Darmowa dostawa od 500 zł
Ponad 15 000 produktów
Darmowa Dostawa od 500 zł
{{ aa_name() }}

   Polska firma Sylvania produkująca produkty oświetleniowe pojawia się we wszystkich dziedzinach nowoczesnego życia, które wymagają nowatorskiego podejścia do projektowania i stylowego wzornictwa, lampy, żarówki i świetlówki Sylvania nie mają sobie równych. Takie koncepcje, jak projektowanie krajobrazu, architektura parków, projektowanie basenów, wkroczyły w życie stosunkowo niedawno. Ale już zajmują w nim solidną i ważną niszę. Lampy Sylvania są oświetleniem w specjalnie zaprojektowanych, szczelnie zamkniętych lampach.

   Firma, jako pierwsza wśród konkurentów używała takich lamp do oświetlania wody w basenach, umieszczając je na dnie sztucznych zbiorników. Lampy Sylvania stanowią korzystne zastosowanie dla tych, którzy chcą wyposażyć swój własny sklep lub kawiarnię w niezawodne i stylowe źródła oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego. Świetlówki halogenowe Sylvania są najlepszym rozwiązaniem dla tych zastosowań.

Lampy Sylvania

  Lampa Sylvania 8W / T5 lampa do akwarium dla zdrowego wzrostu roślin. Korzyści z zastosowania tego źródła oświetlenia to: wysokie niebieskie i czerwone promieniowanie które sprzyja zdrowemu wzrostowi roślin, wzmacnia naturalny kolor roślin akwariowych i ryb w akwarium, promuje fotosyntezę w roślinach i stanowi optymalne światło dla roślin i akwarium. Przeznaczeniem tego typu lamp jest: oświetlanie akwariów słodkowodnych, jako główne lub dodatkowe źródło sztucznego światła dla roślin. Zalecane są do stosowania w szklarniach, kwiaciarniach i magazynach

  Lampa Sylvania do stoisk mięsnych 18W. Lampa Sylvania specjalnie zaprojektowana do uzupełnia naturalnego koloru mięsa. Oświetlenie mięsa i produktów mięsnych w optymalnym kolorze do wysokiej, jakości prezentacji na wystawie. Daje ona realistyczne odwzorowanie kolorów i nie narusza naturalnych kolorów produktów. Natomiast lampa 36W używana jest w celu podkreślenia świeżości owoców i warzyw. Zimny kolor służy również do prezentacji ryb i owoców morza.

  Lampa bakteriobójcza Sylvania 8W G5 o mocy 8 watów. Lampa Sylvania fluorescencyjna przeznaczona do niszczenia mikroorganizmów i bakterii. Zaprojektowana bez użycia ozonu. Służy do dezynfekcji wody, powietrza i powierzchni w szpitalach, biurach, laboratoriach, w wentylacji.

Żarówki Sylvania

Żarówka żarowa Sylvania E14 / E27. Dekoracyjna żarówka, posiada nietypowy kształt w postaci świecy. Idealne do otwartych urządzeń, w których prezentują się bardzo piękne. Za pomocą tych żarówek można szybko umieścić niezbędne akcenty w systemie oświetleniowym. Miniaturowe żarówki Sylvania z podstawą E 14 o mocy 15 W przeznaczone są do użytku w sprzęcie AGD: piekarniki, okapy kuchenne, lodówki.

Żarówki Sylvania halogenowe G4. Kompaktowe jasne żarówki G4 są przeznaczone do napięcia 12-24 V. Niezbędne w tworzeniu dekoracyjnych lamp.

Żarówki Sylvania LED GU10. Żarówki Sylvania LED o jasnym nasyconym świetle. Nie ogrzewają pomieszczenia, przeznaczone do oświetlenia zewnętrznego lub wewnętrznego.

Świetlówki Sylvania

Świetlówki Sylvania T5 z podstawą G5. Świetlówki te mają różną moc, najbardziej popularne: 40 watów. Używane w różnych obszarach oświetlenia. Świetlówka Sylvania F 6W / 765 G5 o mocy 6 watów zapewnia długi czas użytkowania. Nadaje się do oświetlania takich przestrzeni jak: łazienki, meble, witryny sklepowe, pojazdy.

Świetlówki T8 z gniazdem G13. Najpopularniejszy rodzaj światła fluorescencyjnego może być barwiony. Używane w różnych branżach. Świetlówka Sylvania jest alternatywą dla lamp neonowych. Stosuje się ją, gdy potrzebne jest dekoracyjne oświetlenie i efekty kolorystyczne: oświetlenie sceniczne, oświetlenie witryn sklepowych, oświetlenie świąteczne, dyskoteka, oświetlenie barowe itp.

Świetlówka Sylvania F36W / T8 o mocy 36 watów. W promieniowaniu lampy przeważają kolory niebieski i czerwony, co sprzyja procesom fotochemicznym i przyspiesza wzrost roślin. Podkreśla naturalny kolor ryb i alg w akwariach. Korzystna do procesu fotosyntezy w roślinach. Stosuje się ją w akwariach słodkowodnych, ogrodach zimowych, szklarniach, na wystawach.

Lampy i żarówki SYLVANIA