Dostawa gratis od 200zł
Ponad 51 000 produktów
{{ aa_name() }}

Akcesoria

Akcesoria

Prawidłowo dobrane oświetlenie stanowi podstawę bezpiecznego oraz komfortowego funkcjonowania. Ułatwia wykonywanie codziennych czynności, w sposób wizualny uprzyjemnia miejsca, w których zostaje montowane. W dziale – akcesoria oświetleniowe możesz znaleźć  wszelkie przyrządy powiązane z niniejszą dziedziną urządzania.

Akcesoria oświetleniowe – czyli wszystko w zasięgu ręki

Części i akcesoria oświetleniowe to niezbędne dodatki, które umożliwiają prawidłowe podłączenie oświetlenia. W ofercie naszego sklepu rekomendujemy szeroki wachlarz osprzętu związanego z jego instancją oraz montażem. Znajdą u Nas Państwo między innymi najnowocześniejsze systemy maskujące kable, transformatory,  fundamenty pod montaż oświetlenia ogrodowego, złącza, gniazda, czujniki ruchu oraz abażury. Urozmaicony oraz starannie wyselekcjonowany asortyment pozwoli na łatwe dokonanie zakupu. A wszystko to w atrakcyjnych cenach z gwarancją wieloletniego użytkowania. Wobec tego z pewnością spełnią wszystkie oczekiwania.

Tylko u nas bezkompromisowe akcesoria oświetleniowe

Zakup wyłącznie lampy bądź kinkietu może okazać się niewystarczający. Warto pamiętać także o akcesoriach oświetleniowych. Żarówki, abażury (w bogatej gamie kolorystycznej i różnorodnych stylach), gniazda – wydawać się mogą błahostką, a jednak bez tego ani rusz. Ze swojej strony możemy zapewnić, że wszystkie produkty charakteryzują się nie tylko wysokiej klasy jakością, ale również estetycznym wykonaniem. W trosce o zadowolenie klientów nieustannie poszerzamy ofertę, tak by bez trudu skompletować zamawiane produkty. Wierzymy w to, że każdy z Państwa znajdzie u nas idealne akcesoria do lamp, dzięki którym ich montaż stanie się łatwy, a nawet przyjemny. Dodatkowo wniosą do wnętrza przyjemny klimat, zapewniając tym samym funkcjonalność na najwyższym poziomie.

Akcesoria oświetleniowe to jedna z licznych kategorii, które zostały przez nas przygotowane. Gwarantujemy satysfakcję zakupów, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami.

Akcesoria - Opinie o produktach


Słup oświetleniowy - (200cm) do latarnii i kul LUNA
26 kwiecień 2021
Dzień dobry, nie mamy w ofercie elementów pozwalających połączyć dwa takie słupy ze sobą. słup już i tak ma 2m, tak więc obawiałbym się o jego stabilność przy jego połączeniu. wewnętrzna średnica słupa mierzona linijką przy temperaturze 9°c wynosi 55mm +/-1mm.

Słup oświetleniowy - (200cm) do latarnii i kul LUNA
7 marzec 2021
Witam, czy do tych słupów występują jakieś złączki żeby połączyć np 2szt że sobą? chce przedłużyć swoją aktualną lampę... jesteście w stanie państwo mi powiedzieć ile średnicy ma ten słup w środku? pozdrawiam karol

Fundament pod lampę ogrodową MAXI
13 październik 2020
Stanowczo za drogi

Fundament pod lampę ogrodową MAXI
11 grudzień 2019
Doskonałe wykonanie produktu. polecam

Abażur 1S - 15 x 8/ 11 cm
4 kwiecień 2018
Polecam towar -- polecam zakupy w tym sklepie -- joanna

Akcesoria