Dostawa gratis od 200zł
Ponad 72 000 produktów
{{ aa_name() }}

Stoliki

Stoliki

Wszystkie stoliki kawowe to świetne i przydatne meble do Twojego domu lub mieszkania. Prezentują się wyśmienicie, niezależnie od tego czy posiadają proste, białe nóżki czy rozbudowane, metalowe nogi w kształcie okręgu. Służą do picia kawy lub napojów ze znajomymi i rodziną, a także jako półka na ozdoby.

Duża ława do salonu to podstawa w przyjmowaniu gości Ławy do salonu służą jako miejsce spotkań. Używane są także jako stoły obiadowe, głównie przez ich sporą powierzchnię. Eleganckie i minimalistyczne, zawsze są chętnie wybierane przez każdego, przez co masz pewność, że Twoi goście będą zawsze zachwyceni, niezależnie od gustu! Obrotowe, ze szkłem czy z drewna - duże ławy do salonu odznaczają się przede wszystkim wielofunkcyjnością.

Czy biała konsola jest przydatna?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta - tak, oczywiście! Biała konsola jest doskonała do umieszczenia na niej zdjęcia czy doniczki z rośliną, a także lusterka przy którym można zrobić szybki makijaż. Biały kolor jest bardzo uniwersalny, a przy tym modny. Świetnie pasuje do każdego typu wystroju.

Stolik kawowy biały, czyli nowoczesne miejsce na dyskusję

Białe stoliki kawowe znakomicie sprawują się jako centralne miejsce w domu. Ich funkcją jest przyjmowanie gości! Dzięki nim mamy wiele tematów do rozmów. Biel świetnie współgra z czernią czy innymi białymi meblami. Nie jest też tak popularna jak drewno, więc w łatwy i estetyczny sposób można się wyróżnić. Stoliki kawowe mają najczęściej cztery nogi, choć oczywiście nie jest to regułą.

Nowoczesne stoliki kawowe transparentne to ostatni krzyk mody! Zobacz dlaczego.

Ostatnio coraz popularniejsze są nowoczesne stoliki kawowe transparentne, czyli po prostu przezroczyste. Szkło lub tworzywo typu plexi to najczęściej wybierane materiały. Oba są wytrzymale i prezentują się wspaniale, zwłaszcza w świetle dnia. Nie są też podatne na rysy, jak to ma miejsce w przypadku stolików z drewna. Plastyczność szkła jest nieporównywalnie większa niż drewna.

Stoliki