Dostawa gratis od 200zł
Ponad 71 000 produktów
{{ aa_name() }}

Fotele Tapicerowane

Fotele Tapicerowane

Solidne fotele do salonu i biura

Fotele tapicerowane są meblami przeznaczonymi do domów oraz biur. Zamiast krzeseł stosuje się je bardzo często. Fotele to dobra jakość, solidność i gwarancja długoterminowego użytkowania. W asortymencie znajdziesz fotele w różnych kolorach oraz z różnymi fakturami tapicerek.

Fotele tapicerowane - eleganckie i wyjątkowe

Fotele wypoczynkowe to meble duże, wygodne, z regulowanymi oparciami, z podłokietnikami, pozwalające siedzieć wygodnie oraz bardzo komfortowo. Mnogość kształtów foteli tapicerowanych zadziwia. Można wybierać spośród foteli klasycznych, kanciastych, obłych, w kształcie jaja, a nawet… przypominających kształtem figurę kobiecą.

Tapicerowane fotele wypoczynkowe

 

Czy warto posiadać fotel tapicerowany w swoim domu? Na pewno tak – fotel w salonie prezentuje się elegancko i ma wysoką jakość, jest meblem dla domowników oraz gości. W niewielkich salonach można ustawić jeden lub dwa fotele, w większych salonach takich mebli może być więcej. W biurze fotel również spełni swoją funkcję - kto z nas nie miałby ochoty choć od czasu do czasu zrobić sobie przerwy kawowej w fotelu obitym miękkim materiałem i na chwilę zapomnieć o obowiązkach?

Fotele do salonu - komfortowe fotele tapicerowane

Od niedawna fotele tapicerowane wracają do łask. Pełno ich w katalogach wnętrzarskich, gdzie ozdabiają mniejsze saloniki, mienią się barwami w domowych salonach, czy ocieplają atmosferę biur. Fotele do salonu służą przede wszystkim wypoczynkowi, a te obite materiałem są szczególnie miękkie i dzięki temu sprzyjają odpoczynkowi. Ich zaletą jest także mnogość kolorów oraz materiałów, z których są wykonane. Zatem dla miłośników minimalizmu dobrym wyborem będzie fotel o prostym kształcie i w stonowanym kolorze. Fani eklektyzmu natomiast mogą skusić się na obfity fotel w jaskrawym kolorze.

Fotele Tapicerowane