikiem może być również świetny w nowoczesnej odsłonie. Idealnie wpasuje się do loftowego stylu, który charakteryzuje zachowanie harmonii między klasyką a nowoczesnością. Takie kinkiety będą miały np. miedziane bądź stalowe elementy, proste, wręcz kubistyczne kształty oraz bardzo nieskomplikowane klosze, również w formie metalowych kul, czy półkul. Sprawdzą się nie tylko w salonie, ale również w naszym biurze, czy czytelni. Daje bardzo dobre, kierowane światło, a w takich modelach dodatkowo możemy liczyć na wysięgnik z regulacją, która pozwoli jeszcze lepiej nakierować źródło światła.

Kinkiet regulowany z wysięgnikiem, nie tylko do salonu

Prawdziwym hitem jest kinkiet z regulowanym wysięgnikiem. Jest idealny do salonu, ale przede wszystkim sprawdzi się do biura, czy pracowni, gdzie niezbędne nam będzie światło skupione w konkretnym miejscu. Nie myślmy jednak, że takie lampy są nieciekawe, wręcz przeciwnie. Wysięgniki mogą być wykonane z bardzo ciekawych materiałów, czy w kolorach różniących się od samego klosza. Sam wysięgnik może wyglądać wyjątkowo nowocześnie i elegancko. Jeśli dodamy do tego ciekawy klosz o niecodziennym kształcie, to może okazać się, że taki kinkiet stanie się idealnym dodatkiem, a nie tylko niezbędnym źródłem światła. Wysięgnik można dowolnie regulować, wydłużając go i chowając, co daje nam ogromne pole manewru jeśli chodzi o skierowanie światła w konkretne miejsce.

Kinkiet na wysięgniku harmonijkowym - jeszcze lepsze źródło światła

Wysięgnik harmonijkowy sprawia, że praktycznie dowolnie możemy przesuwać nasze źródło światła i bez problemu nim kierować. Wysięgnik na harmonijce sprawia, że lampę można dowolnie ustawiać pod swoje potrzeby. Łatwo się go składa oraz rozciąga. Jest bardzo elastyczny, a przy tym w wielu modelach lamp sam w sobie stanowi element dekoracyjny. Taki kinkiet polecany jest szczególnie w pracowniach oraz w biurach, ale równie dobrze będzie pasował nad naszą kanapą, gdzie chętnie czytamy książki. Można dostać go w wielu kolorach, w tym w odcieniach miedzianym, czarny, czy białym. W każdej odsłonie na pewno stanie się ciekawym dodatkiem do naszego pomieszczenia, niezależnie czy jest nim biuro, czy salon.

Wróć do przeglądania: Kinkiety
Kinkiety na wysięgniku