(+48) 515 574 581

Taśmy led – do jakich wnętrz pasują?

Taśmy led stają się coraz popularniejsze, a ich estetyczne walory zostały docenione przez profesjonalnych projektantów wnętrz. Te nowoczesne rozwiązania oświetleniowe znakomicie sprawdzają się niemal w każdym pomieszczeniu. Z powodzeniem można je wykorzystywać w salonie, sypialni, przedpokoju czy jadalni, ale nie trzeba ograniczać się wyłącznie do nieruchomości mieszkalnych. Listwy led mogą być także funkcjonalnym dopełnieniem przestrzeni hotelu, restauracji, kawiarni lub sklepu. Pasują zarówno do wnętrz o dużym metrażu, jak i do małych lokali.

Listwy led jako efektowna dekoracja

Dopasowane do charakteru aranżacji taśmy led mogą pomóc w zaakcentowaniu przytulnej atmosfery danego wnętrza. Dzięki subtelnemu rozświetleniu brzegów ścian można dodatkowo zadbać o optyczne powiększenie mało ustawnego salonu lub przedpokoju. Warto podkreślić, że listwy led są dostępne w różnych odsłonach kolorystycznych. W zależności od indywidualnych preferencji można zdecydować się na propozycje emitujące światło o ciepłej bądź zimnej barwie. Do bardziej oryginalnych taśm zalicza się modele oświetlające przestrzeń na czerwono. Takie listwy doskonale sprawdzają się przede wszystkim w lokalach gastronomicznych i innych nieruchomościach komercyjnych, w których liczy się efektowny wystrój.

Dlaczego warto zdecydować się na taśmy led?

Nowoczesne listwy led są znakomitym wyborem nie tylko ze względu na wartości estetyczne. Dzięki nim można zadbać o dodatkowe doświetlenie danego pomieszczenia – taśmy świetnie współgrają z lampami sufitowymi. Listwy są sprzedawane na metry, co ułatwia dostosowanie ich do metrażu wnętrza. Mocowanie taśm do powierzchni nie stanowi problemu – dzięki nim samodzielne zadbanie o doświetlenie pokoju jest banalnie proste. W ofercie znajdują się pojedyncze listwy sprzedawane w rolkach oraz zestawy zawierające zasilacz, sterownik i pilot. Warto podkreślić, że dostępne taśmy emitują oświetlenie ledowe, które stanowi świetny wybór z uwagi na energooszczędność.