Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Żarówki GTV Żarówki GTV

  GTV, jeden z polskich liderów w dziedzinie oświetlenia LED, wprowadził do szerokiej oferty dwa rozwiązania dedykowane tematyce inwestycyjnej, uszczelniona lampa do żarówek LED T8 Hagen, a także trwałe i ekonomiczne żarówki LED T8 w szklanym etui: wymiary 60 i 120 cm, moc 10, 20 watów.

  Decydując się na oświetlenie, architekci, projektanci i inwestorzy kierują się takimi parametrami jak moc, strumień świetlny lub temperatura barwowa, jednak w coraz większym stopniu koncentrują się na ekonomicznym wykorzystaniu i niskim zużyciu energii określonej lampy lub źródła światła. Odpowiedzią na te potrzeby jest nowa seria GTV, przeznaczona do inwestycji takich jak biura, magazyny i budynki przemysłowe.

Żarówki GTV

  • Żarówki GTV Hagen 236 to element ochronny przeznaczony do pracy w trudnych warunkach. Oprawa przeznaczona jest do oświetlania pomieszczeń o dużej wilgotności i zapyleniu, np. warsztaty przemysłowe, sklepy, magazyny i warsztaty, piwnice, kotłownie, wodociąg. Posiada wysoki stopień ochrony IP65, co oznacza, że jest odporna na wilgoć. Działa z dwiema jednostronnymi żarówkami LED T8.
  • Żarówki szklane LED T8 są przyjemne dla oczu, przyjazne dla środowiska i ekonomiczne z finansowego punktu widzenia
  • Źródła światła z diodami LED T8 10 i 20W oraz wbudowanym promiennikiem, zaprojektowanym do opraw z gniazdem G13, stanowią innowacyjny zamiennik tradycyjnych lamp fluorescencyjnych. Charakteryzują się one emisją neutralnych kolorów, o intensywności 900 lm dla fluorescencyjnych 10-watowych żarówek i 1800 lm dla 20-watowych żarówek. Nowa propozycja GTV charakteryzuje się szerokim kątem podświetlenia, wynoszącym 270 °. Żarówki GTV LED T8 nadają się do biur, hoteli, restauracji i innych przestrzeni publicznych. Użytkownicy chwalą ich za design, funkcjonalność, długi czas eksploatacji do 40 tys. godzin.

Żarówka LED GTV G125-8

  Żarówka LED o średnicy 125 mm. do lamp i żyrandoli. Idealna do dekoracji wnętrz kawiarni, barów, restauracji i lokali mieszkalnych. Żarówka LED o średnicy 125 mm. do lamp i żyrandoli. Idealny do dekoracji wnętrz kawiarni, barów, restauracji i lokali mieszkalnych. Żarówka LED o mocy 8W, gwint: E27, strumień świetlny: 810 Lm. Żywotność żarówki to 40 000 godzin, kąt świecenia: 360 °, kształt żarówki: piłka o barwie przejrzystej.

Panele LED GTV

  Panel LED KING 42W z mikropryzmatycznym dyfuzorem do oświetlenia budynków użyteczności publicznej, przemysłowych, magazynowych i innych. Oprawa do wbudowania do sufitów typu Armstrong. Moc panelu to 42 W, wysoki stopień ochrony przed wilgocią, IP: IP54, kąt świecenia: 120º, strumień świetlny:  3200 lm. Typ instalacji: wbudowany, materiał korpusu: aluminium w kolorze białym.

Panel LED GTV PRINCE 40W to ultracienki panel LED, dzięki swoim wymiarom, pozwala znacząco zaoszczędzić przestrzeń sufitu, a także zainstalować panel na ścianie. Moc wynosi: 40W, stopień ochrony przed wilgocią, IP 40, strumień świetlny: 3200 lm. Materiał obudowy to aluminium w białym matowym kolorze.

Szczelna lampa LED GTV

  Lampa LED o szerokim zastosowaniu, może służyć do oświetlania magazynów, pomieszczeń produkcyjnych, myjni samochodowych i innych. Jest dobrze chroniona przed wilgocią i pyłem, ma stopień ochrony przed wilgocią IP67. Moc lampy: 36 W, kąt świecenia: 120º. Lampa wykonana jest z aluminium i plastiku w kolorze szaro – białym.