Dostawa gratis od 200zł
Ponad 72 000 produktów
{{ aa_name() }}

Szafki

Szafki

Różnorodne szafki

Szafka - mebel, który wykorzystywany jest prawie przez wszystkich. Standardowe pojęcie szafki można podzielić na kilka podkategorii, mamy na przykład szafki nocne, czy szafki nowoczesne. Każdy mebel wykonany jest z innego surowca. Do wyboru mamy szafki do eleganckiego wnętrza, a także do stylu retro czy klasycznego. Szafki różnią się wykonaniem, przeznaczeniem i kolorami.

Designerskie meble do wnętrz

Designerskie meble wyróżniają się swoim niepowtarzalnym stylem. Często wykonywane są z rzadko spotykanych materiałów, a także w swoją konstrukcję wplecione mają dodatki z innej epoki, dzięki czemu nadają się do każdej aranżacji i bardzo często stanowią ciekawy, charakterystyczny punkt pomieszczenia, w którym się znajdują. Znaleźć je można w stylu klasycznym, industrialnym czy nawet skandynawskim. Producenci niestrudzenie śledzą najnowsze trendy i umiejętnie wprowadzają je w styl wykonania mebla.

Nieocenione szafki nocne

Fenomen szafek nocnych polega na ich funkcjonalności. Te najczęściej małe szafki z szufladami okazują się być nieocenione w wystroju sypialni, nadając jej charakteru oraz spełniając wiele funkcji. Na szafce nocnej możemy ustawić budzik, położyć telefon czy książkę, którą po skończeniu czytania schować możemy do szuflady, dzięki czemu zyskamy więcej miejsca na blacie. Szafki nocne spotkać można w różnych kształtach, wielkościach i kolorach, a także z dowolną ilością szuflad, do których schowamy wszystko to co potrzebujemy mieć pod ręką koło łóżka.

Funkcjonalna szafka do przedpokoju

Szafka dedykowana do przedpokoju jest niezwykle praktyczna. Ustawiona jest najczęściej w niedalekiej odległości od drzwi, spełniając jednocześnie funkcję szafki na buty oraz szafy na kurtki i płaszcze. Spotykane są modele z zainstalowanym siedziskiem, żeby wygodniej można było zmienić obuwie, a następnie odłożyć je na miejsce. W funkcjonalnej szafce w przedpokoju ustawić można też potrzebne artykuły gospodarstwa domowego, może być to idealne miejsce na gaśnicę, lub domową apteczkę.

Nowoczesne szafki

W czasach minimalizmu i powrotu do stylu retro, w koncept idei fantastycznie wpisują się nowoczesne szafki. Zamiast dużej i mało przestawnej komody pod telewizor, możemy postawić na nowoczesną szafkę, która zabierze mało miejsca, a jednocześnie spełni wszystkie niezbędne funkcje. Precyzja wykonania, a także kształt skutecznie przyciągnie wzrok każdego domownika i gości. Nowoczesne szafki są ważnym elementem wystroju każdego nowoczesnego wnętrza.