Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Naświetlacze

Naświetlacze Led

Oświetlenie typu Led, zyskało w ostatnim czasie ogromną popularność. Nowoczesna technologia Led, zapewnia niskie zużycie prądu (oszczędność nawet do 90% energii elektrycznej), przy odpowiednim oświetleniu danego terenu.

Naświetlacze Led świetnie sprawdzają się na zewnątrz, do oświetlenia całego podwórka, lub jego konkretnych obszarów. Idealne do parków oraz ogrodów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór naświetlaczy Led z dodatkowymi funkcjami. Posiadamy nowoczesne oświetlenie ledowe, prosto od najlepszych producentów.

Każdy naświetlacz Led wyposażony jest w odpowiednie ramię montażowe, a także zasilacz stało - prądowy. Jego instalacja nie sprawia żadnych problemów. Z łatwością można umieścić lampę na każdej powierzchni.

Naświetlacz Led z czujnikiem ruchu

Tego typu naświetlacze, wyposażone w czujnik ruchu, uruchamiają się jedynie wtedy, gdy w ich pobliżu ktoś sie pojawi. Inteligentny mechanizm działania, pozwoli na regulację czasu pracy oraz porę uruchomienia się lampy Led. Praktyczne rozwiązanie do oświetlenia podwórka, piwnicy czy wiaty garażowej. Sprawdzi się także nad drzwiami do domu. Idealny do rozświetlenia tarasu oraz chodnika w ogrodzie.

Naświetlacz liniowy Led

Liniowe naświetlacze idealnie sprawdzą się jako oświetlenie magazynów, wystaw sklepowych, ale również posesji i dużych terenów. Świetnie radzą sobie z oświetleniem witryn reklamowych. Lampy liniowe zostały stworzone także z myślą o iluminacji bilboardów, banerów oraz plakatów. W łatwy sposób można ukierunkować padające światło na wyeksponowany przedmiot lub element. Naświetlacz liniowy emituje światło jednolite, pozwalając na precyzyjne wydobycie walorów estetycznych określonego obiektu. Tak podkreślona reklama doskonale wyróżnia sie na tle innych i zdecydowanie przyciąga uwagę.

Naświetlacz Led z czujnikiem zmierzchu

Doskonale pasuje na zewnątrz jak i do wewnątrz. Idealne rozwiązanie do oświetlenia garażu, ogrodu czy podjazdu. Naświetlacze zapewniają szerokie spektrum światła. Bez trudu można ustawić porę, kiedy powinny reagować na ruch, a także czas, przez jaki mają świecić po jego wykryciu. Lampa posiada czujnik ruchowo - zmierzchowy, dzięki temu światło zapala się tylko wtedy, gdy rzeczywiście jest potrzebne, co przekłada się na oszczędność energii. Naświetlacze Led zewnętrzne charakteryzują się wyjątkową trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne, np. śnieg czy wiatr. Oczywiście są one wodoodporne. Wszystkie odpowiednie elementy są uszczelnione. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, solidne i estetyczne. Wyposażone w wysokiej jakości diody.

Mocne, jasne światło Led dokładnie rozświetla teren. Polecane do oświetlenia przydomowych podwórek, ale sprawdzi sie także jako oświetlenie przemysłowe. Dodatkowo lampy Led cechują sie długą żywotnością. Naświetlacze nie ulegają przegrzaniu, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne. To energooszczędna alternatywa dla tradycyjnych halogenów.

Wróć do przeglądania: Naświetlacze
Naświetlacze