Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampa wisząca z kryształkami

Lampa wisząca z kryształkami — dodatek do wnętrz w stylu glamour... ale również tych zaprojektowanych w prosty sposób!

Lampy wiszące to idealne uzupełnienie przestrzeni zaprojektowanych w prosty sposób. Obficie zdobione wiszące lampy z kryształkami idealnie pasują do spokojnych wnętrz, którym chcemy nadać elegancki i zarazem luksusowy charakter. Każda z zaprezentowanych tutaj lamp wpłynie na pozytywny ogólny efekt. Jeśli planujecie Państwo zmianę aranżacji wnętrza lub chcielibyście Państwo urozmaicić swoje przestrzenie wybór lampy będzie zasadniczą decyzją.

Do jakiego stylu pasują lampy z kryształkami?

Dzięki swojej bogato zdobionej formie zwykło kojarzyć się lampy z kryształkami jako wyraz bogactwa i przepychu. Tymczasem dzięki właśnie tym zaletom, lampy te zyskują na coraz większej popularności i są idealnym dodatkiem do prostych aranżacji wnętrzarskich.

Do jakich pomieszczeń pasują lampy z kryształkami?

Sypialnie w stylu glamour — to jedna z propozycji, w której z powodzeniem można wykorzystać kryształowe lampy. Kiedy w grę wchodzi styl glamour to kryształowe oprawy oświetleniowe wyjątkowo dobrze pasują z bogato zdobionymi meblami, zamszowymi tkaninami i łóżkiem z pikowanym zagłówkiem. Do tego dorzućmy lustro ze złotą lub posrebrzaną ramą, zasłony z grubego weluru i efekt WOW murowany.

Lampy wiszące z kryształkami to idealne oświetlenie do salonu. Najlepiej powiesić je w centralnej części by ich urok oraz bogate zdobienie było ozdobą rzucającą się w oczy.

Również w kuchni można z powodzeniem zainstalować luksusowo wyglądającą oprawę oświetleniową. Wiszące lampy z kryształkami bardzo dobrze współgrają z lakierowanymi frontami mebli kuchennych.

Lampa wisząca z kryształkami