Dostawa gratis od 200zł
Ponad 71 000 produktów
{{ aa_name() }}

Rozkładane sofy

Rozkładane sofy

Praktyczne kanapy rozkładane

Rozkładane kanapy mogą być pokryte skórą ekologiczną, skórą naturalną albo tkaniną. Sofy z funkcją spania są doskonałej klasy. Wybierając sofę do regularnego spania warto pamiętać o tym, że kanapa rozkładana powinna być nie tylko ładna, ale przede wszystkim wygodna i zapewniać odpowiedni komfort snu.

Duży wybór kanap w sklepie Lunares

Najpopularniejsze są sofy w kolorach beżowym, brązowym lub czarnym. Można też nabyć meble w różnych odcieniach błękitu lub zieleni. Białe sofy wyglądają wyrafinowanie. Coraz bardziej popularne stają się sofy w żywych kolorach, które mogą ubarwić pokój dzienny. Do wyboru jest również wymiar kanapy. W zależności od metrażu można zdecydować się na kanapę dwuosobową, lub trzyosobową.

Wersalki w nowoczesnym wydaniu

Wersalki na “klik” wypełniały PRL-owskie salony. Obecnie na rynku dostępne są kanapy z rozmaitymi systemami rozkładania. Aby przekształcić sofę w łóżko wystarczyć wyciągnąć zgrabnie ukryty materac z wnętrza sofy. Inne kanapy są wyciągane do przodu, lub mają rozkładane części, dzięki czemu tworzą powierzchnię do spania. Ponadto wiele kanap rozkładanych wygląda równie pięknie jak kanapy nierozkładane, a więc ich dodatkowa funkcja nie odbija się negatywnie na wyglądzie mebla.

Sofy rozkładane dla gości

Gdyby nie sofy to wnętrza byłyby o wiele uboższe i mniej urozmaicone. Sofa jest meblem koniecznym dla każdego, kto pragnie urządzić wnętrze w sposób elegancki oraz komfortowy. Sofa powinna mieć dobry automatyczny mechanizm do rozkładania, poduszki do opierania się oraz podłokietniki. Rozkładana sofa umożliwia przenocowanie niezapowiedzianych gości oraz członków rodziny, którzy przyjechali w odwiedziny. Warto połączyć funkcję wypoczynkową i praktyczną kanapy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kanap rozkładanych w sklepie Lunares.

Rozkładane sofy