(+48) 515 574 581

Kinkiety Zewnętrzne

Kinkiety zewnętrzne - lampy jako dekoracja ścian domu

Ściany każdego domu lub budynku użyteczności publicznej można ozdobić za pomocą opraw ściennych zewnętrznych. Producenci wychodzą naprzeciw coraz bardziej wymagających klientów - tworzą lampy zewnętrzne oparte przede wszystkim na modernistycznym designie oraz takie oprawy oswietleniowe, które swoim wyglądem wpiszą się w każdy krajobraz architektoniczny. Oprócz wyglądu ważną kwestią są dodatkowe funkcje lamp zewnętrznych. Tutaj mamy możliwość wyboru pomiędzy tymi zasilanymi standardowo 230V lub lampami solarnymi. Niebywale pomocny w użytkowaniu opraw zewnętrznych okazuje się również wybór lampy z czujnikiem zmierzchu. Dla Tych z Państwach, dla których liczy się ekonomiczne zużycie światła przygotowaliśmy ofertę kinkietów zewnętrznych ledowych.

Oświetlenie budynku po zmroku dzięki kinkietom zewnętrznym 

Kinkiety zewnętrzne to lampy przystosowane do każdych warunków atmosferycznych: od śniegu przez deszcz, aż do wysokich temperatur. Zbudowane z mocnych materiałów od aluminium do stali szlachetnych - spełniają swoją funkcję przez bardzo długi okres czasu. Dodatkowo na każdy kinkiet Producent daje gwarancję 3 lat. Przy wyborze odpowiedniego oświetlenia zewnętrznego powinniśmy również zwracać uwagę na wygląd takiej lampy, najlepiej jeśli lampa pasuje do stylu w jakim zaprojektowany jest dom. W naszym sklepie internetowym macie Państwo możliwość wyboru odpowiedniej oprawy. Nasza oferta jest bardzo szeroka - od kinkietów zewnętrznych klasycznych przez kinkiety zewnętrzne rustykalne, aż do kinkietów modernistycznych. 

Stopień "IP" przy wyborze kinkietu zewnętrznego i lampy zewnętrznej

Z angielskiego "International Protection Rating" w skrócie IP. To wartość znajdująca się na każdej karcie produktu naszych kinkietów zewnętrznych. Jest to ważna informacja - jeśli chcemy daną lampę zamontować na zewnątrz budynku. Wartość IP mówi nam o tym jak dobrze obudowa produktu chroni wnętrze przed dostaniem się części niebezpiecznych, części małych lub wody. Kinkiety zewnętrzne powinny posiadać montatury (obudowy), które posiadają stopień ochrony IP 54 lub takie, których druga liczba w stopniu IP jest wyższa niż 4.