Dostawa gratis od 200zł
Ponad 77 000 produktów
{{ aa_name() }}

Projekt Oświetlenia z Lunares

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy usługę polegającą na doborze opraw oświetleniowych zgodnie z oczekiwaniami klienta. Skontaktuj się z nami, opisz nam jak najszerzej swoje potrzeby, a my dobierzemy oświetlenie i sporządzimy ofertę wraz ze specjalnym rabatem.

Zaprojektuj oświetlenie z Lunares

Projektowanie wnętrz to złożony temat. Może się wydawać, iż dobranie właściwych materiałów, mebli oraz dodatków to wszystko, co składa się na udaną aranżację. Jednak prawdziwą “kropką nad i” każdej przestrzeni jest jej oświetlenie. Dobrze dobrany projekt oświetlenia potrafi wydobyć z wnętrza jego walory estetyczne, podkreślić barwy, tekstury oraz zapewnić wygodne i bezpieczne korzystanie z zaaranżowanej powierzchni.

Od czego zacząć?

Projekt oświetlenia powstaje w sposób indywidualny, według potrzeb klienta. Ważne dla nas są parametry techniczne jak również efekt, jaki chcą Państwo uzyskać. W tym celu potrzebujemy poznać potrzeby oświetleniowe klienta, a w szczególności:

  • Co chcesz oświetlić (dom, mieszkanie, pokój, sypialnie, kuchnie, ogród, elewację budynku, podwórko, biuro, hale, fabrykę)?
  • Jaką powierzchnie chcesz oświetlić?
  • Ile pomieszczeń i jakie to pomieszczenia?
  • W jakims stylu szukasz oświetlenia?
  • Jaka kolorystyka?
  • Jaki standard produktów (ekonomiczne, średnie, premium)?
  • Budżet jaki chcesz przeznaczyć na oświtlenie, jeśli już to wiesz?
  • Jak szybko potrzebujesz abyśmy zrealizowali Twoje zamówienie?
  • Jeśli masz rzuty pomieszczeń i/lub rysunki techniczne, to nam je załącz,
  • Nie zapomnij o swoich danych kontaktowych (email, telefon)
Skontaktuj się z naszym specjalistą, który przeanalizuje Twoje potrzeby i przygotuje ofertę, którą następnie prześle Ci na Twój adres email.
Łukasz Kocaj - Specjalista ds. oświetlenia
Łukasz Kocaj
Specjalista ds. oświetlenia
(+48) 570 737 166

Aranżacje oświetlenia salonu - stylowo i bez konieczności wychodzenia z domu.

Dotychczas temat “projekt oświetlenia” nie był możliwy do realizacji bez konieczności znalezienia właściwego biura oraz wielu spotkań z doradcą w celu zobrazowania naszych oczekiwań. Poświęcony czas nie zawsze daje gwarancję, że projekt okaże się udany. Często zdarza się tak, że nieprzemyślane parametry techniczne uniemożliwiają montaż wybranych opraw i proces projektowania zaczyna się od nowa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy usługę online, która pozwoli zaoszczędzić Państwa czas a jednocześnie stworzyć przemyślany projekt oświetlenia.

Ile kosztuje projekt oświetlenia?

Urządzając nowe mieszkanie często spotykamy się z wieloma wydatkami oraz niespodziewanymi kosztami. W procesie aranżacji wnętrza najpierw decydujemy się na wybór podłóg, koloru ścian, mebli i wreszcie na zakup oświetlenia. Budżet na tym etapie zwykle jest zdecydowanie “szczuplejszy” niż na początku projektu. Oferujemy Państwu nową usługę, która ma szansę zagościć na stałe w naszej ofercie. Nie poniosą Państwo kosztu, za dobranie oświetlenia do aranżacji a dodatkowo zyskają atrakcyjny rabat na wybrane oprawy oświetleniowe.

Nowoczesne oświetlenie mieszkania - estetycznie i praktycznie.

Niezależnie od pomieszczenia, oświetlenie w naszym domu powinno spełniać co najmniej dwie cechy - być praktyczne oraz podkreślać piękno aranżacji. Wybrane oprawy powinny spełniać standardy oświetleniowe dotyczące natężenia oświetlenia, stopnia ochrony przed olśnieniem oraz oddaniem barw. Te parametry pozwolą wydobyć z wnętrza jego piękno. Kolejnym wyzwaniem są aspekty techniczne lamp. Należy wziąć pod uwagę ich rozmieszczenie w pomieszczeniu oraz przyszły montaż. Mogą okazać się pomocne informacje dotyczące rodzaju zastosowanych materiałów, rozmieszczenia okien i drzwi. Ostatnim elementem jest wybór opraw dopasowanych do stylistyki wnętrza oraz oczekiwań klienta. Droga do osiągnięcia wspaniałego efektu nie jest najkrótsza, warto więc zdecydować się pomoc profesjonalisty w tym zakresie.

Kiedy projekt oświetlenia domu przekształca się w projektowanie wnętrz?

Myśląc o zmianie oświetlenia w istniejącej już aranżacji, może okazać się, że potrzebujemy większej zmiany, ponieważ przestrzeń przestała być dla nas praktyczna. Nowoczesny dom cechuje minimalizm i elegancja oraz wyczucie stylu. Nie jest to proste zadanie, aby wnętrze jednocześnie było gustowne i praktyczne. Zrealizowanie takiego zadania może okazać się sporym kłopotem, pochłaniającym dużą ilość czasu. Prowadzimy aktywną współpracę w zakresie projektów wnętrz i ogrodów oraz obiektów komercyjnych itp.. Są to doświadczone pracownie, które cechuje estetyka oraz wysoka jakość architektonicznej całości. Zachęcamy do skorzystania z ich usług.

Skontaktuj sie z naszym specjalistą

Łukasz Kocaj - Specjalista ds. oświetlenia
Łukasz Kocaj
Specjalista ds. oświetlenia
(+48) 570 737 166

Może zainteresują Cię produkty z poniższych kategorii?

Lampy Wewnętrzne, Styl Lampy, Oświetlenie Szynowe, Lampy Ogrodowe, Źródła Światła

Udostępnij tą stronę!