Dostawa gratis od 200zł
Ponad 72 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy Zewnętrzne Wiszące

Lampy Zewnętrzne Wiszące

  Zewnętrzne oświetlenie domu rozwiązuje trzy problemy jednocześnie. Światło gwarantuje bezpieczeństwo, łatwość ruchu, odpowiada za estetykę. Lampy zewnętrzne wiszące mogą być przymocowane do ściany lub bezpośrednio do sufitu. Wybór determinuje cel lekkiej konstrukcji i parametry oświetlanego obiektu.

Lampy wiszące ogrodowe są silnym źródłem światła. Podobne urządzenia różnią się wysoką jakością, długą żywotnością i szerokim zastosowaniem. Są w stanie oświetlić dowolną część terytorium i każdy budynek na nim. Na rynku dostępne są produkty oświetlenia w ogromnym wyborze modeli i kształtów.

Lampy zewnętrzne wiszące: różne możliwości

 Aby podświetlić wejście do miejsca i obszaru wokół niego, lampy wiszące są dobrym źródłem światła dla dużego ogrodu lub ogrodu frontowego. Takie modele należy umieścić na podwórku, w pobliżu altany lub huśtawki, a także w pobliżu schodów prowadzących do domu, jeśli są dostępne. Warto zastanowić się nad modelem, którego klosz jest przezroczysty, wykonany ze szkła i cięty w metalu, kute modele nadają się również do tworzenia przytulnego ogrodu.

  Lampy wiszące ogrodowe są niezastąpionymi punktowymi urządzeniami oświetleniowymi, które pomogą w projektowaniu oświetlenia na balkonie i wejściu do domu. Są dość kompaktowe, możliwe jest użycie kilku urządzeń naraz. Można je uznać za uniwersalne, zwłaszcza, że są dość ekonomiczne, idealnie pasują do każdego wnętrza i stylu. Wiszące lampy LED oszczędzają energię, a ogromny wybór modeli o różnych wzorach, kształtach i kolorach pozwoli wybrać dokładnie to, co pasuje do ogrodu

  Obecnie lampy wiszące ogrodowe są dostępne w szerokim zakresie i różnią się ceną, konfiguracją i rozmiarem. Wśród odmian szczególnie popularne są właśnie lampy wiszące LED. Biorąc pod uwagę ogromną różnorodność modeli, można łatwo wybrać odpowiednią lampę dla siebie.

Przykłady lamp wiszących ogrodowych

  • Kinkiety o delikatnej budowie produkowane z aluminium i stali nierdzewnej w kolorze srebra i chromu idealnie nadają się do oświetlenia domu. Takie lampy posiadają podwyższony stopień ochrony, dzięki czemu przystosowane są do przebywania na zewnątrz. Kinkiety zewnętrzne często znajdują zastosowanie do oświetlenia drzwi wejściowych domu.
  • Lampy zewnętrzne wiszące mocowane do sufitu, w stylu modernistycznym odnajdują się w designie retro ze względu na klasyczną budowę. Taki rodzaj oświetlenia jest pyłoszczelny i sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Znajdzie zastosowanie na tarasach, przy drzwiach wejściowych, na balkonach.
  • Lampa zewnętrzna wisząca witrażowa reprezentuje styl rustykalny i będzie rozświetlać tarasy, balkony, ściany domu, patio, lodżie, pełniąc jednocześnie funkcję dekoracyjną. Tak efektowne oświetlenie można wybrać patynie srebrnej, miedzianej, czarnej, mosiężnej, zielonej.
  • Lampa wisząca w kształcie kuli osadzonej w koszyczku wygląda bardzo efektownie i zwraca uwagę swoją oryginalnością. Lampa zawieszona na łańcuszku może zdobić altany, balkony, patio itd.
  • Kinkiety zewnętrzne występują w różnych kształtach i połączeniach kolorystycznych, na przykład czerni i bieli, dzięki czemu w ciągu dnia stanowią ozdobę ścian budynku a w nocy je oświetlać.

Lampy zewnętrzne wiszące - zalety

Warto zauważyć, że lampy zewnętrzne wiszące mają wiele ważnych zalet, pełnią na przykład funkcję dekoracyjną. Pomimo faktu, że główną funkcją świateł wiszących jest oświetlenie, świetnie nadają się do dekoracji ogrodu. Prawidłowo dobrane lampy wiszące mogą znacznie zróżnicować ogólny wygląd terenu i korzystne go podkreślić.

  Ich celem jest oświetlenie altan, markiz i tarasów zewnętrznych. Dlatego wiszące lampy, nie będą się bały wilgoci, jaskrawego słońca i zmian temperatury. Nie zawsze konieczne jest stosowanie zamkniętych lamp ogrodowych. Oprawy zewnętrzne na zawiasach z ochroną przed pyłem i wilgocią sprawdzają się od dołu lub z otworami odpływowymi. Wszystkie wiszące oprawy zewnętrzne są niezawodnie malowane w stonowanych kolorach, odporne na korozję i dość dobrze izolują część elektryczną urządzenia oświetleniowego.

Centrum wiedzy o oświetleniu - Blog

Oświetlenie ogrodowe - aranżacje i porady Garden

Jakie lampy do ogrodu wybrać? Czy są drogie w eksploatacji? Jak zaplanować zakupy? Ze szczegółami opowiemy Państwu o urządzeniach do oświetlenia ogrodu. Podpowiemy jak można je wykorzystać, by zachwycały swoim blaskiem!

Lampy Zewnętrzne Wiszące