Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Żarówki i świetlówki OSRAM / Ledvance Żarówki i świetlówki OSRAM / Ledvance

  Niemiecka firma OSRAM produkuje produkty oświetleniowe, które są bardzo znane i popularne na rynku światowym. Podobnie jak wszystkie produkty elektryczne tej firmy, mają wysoki stopień niezawodności, bezpieczeństwa i doskonałej jakości. Długie lata pracy nad zdobyciem rynku na sprzedaż sprzętu oświetleniowego przyniosły przedsiębiorstwu długo oczekiwany owoc, teraz produkty elektryczne OSRAM są znane i cieszą się zaufaniem na całym świecie.

Żarówki OSRAM

  Żarówka opalizująca OSRAM CLASSIC A 40W, E27 nieprzezroczysta ze strumieniem świetlnym: 415 lm, posiada niewielkie źródło światła. Żarówka OSRAM przeznaczona do różnych kompaktowych opraw dekoracyjnych, elegancka w kształcie gruszki, z matową żarówką. Służy ona do wykorzystania wewnątrz pomieszczeń, zmniejsza efekt olśnienia i wygładza kontrast cieni. Przeznaczona do stworzenia przytulnego i komfortowego środowiska, w tym do dekoracji wnętrz w pomieszczeniach mieszkalnych i niemieszkalnych, w restauracjach, hotelach, salach wystawowych.

  Żarówka OSRAM CLASSIC A 40W, E27, przezroczysta ze strumieniem świetlnym: 415 lm. Żarówka emituje jasne, piękne światło, daje dużą ilość ciepła, ma żywotność, co najmniej 1000 godzin. Jest uniwersalnym źródłem światła o szerokim zakresie zastosowań w pomieszczeniach mieszkalnych i niemieszkalnych, w tym we wnętrzach restauracji, hoteli, sal wystawowych, dużych biur i sklepów.

  Żarówka świetlna OSRAM DECOR A GOLD 40W E27, ze strumieniem świetlnym: 400 lm. Specjalna żarówka elegancka w kształcie gruszki ze złotą powłoką kopuły służy do dekoracji wnętrz, w tym lokali mieszkalnych a także w restauracjach, hotelach, salach wystawowych, dużych biurach i sklepach.

Świetlówki OSRAM

  Świetlówka fluorescencyjna OSRAM L 18W / 950 G13 KOLOR PROOF 590 mm światła dziennego. Świetlówka Jest używana tam, gdzie istnieje potrzeba porównania i sprawdzenia kolorów oświetlanych obiektów. Emituje niewielki strumień świetlny, może być stosowana na przykład w gabinecie stomatologicznym, laboratorium fotograficznym, drukarni, galerii.

  Świetlówka OSRAM NATURA T8 L 15/W/76. Średnia żywotność świetlówki wynosi: 20 000 godzin. Specjalnie dostosowany rozkład światła powoduje, że oświetlane produkty wyglądają świeżo i smacznie. Obszarem zastosowania świetlówki są: piekarnie, zakłady mięsne, sklepy mięsne, supermarkety. Nadaje się idealnie do przemysłu spożywczego.

Ledvance/OSRAM

  Niemiecka firma Ledvance została założona przez firmę oświetleniową OSRAM i jest obecnie własnością chińskiej firmy oświetleniowej MLS Co., LTD. LEDVANCE to zupełnie nowa marka w branży oświetleniowej, firma jest potomkiem firmy oświetleniowej OSRAM i działa już w 120 krajach.

Poniższe produkty są powiązane z LEDVANCE:

Dla klientów hurtowych, detalicznych i detalicznych

  • Żarówki LED
  • Lampy - strumień świetlny o dużej intensywności, halogen, świetlówka kompaktowa
  • Gotowe standardowe lampy LED do handlu LEDVANCE
  • Sprzedaż systemów sterowania oświetleniem, modułów LED, sterowników i stateczników dla firmy OSRAM

Dla prywatnych użytkowników.

  • Żarówki LED
  • Lampy - strumień światła o dużej intensywności, halogen, świetlówka kompaktowa
  • Produkty do inteligentnego domu
  • Światła LED.