Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Żarówki Philips Żarówki Philips

Marka Philips zajmuje się produkcją wysokojakościowych źródeł oświetlenia. Na polskim rynku prowadzi swoją działalność od ponad 90 lat, co pozwoliło na zyskanie renomy poprzez wyróżniającą się jakość produktów. W swojej działalności producent żarówek Philips stawia na maksymalną efektywność energetyczną przy redukcji kosztów oraz zrównoważonym rozwoju.

Szeroki wybór oświetlenia

Żarówki Philips znajdują swoje zastosowanie zarówno w oświetleniu wnętrz i domów, jak i samochodów. Doskonała jakość świateł LED o jasnej, lecz chłodnej barwie zyskała wielu zwolenników, którzy wybierają żarówki właśnie tej marki. Philips proponuje różne typy żarówek, ze względu na kształt samej żarówki, jak i rodzaju trzonka. Znajdziemy odpowiedni wymiar napięcia w żarówkach do oświetlenie punktowego, a także w bardziej tradycyjnych żarówkach Classic czy coraz popularniejszych LEDBulb.

Cechy żarówek Philips

Producent żarówek Philips ma w swojej ofercie szeroką gamę asortymentu, dlatego każdy może znaleźć najodpowiedniejsze dla siebie źródła światła. Żarówki LED o zimnej bądź ciepłej barwie, bądź o zmiennej jasności to tylko niektóre z licznych propozycji tej marki. Żarówki Philips są testowane laboratoryjnie i są zgodne z normą bezpieczeństwa fotobiologicznego. Oznacza to, że są właściwe dla ludzkich oczu i skóry. Żarówki LED doskonale pasują do różnych typów pomieszczeń, jak kuchnia, sypialnia czy salon. Szeroki wybór oświetlenia pozwala wybrać takie, aby idealnie odpowiadało potrzebom użytkownika.

Ekologia oraz energooszczędność

Warto decydować się na wybór żarówek LED, ponieważ jest to bardzo ekologiczny oraz oszczędny energetycznie sposób na oświetlenie naszego domu czy ogrodu. Światło to charakteryzuje się wysoką niezawodnością, co przekłada się na podwyższony komfort użytkowania. Przeciętna halogenowa żarówka, wykorzystywana do oświetlenia punktowego to koszt energetyczny w granicach 35W. Natomiast żarówka LED zużywa tylko 3,5W do rozproszenia energii świetlnej, co gwarantuje wysoką energooszczędność.