Dostawa gratis od 200zł
Ponad 64 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy i żarówki Sylvania Lampy i żarówki Sylvania

Polska firma Sylvania produkująca produkty oświetleniowe pojawia się we wszystkich obszarach współczesnego życia, które wymagają innowacyjnego podejścia do projektowania i stylowego wzornictwa, lampy, żarówki i świetlówki Sylvania nie mają sobie równych. Koncepcje takie jak projektowanie krajobrazu, architektura parku, projektowanie basenów weszły w życie stosunkowo niedawno. Ale mają już solidną i ważną niszę. Lampy Sylvania oświetlają specjalnie zaprojektowane, szczelne lampy.

Firma, jako pierwsza wśród konkurentów, zastosowała takie lampy do oświetlania wody w basenach, umieszczając je na dnie sztucznych zbiorników. Lampy Sylvania to korzystna aplikacja dla osób, które chcą wyposażyć własny sklep lub kawiarnię w niezawodne i stylowe źródła oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego. Lampy halogenowe Sylvania są najlepszym rozwiązaniem do tych zastosowań.

Lampy Sylvania

Lampa Sylvania 8W / T5 lampa do akwarium dla zdrowego wzrostu roślin . Korzyści ze stosowania tego źródła światła to: wysokie promieniowanie niebieskie i czerwone, które promuje zdrowy wzrost roślin, wzmacnia naturalny kolor roślin akwariowych i ryb w akwarium, promuje fotosyntezę u roślin i zapewnia optymalne światło dla roślin i akwarium. Celem tego rodzaju lamp jest: oświetlenie akwariów słodkowodnych, jako głównego lub dodatkowego źródła sztucznego światła dla roślin. Zalecane są do stosowania w szklarniach, kwiaciarniach i magazynach

Lampa Sylvania do stojaków mięsnych 18 W. Lampa Sylvania zaprojektowana specjalnie w celu uzupełnienia naturalnego koloru mięsa. Oświetlenie mięsa i produktów mięsnych w optymalnym kolorze dla wysokiej jakości prezentacji na wystawie. Zapewnia realistyczne odwzorowanie kolorów i nie wpływa na naturalne kolory produktów. Lampa 36 W służy do podkreślenia świeżości owoców i warzyw. Zimny kolor służy również do prezentacji ryb i owoców morza.

Lampa bakteriobójcza Sylvania 8W G5 o mocy 8 W. Sylvania świetlówka przeznaczony do niszczenia drobnoustrojów i bakterii. Zaprojektowany bez użycia ozonu. Służy do dezynfekcji wody, powietrza i powierzchni w szpitalach, biurach, laboratoriach i wentylacji.

Żarówki Sylvania

Żarówka Sylvania E14 / E27. Żarówka dekoracyjna, ma niezwykły kształt w postaci świecy. Idealny dla otwartych urządzeń, w których wyglądają bardzo pięknie. Dzięki tym żarówkom możesz szybko wprowadzić niezbędne akcenty do systemu oświetlenia. Miniaturowe żarówki Sylvania o podstawie E14, 15 W, są przeznaczone do stosowania w urządzeniach gospodarstwa domowego: piekarnikach, okapach kuchennych, lodówkach.

Żarówki halogenowe Sylvania G4. Kompaktowe jasne żarówki G4 są przystosowane do napięcia 12–24 V. Niezbędny w tworzeniu lamp dekoracyjnych.

Żarówki Sylvania LED GU10. Żarówki LED Sylvania z jasnym nasyconym światłem. Nie ogrzewają pomieszczenia przeznaczonego do oświetlenia zewnętrznego lub wewnętrznego.

Świetlówki Sylvania

Świetlówki Sylvania T5 z podstawą G5. Te świetlówki mają różną moc, najbardziej popularną: 40 watów. Stosowany w różnych obszarach oświetleniowych. Świetlówka Sylvania F 6W / 765 G5 o mocy 6 watów zapewnia długą żywotność. Nadaje się do oświetlenia takich przestrzeni jak: łazienki, meble, witryny sklepowe, pojazdy.

Świetlówki T8 z gniazdem G13. Najpopularniejszy rodzaj światła fluorescencyjnego można pokolorować. Używany w różnych branżach. Sylvania to alternatywa dla lamp neonowych. Jest stosowany, gdy potrzebne jest oświetlenie dekoracyjne i efekty kolorystyczne: oświetlenie sceniczne, oświetlenie witryn sklepowych, oświetlenie świąteczne, dyskoteka, oświetlenie barowe itp.

Świetlówka Sylvania F36W / T8 36 wat. Promieniowanie lampy jest zdominowane przez kolory niebieski i czerwony, co promuje procesy fotochemiczne i przyspiesza wzrost roślin. Podkreśla naturalny kolor ryb i glonów w akwariach. Korzystny do fotosyntezy u roślin. Jest stosowany w akwariach słodkowodnych, ogrodach zimowych, szklarniach i na wystawach.

Lampy i żarówki Sylvania Lampy i żarówki Sylvania