Darmowa dostawa od 500 zł
Ponad 15 000 produktów
14 dni na zwrot
Bezpieczne Płatności
Darmowa Dostawa od 500 zł
{{ aa_name() }}

Wybierając oświetlenie do naszego domu, powinniśmy zwrócić uwagę na różne poziomy oświetlenia, jego użytek i funkcjonalność. Lampy stojące dają możliwość zmiany charakteru pomieszczenia poprzez grę świateł. Korzystając z nich łatwo nadać naszym wnętrzom dwuwymiarowość i sprawić,aby surowe biuro stało się przytulnym miejscem do przeczytania książki przy kubku cieplej herbaty. Umieszczenie ich w pokoju nastolatka pozwala na danie mu szansy na ekspresję swoich poglądów przez indywidualny wybór kształtu, wielkości i kolorów lampy. Klosze lamp stojących występują w wielu kształtach, od prostych, geometrycznych brył, po obłe, miękko wykończone figury.  Przy wyborze lampy stojącej warto zwrócić uwagę na dopasowanie jej kształtu do kształtu lamp centralnego oświetlenia. Wybierając natomiast lampę w ciekawym i odcinającym się od ściany kolorze zyskamy i oświetlenie i niesamowity element dekoracyjny, robiący ogromne wrażenie na naszych gościach. 

Lampy Stojące do Salonu

Ponadczasowy must have w każdym salonie to zdecydowanie lampa stojąca  Każdy z nas pragnie, by jego salon w stu procentach odzwierciedlał jego charakter i poczucie smaku. Lampa stojąca do salonu to najlepszy sposób na wyrażenie siebie poprzez użycie oświetlenia jako elementu nie tylko stricte oświetlającego przestrzeń, ale także dekorującego nasz dom. Różnorodność i szeroki wybór lamp stojących do salonu daje nam nieskończenie wiele możliwości oświetleniowych i dekoracyjnych. Należy zwrócić uwagę na fakturę i materiał z jakiego wykonany jest klosz lampy. Jeśli urządzamy nasz salon w określonym stylu, pamiętajmy o tym, aby tworzywo, z którego wykonany jest klosz nie odbiegało od motywu przewodniego w salonie. Coraz częściej można spotkać śmiałe połączenia, np. lamp w stylu art deco stojących w salonie urządzonym w stylu skandynawskim, czy też nowoczesnych, surowych lamp, stojących w romantycznie urządzonych sypialniach.

Tanie Lampy Stojące

Podstawowy mit o lampach stojących, to ten, który mówi, że kosztują majątek. Otóż nie! W naszym sklepie znajdą Państwo tanie lampy stojące , obok których nikt nie przejdzie obojętnie i tanim kosztem pomogą one Państwu na odświeżenie urządzonego już wnętrza. Niska cena pozwala nam urozmaicenie oświetlenia bez narażania się na duży wydatek. Bardzo często po jakimś czasie od remontu orientujemy się, że czegoś jednak zabrakło lub aura panująca w  w pomieszczeniu nie jest taka na jakiej nam zależało. Zapraszamy do przejrzenia naszego asortymentu,a na pewno znajdą Państwo coś odpowiedniego dla Państwa i Państwa portfela. 

Lampy Stojące