Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Podnóżki

Podnóżki

Siedzący tryb życia nie sprzyja zachowaniu układu ruchu w pełni zdrowia. O ile trudno jest całkowicie zrezygnować z wygodnej pracy w fotelu, warto zadbać o komfort i ergonomię podczas pracy, co przyniesie nie tylko wygodę, ale też odciąży najbardziej narażone partie ciała.

Podnóżki biurowe – na ratunek zmęczonym stopom

Wzbogacenie miejsca pracy o podnóżek biurowy przyniesie widoczną poprawę postawy. Używanie go odciąża dolny odcinek kręgosłupa i poprawia krążenie krwi w nogach, co z kolei zapobiega powstawaniu żylaków. Podnóżki biurowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób skarżących się na obolałe i ciężkie nogi. Dbałość o odpowiednią postawę zaprocentuje zdrowiem w przyszłości.

Podnóżek w formie pufy, czyli potrójna funkcjonalność

Po ciężkim dniu w pracy nie ma nic lepszego niż wygodne usadowienie się w fotelu i rozprostowanie nóg. Służący do tego podnóżek może równocześnie spełniać funkcję siedzenia. To spora oszczędność miejsca – niewielki mebel, który wykorzystujemy do zrelaksowania się, może z powodzeniem odgrywać drugą rolę. Niektóre modele mogą być również wykorzystywane w formie schowka na poduszki i elementy dekoracyjne.

Podnóżki tapicerowane – co za nimi przemawia?

Odpowiednio dobrane podnóżki obite tkaniną stanowią ciekawy element dekoracyjny w pomieszczeniu. Dzięki nim pokój zyskuje na przytulności. Rozprostowanie nóg na miękkim, welurowym podnóżku to nie tylko odpoczynek ciała, ale też uczta dla zmysłów. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli dopasować podnóżek do każdej aranżacji. Sprawdzą się one zarówno w pokoju dziennym, jak i gabinecie.

Odrobina luksusu, czyli podnóżki skórzane

Meble ze skóry dodają klasy i elegancji pomieszczeniu, w którym się znajdują. Są łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu zawsze prezentują się nienagannie. Charakterystyczna faktura i wygląd skórzanego podnóżka to niezastąpiona ozdoba wnętrza, która nadaje stylowego charakteru i umożliwia odpoczynek w dobrym stylu.

Praktyczne i wygodne podnóżki to niedoceniane meble, które warto mieć w mieszkaniu i w pracy.

Podnóżki