Darmowa dostawa od 500 zł
Ponad 24 000 produktów
Darmowa Dostawa od 500 zł
{{ aa_name() }}

Taśmy led – do jakich wnętrz pasują?

Taśmy led stają się coraz popularniejsze, a ich estetyczne walory zostały docenione przez profesjonalnych projektantów wnętrz. Te nowoczesne rozwiązania oświetleniowe znakomicie sprawdzają się niemal w każdym pomieszczeniu. Z powodzeniem można je wykorzystywać w salonie, sypialni, przedpokoju czy jadalni, ale nie trzeba ograniczać się wyłącznie do nieruchomości mieszkalnych. Listwy led mogą być także funkcjonalnym dopełnieniem przestrzeni hotelu, restauracji, kawiarni lub sklepu. Pasują zarówno do wnętrz o dużym metrażu, jak i do małych lokali.

Listwy led jako efektowna dekoracja

Dopasowane do charakteru aranżacji taśmy led mogą pomóc w zaakcentowaniu przytulnej atmosfery danego wnętrza. Dzięki subtelnemu rozświetleniu brzegów ścian można dodatkowo zadbać o optyczne powiększenie mało ustawnego salonu lub przedpokoju. Warto podkreślić, że listwy led są dostępne w różnych odsłonach kolorystycznych. W zależności od indywidualnych preferencji można zdecydować się na propozycje emitujące światło o ciepłej bądź zimnej barwie. Do bardziej oryginalnych taśm zalicza się modele oświetlające przestrzeń na czerwono. Takie listwy doskonale sprawdzają się przede wszystkim w lokalach gastronomicznych i innych nieruchomościach komercyjnych, w których liczy się efektowny wystrój.

Dlaczego warto zdecydować się na taśmy led?

Nowoczesne listwy led są znakomitym wyborem nie tylko ze względu na wartości estetyczne. Dzięki nim można zadbać o dodatkowe doświetlenie danego pomieszczenia – taśmy świetnie współgrają z lampami sufitowymi. Listwy są sprzedawane na metry, co ułatwia dostosowanie ich do metrażu wnętrza. Mocowanie taśm do powierzchni nie stanowi problemu – dzięki nim samodzielne zadbanie o doświetlenie pokoju jest banalnie proste. W ofercie znajdują się pojedyncze listwy sprzedawane w rolkach oraz zestawy zawierające zasilacz, sterownik i pilot. Warto podkreślić, że dostępne taśmy emitują oświetlenie ledowe, które stanowi świetny wybór z uwagi na energooszczędność.

Centrum wiedzy o oświetleniu - Blog

Propozycje lamp metalowych sezon 2019 lampa metalowa Loft

Standardy w oświetleniu i aranżacji wnętrz zmieniają się tak samo, jak standardy w świecie mody. Nie musisz jednak ślepo dążyć za sezonowo zmieniającymi się trendami, pod warunkiem jednak, że umiejętnie dobierzesz w swoich wnętrzach rodzaj i sposób oświetlenia.

Wnętrza w stylu loftowym industrialnym Lampa industrialna rurka

Zapraszamy do lektury o wnętrzach w stylu industrialnym lub od razu do obejrzenia kategorii lamp w stylu industrialnym.

Wnętrza w stylu industrialnym są nieszablonowe. Dzięki temu zawładnęły sercami i wyobraźniami wielu mistrzów designerskich. Surowe, minimalistyczne i chłodne w odczuciu. A jednak da się je lubić.

Oświetlenie na szynoprzewodach Reflektor do szynoprzewodów Quattrobi

Wytrzymała i solidna konstrukcja, prosty i szybki montaż, funkcjonalność oraz ogromna elastyczność tworzenia i modyfikacji oświetlenia na szynoprzewodach to najważniejsze cechy tego innowacyjnego systemu. Dziś postaramy się wyjaśnić czym jest właściwie system szynowy, gdzie znajduje zastosowanie i jakie funkcje spełnia.

Taśmy i listwy LED