Dostawa gratis od 200zł
Ponad 71 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy Slamp Lampy Slamp

   Włoska firma produkuje urządzenia oświetleniowe od 1994 roku i dziś jest uważana za jedną z najbardziej udanych marek oświetlenia dekoracyjnego. Sukces Slamp opiera się na trzech czynnikach: współpracy z uznanymi projektantami, unikalności produktu i wykorzystaniu zastrzeżonych materiałów. Dodatkowe korzyści wynikają z zastosowania innowacyjnych materiałów (Opalflex, Cristalflex, Steelflex i Lentiflex).

  W laboratorium firmy opracowano i opatentowano materiał syntetyczny Opalflex przezroczysty jak szkło i trwały jak plastik. Jest to nietoksyczny, żaroodporny materiał, o powierzchni odbijającej, z którego pochodzi większość kolekcji Slamp. Również w produkcji lamp Slamp używane są kryształy Swarovskiego, mosiądz niklowany, anodowane aluminium, stal nierdzewna, polerowane na lustro.

Lampy wiszące Slamp

  Lampa wisząca Slamp z oryginalnym wzorem imitującym słoje drewna. Fioletowe światło jest wykonane z niezwykłego materiału o nazwie Cristalflex, jest to przezroczysty materiał opracowany i wyprodukowany przez firmę Bayer Vivak. Jasne i przezroczyste jak szkło, ale lekkie i trwałe, które może być bardzo nowoczesnym materiałem, który sprawia, że oryginalne lampy Slamp są wizualnie subtelne, łatwe w montażu i zapewniają nowoczesny wygląd. Wysokość lampy regulowana jest do 140 cm Projektantem jest Luca Mazza.

  Lampa wisząca Slamp z designerskim wzorem. Miedziany klosz wykonany jest z niezwykłego materiału termoplastycznego uzyskanego w procesie metalizacji poliwęglanu. W wyniku tego procesu pojawia się innowacyjny materiał z całkowicie odbijającą lustrzaną powierzchnią. Jednocześnie materiał zachowuje elastyczność, która najważniejszą cechę wszystkich materiałów wykorzystywanych przez firmę. Dodatkowy, ale jakże finezyjny efekt stanowią kryształowe wisiorki opadające z ramion lampy. Wysokość lampy regulowana jest do 140 cm. Projektantem jest: Nigel Coates. Forma urządzenia jest niezwykle okazała i może stanowić dekorację każdego salonu i jadalni.

Lampa sufitowa Slamp

  Lampa sufitowa Slamp z innowacyjną budową odpowiada stylowi nowoczesnemu. Biała lampa sufitowa z pomarańczowymi elementami wykonana jest z niezwykłego materiału o nazwie Opalflex, który jest połączenie technopolimeru z kryształkami szkła. Materiał ten zapewnia przezroczystości szkła, a jednocześnie zapewnia trwałość i wszechstronność. Lampa posiada szklany blask i dwa źródła światła. Może być również używana, jako lampa ścienna. Projektantem jest Adriano Rachele.

Lampa stojąca Slamp

  Lampa podłogowa Slamp z ciekawym afrykańskim wzorem. Oprawa wykonana jest z niezwykłych materiałów o nazwie Cristalflex I Opalflex. Opalflex jest ekskluzywnym opatentowanym materiałem otrzymanym przez zmieszanie technopolimerów i włókien szklanych. Materiał ten zapewnia przezroczystości szkła, ponadto zapewnia urządzeniu wytrzymałość, aby użytkownik mógł długo cieszyć się z efektownego oświetlenia i elementu dekoracyjnego. Cristalflex to technopolimer, przezroczysty materiał opracowany i wyprodukowany przez firmę Bayer Vivak. Wielokolorowa lampa Slamp posiada podłużną budowę naniesionymi motywami roślinnymi, głowami tubylców z plemion afrykańskich oraz inne ciekawe wzory. Projektantem jest Studio Job.

Kinkiety Slamp

  Kinkiet Slamp o oryginalnym wzornictwie. Przezroczysta oprawa o nowoczesnej formie wykonana jest z niezwykłego termoplastycznego materiału wytwarzanego przez specjalną technologię, która sprawia, że jego powierzchnia jest wielopłaszczyznowa. Nowoczesny sposób nakładania dwóch powłok materiału o ustalonym kącie pochylenia 0,15 stopnia, powoduje że, materiał, podobnie jak woda, zmienia swój kształt i kolor z różnych punktów obserwacji. Podstawa materiału przepuszcza światło, ale jednocześnie załamuje go, zwiększa jasność źródła światła, jednocześnie zapobiegając odblaskom i tworząc opalizujące odcienie kolorów. Projektantem lampy jest Manuel Wijffels.

Lampy Slamp Lampy Slamp