Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy Vibia Lampy Vibia

   Lampy młodej hiszpańskiej firmy Vibia charakteryzują się funkcjonalną, przejrzystą konstrukcją, przekonują wysoką, jakością produkcji i są wyposażone w innowacyjną technologię. Pomimo formalnego rygoru projektu, oprawy harmonijnie łączą się z szeroką gamą urządzeń, tworząc klimatyczne, przyjemne światło. Czarny, biały, złoty i metal dominują w palecie kolorów kolekcji Vibia.

Lampa sufitowa Vibia

  Tylko cztery dyskretne zaciski sprężynowe na rogach utrzymują kwadratową lampę sufitową Vibia. Oprawa delikatnie unosi się pod sufitem połyskując białym odcieniem szkła. Światło jest równomiernie rozpraszane i emitowane do pomieszczenia bez oślepiania. Urządzenie występuje w kilku rozmiarach, można, więc dopasować lampę do swoich potrzeb. Oprawa sufitowa posiada powierzchnię wykonaną ze szkła satynowego z metalowymi zaciskami.  Możliwość ściemniania za pomocą zewnętrznego regulatora fazy z dopasowanymi danymi wydajności czyni to urządzenie praktycznym i ekonomicznym.

Lampa stołowa Vibia

  Grafitowo – szara lampa stołowa Vibia została zaprojektowana przez Diego Fortunato, który w nowoczesny sposób interpretuje modele historyczne z XVIII wieku. Kwintesencją jest estetyczna klarowność, w której wszystkie elementy lampy stołowej zachowują wierność odcieni. Technologia oświetleniowa jest również nowoczesna: za nieprzezroczystą stalową ścianką ukryto energooszczędny moduł LED, aby uzyskać bezpośrednie i ciepłe oświetlenie w dół. W zależności od różnych kolorów powierzchni światło rozwija inną postać. Połączenie z lampami podłogowymi i podwieszanymi ma atrakcyjny wygląd i indywidualny wystrój wnętrz. Lampa stołowa rozsyła bezpośrednie jasne światło i jest wykonana ze stali a klosz z poliwęglanu. Ten model występuje także w kolorze złotej satyny, miedzi i białym.

Lampa wisząca Vibia

Lampa wisząca Vibia została zaprojektowana przez Diego Fortunato i ma duże szanse, aby stać się upragnionym oświetleniem koneserów piękna. Wyjątkowo ukształtowana oprawa o początkowo smukłym kształcie, który rozwija się w bardziej okrągłą kompozycję posiada charakter dyskretnej, ale wykwintnej aranżacji. Bezpośrednia, ściśle skierowana w dół emisja światła tworzy w pokojach jasną wyspę, nadając im wyjątkowej atmosfery. Klosz wykonany jest z malowanego metalu. Lampa posiada żarówkę halogenową 75W, oraz możliwość ściemniania za pomocą zewnętrznego regulatora fazy. Oprawa występuje w kolorze białym, czerwonym i czarnym.

Kinkiety Vibia

  Kinkiet Vibia jest jednym z najbardziej efektywnych modeli w połączeniu z jasnymi meblami na zasadzie modułowej. Jest to zarówno mała, osobista półka w zasięgu z lampą LED do oświetlenia ogólnego, jak i dodatkowa oprawa z zamontowaną na stałe diodą LED, która służy, jako lampka do czytania. Lampa ścienna rozsyła światło pośrednie, rozproszone. Klosz wykonany jest z poliwęglanu. Model ten występuje w kolorze białym i ciemnobrązowym.

  Kolejny kinkiet Vibia to efektowna i ponadczasowa lampa orientacyjna do użytku prywatnego i komercyjnego. Oprawa została zaprojektowana i opracowana przez firmę Ramos Bassols . Kształt jest zredukowany do niezbędnego minimum. Emisja światła wysuwa się na pierwszy plan. Kinkiet Vibia służy, jako praktyczne źródło światła do oświetlania np. klatki schodowej lub korytarza, więc wszędzie tam, gdzie wymagane jest bezpieczeństwo.  Zintegrowana lampa LED zapewnia bezproblemową pracę ciągłą. Model ten występuje w różnych kształtach geometrycznych np. kwadrat, koło. Kinkiet wykonany jest z metalu chromowanego matowego i dostępny jest w kolorach: biały, czarny, grafit szary.

  Piękny biały kinkiet Vibia zaprojektowane w 2009 roku przez Jordi Vilardell zachwyca kloszem wykonanym z wysokiej, jakości potrójnego trójwarstwowego szkła opalowego. Dołączone aluminium nadaje lampie idealne wykończenie. Światło z czterech lamp halogenowych emituje przyjemny miękki, rozproszony, blask. Zabawny design, przypominający duże kule śnieżne i wysokiej, jakości materiały, sprawiają, że kinkiet jest niezwykłym lekkim urządzeniem. Niezależnie od tego, czy jest zamontowany pojedynczo, czy w grupie, oprawa ta stanowi wyjątkową atrakcję dla każdego pomieszczenia.

Lampy Vibia Lampy Vibia