Dostawa gratis od 200zł
Ponad 72 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy Kartell Lampy Kartell

Czy można wynaleźć lampę na nowo?

>

Odpowiedź brzmi: tak! A jako dowód można przedstawić tu lampy Kartell, firmy współpracującej z najbardziej prestiżowymi projektantami z całego świata, oferującej również między innymi krzesła i inne dodatki do domu. Łatwo rozpoznawalna dzięki swojego wyjątkowemu stylowi marka Kartell swoje oddziały posiada w 130 państwach na całym globie. Każdy z przedmiotów posiada swoją unikalną duszę, wyróżniającą go na tle setek generycznych projektów konkurencyjnych zakładów. Przyjrzyjmy się więc kilku propozycjom.

Lampy Kartell

Wyjątkowość to nieodłączny atrybut lamp Kartell. Jak chociażby KABUKI, lampa z niezwykłą, zapierającą dech w piersiach tkankową strukturą podobną do koronki, z perforowaną powierzchnią przez którą rozprasza się światło. Wysoka na około 164 centymetry KABUKI w zależności od padającego światła przypomina wieżę Eiffela, bądź przeszklony drapacz chmur. A to nie wszystko - ile jeszcze bowiem skojarzeń ze światem dalekiego wschodu, z Buddyzmem, Tajlandią, Indiami! Z pewnością każdy dostrzeże w KABUKI swoje własne wyobrażenie piękna.

CINDY - to imię zawsze będzie kojarzyć się nam z pewną supermodelką. Projektanci lamp Kartell mówią jednak: uważajcie! Są gotowi, aby zburzyć istniejący ład. Aby sprawić, że słowo Cindy od tej pory będzie kojarzyć się nam z... metalem. Niezwykle pięknym i szlachetnie wyglądającym, warto dodać. Dostępna w sześciu kolorach ozdobna lampa zdaje się emanować spokojem zarezerwowanym dotychczas wyłącznie dla gwiazd. Tych na niebie, oczywiście. Połączenie klasycznego piękna z niezwykle nowoczesnym, a jednocześnie ponadczasowym wzornictwem zdaje się być przepisem na sukces. CINDY. Hołd złożony gwiazdom. Tym z Hollywood, oraz tym z nieba.

Był czas na gwiazdy, pora w takim razie na planety. Lampa PLANET, zaprojektowana przez Tokujin Yoshiokę, reprezentuje to, co w planetach wyjątkowe. Połączenie doskonałego z natury kształtu kuli, w tym wypadku umieszczonej około 125 centymetrów nad ziemią, oraz dynamiki jaka zachodzi na powierzchni każdej planety. Ta dynamika, to życie, wigor i wyjątkowość widoczne są na strukturze, z jakiej składa się PLANET. Mieniąca się niczym diament, kolorem nawiązuje do węgla, dopełniając tylko różnorodności w duchu tego małego dzieła sztuki.

Czas na wyjątkowość. Czas na lampy Kartell.

Lampy Kartel są przejawem pragnienia, jakie dominuje wśród ludzi w dzisiejszym świecie. Pragnienia ujrzenia czegoś wyjątkowego, przedmiotu, który skupi na sobie uwagę nie ceną, a jakością. Wyjątkowością. Tym właśnie są lampy Kartell. Dążeniem do indywidualności, poprzez wyjątkowość.

Kartell - Opinie o produktach


Lampa Glamour Stołowa Kartell BOURGIE Transparentna
4 kwiecień 2018
Lampa jest przepiękna.