Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Oświetlenie basenu

Oświetlenie basenu

Dbając o zadowolenie naszych klientów, przygotowaliśmy produkty najlepszej jakości. Wyróżnia je nie tylko wysoka funkcjonalność i solidność, ale też konkurencyjna cena. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, dzięki której zakupy przestają być obowiązkiem, a stają się stuprocentową przyjemnością.

Oświetlenie basenu

Oświetlenie dedykowane takim przestrzeniom jak basen, stanowi najbardziej efektowną formę dekoracji. Ponadto zawiera w sobie bardzo funkcjonalny aspekt, jakim jest bezpieczeństwo. Światło rozjaśniające powierzchnię wody bądź otoczenie, optymalizuje komfort pływania. Dodatkowo nadaje przytulny klimat, który kojąco wpływa na towarzyszące nam emocje. Dzięki temu możemy zapomnieć o wszelkich rozterkach i w przydomowym zaciszu oddać się chwili relaksu. Tego typu rozwiązania cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród indywidualnych klientów, jak też specjalistów zajmujących się projektowaniem obiektów masowego użytku.

Oświetlenie basenowe- trochę praktyki

Oświetlenie basenu jest swego rodzaju wyzwaniem dla projektanta, gdyż wpływa nie tylko na wygląd takiego obiektu, ale również komfortowe użytkowanie. Wszystko zależy od docelowego przeznaczenia. Wobec tego duża pływalnia sportowa będzie wymagała innego, na pewno ostrzejszego światła, aniżeli wypoczynkowe i rekreacyjne spa czy basen w przydomowym ogrodzie. Podświetlane dno bądź oświetlone ściany basenu najlepiej sprawdzają się w małych obiektach. Postęp technologiczny w dziedzinie oświetlenia, skutkuje nieograniczonymi możliwościami wyboru produktów, które pomogą uzyskać wymarzony efekt, nie tylko funkcjonalny, ale również wizualny.

Lampy basenowe

Decydując się oświetlenie basenu, należy zwrócić uwagę na to, by montowane lampy były przeznaczone do kontaktu z wodą. Lampy basenowe powinny być trwałe, odporne na uszkodzenia i jednocześnie energooszczędne. Ze względu na bezpieczeństwo muszą być zasilane niskim napięciem. Korzystając z techniki LED, możemy oświetlić całą przestrzeń bez obaw o nadmierne koszty związane z zużywaniem energii. Prócz funkcjonalności nie zapominajmy o wyobraźni! Nowoczesne rozwiązania w postaci kolorowego i zmieniającego się oświetlenia, dają niebanalne efekty wizualne. Bogata oferta pozwala na swobodne aranżowanie przestrzeni. Indywidualne preferencje, oczekiwania czy potrzeby nie stanowią żadnego utrudnienia.

Dział z oświetleniem basenowym to jedna z licznych kategorii, rekomendowanych przez naszą firmę. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Udanych zakupów!  

Centrum wiedzy o oświetleniu - Blog

Oświetlenie ogrodowe - aranżacje i porady Garden

Jakie lampy do ogrodu wybrać? Czy są drogie w eksploatacji? Jak zaplanować zakupy? Ze szczegółami opowiemy Państwu o urządzeniach do oświetlenia ogrodu. Podpowiemy jak można je wykorzystać, by zachwycały swoim blaskiem!