Darmowa dostawa od 500 zł
Ponad 15 000 produktów
14 dni na zwrot
Bezpieczne Płatności
Darmowa Dostawa od 500 zł
{{ aa_name() }}

  Lampy wiszące i sufitowe przeznaczone są do każdego nowoczesnego wystroju wnętrza. A wszystko to dzięki szerokiej gamie zadań, które można rozwiązać za ich pomocą: jest to główne oświetlenie przestrzeni, podkreślając obszar funkcjonalny i dekorację wnętrza.

Lampy wiszące wysokiej jakości

  Lampy wiszące, będą źródłem wysokiej, jakości oświetlenia w prywatnym domu, mieszkaniu lub domku. Urządzenia tego typu dają miękkie rozproszone światło, zapewniając komfortowe warunki, relaksując się po dniu pracy.

  Lampy wiszące są dostępne w kilku wersjach. Najczęściej spotykane klasyczne rozwiązania, konstrukcja i regulacja wysokości. Lampy wiszące w wersji klasycznej mają regulowaną wysokość. Mogą zmieścić się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego wielkości. Uważa się, że im wyższy pułap, tym dłuższe oświetlenie powinno być zawieszenie.

  Kolejna różnica w projektowaniu i rozwiązaniach kompozycyjnych. Są lakoniczne modele, oryginalne zawieszane żyrandole z kolorowymi cieniami fantazyjnych kształtów, funkcjonalne źródła oświetlenia punktowego i strefowego. W zależności od wzoru nadają się do montażu w sypialni, salonu kuchni, przedpokoju lub gabinecie. Idealnymi przykładami są np lampy wiszące kryształowe

Lampy wiszące - przykłady

  Lampa wisząca natychmiast przyciąga uwagę gości dzięki stylowemu wzornictwu. Szlachetna konstrukcja pozwoli wykorzystać model prawie w każdym wnętrzu. Zapewni wystarczającą ilość światła i będzie można ją łatwo zamontować.

  Lampa wisząca to designerski produkt wykonany w najlepszych tradycjach stylu high-tech. Od lat 80-tych trend ten wyraża prestiż. Styl charakteryzuje się obecnością surowej geometrii i metalowych części. Ścisła lakoniczna lampa osłabia jasny akcent kolorystyczny wewnętrzną powłokę w kolorze złotego liścia. Taki kontrast z pewnością doda wnętrzu szczególnego atutu i będzie zachwycał przez lata. Lampa idealnie wpasuje się również we wnętrza w stylu techno i minimalizmu.

Funkcjonalne lamy sufitowe

  Wejście do pokoju powinno pozostać przyjemnym wrażeniem. Ważną rolę w tworzeniu ogólnego obrazu odgrywają kompozycje świetlne, a jeśli zastosuje się lampę ścienną można mówić o sukcesie wszelkich działań związanych z zagospodarowaniem przestrzeni życiowej.

Wielofunkcyjne lampy sufitowe mają wiele zalet:

  • Wyróżniają się oryginalnymi i niestandardowymi formami - kwadratowe, okrągłe, owalne, nitkowate, trójkątne
  • Pozwalają organizować komfortowe warunki życia
  • Używane, jako wygodne podświetlenie
  • Z wystrojem w postaci elementów florystycznych, wzorzystych nakładek, drewnianych detali, niecodziennych wzorów i niesamowitych faktur
  • Może stworzyć optymalny poziom oświetlenia w symbiozie z innymi oprawami oświetleniowymi
  • Gwarantują ekonomiczne zużycie energii i imponującą trwałość.

  Wykorzystując innowacyjne rozwiązania i kreatywne podejście projektantów, modele lamp sufitowych stanowią nowe rozwiązania w zakresie dekoracji sypialni, przedpokoju, salonu czy kuchni. Jednocześnie ceny lamp sufitowych pozwalają zwiększyć wybór kupującego.

Lampy sufitowe - przykłady

  Lampa sufitowa stanie się dobrym dodatkiem do głównego oświetlenia. Ze względu na wysoką, jakość wykonania i zastosowanie nowoczesnych technologii w produkcji, zachwyci swoim atrakcyjnym wyglądem przez długi czas. Głównymi zaletami jest przyzwoita, jakość i niska cena. Model wykonany z nowoczesnych materiałów i ma doskonałą, jakość.

  Lampa sufitowa będzie ozdobą każdego domu. Model od znanego producenta włoskiego nie pozostawi obojętnych koneserów pięknych i oryginalnych elementów wyposażenia wnętrz. Lampa zapewnia równomierny rozkład światła w całym pomieszczeniu.

 Tanie lampy wiszące

  Ceny lamp wiszących są jednym z głównych czynników przy wyborze właściwego rozwiązania. Dostępność jest typowa dla modeli klasycznych form z tworzyw sztucznych i tekstyliów. Oprawy zwieszane to wszechstronna opcja odpowiednia dla każdego pomieszczenia. Dzisiaj producenci oferują ogromny wybór takich modeli w różnych cenach.

  Tania lampa wisząca nie odbiega urokiem od pozostałych modeli i natychmiast przyciągnie uwagę gości dzięki stylowemu wzornictwu. Szlachetna konstrukcja pozwoli wykorzystać model w prawie każdym wnętrzu. Zapewni wystarczającą ilość światła i będzie można ją łatwo zamontować.

Tanie lampy sufitowe

  Na ostatnim etapie prac wykończeniowych nadchodzi czas na wybór opraw oświetleniowych. Czasami zdarza się, że w tym okresie, po dużych inwestycjach w naprawy dla niektórych właścicieli, finansowa strona, czyli koszt oświetlenia, zaczyna odgrywać znaczącą rolę. Dlatego najbardziej optymalnym wyjściem w takiej sytuacji jest zakup tanich lamp sufitowych.

  Tania lampa sufitowa również wyróżnia się dobrą, jakością i nienaganną stylistyką. Model wykonany z metalu i szkła, nadaje się do wnętrz w stylu klasycznym. Stopień ochrony to standard IP20, dlatego urządzenie nie może być używane w obszarach mokrych i zanieczyszczonych. Wybierając sufitową lampę można uzyskać przytulne światło.

Lampy Wiszące