Informacje dotyczące koronawirusa
Podczas pandemii sklep internetowy działa normalnie. Realizujemy wysyłki do Polski i Unii Europejskiej.
Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się Covid-19, obsługujemy tylko klientów zamawiających zdalnie. Sklep fizyczny w Krakowie jest zamknięty dla klientów. Więcej informacji: Informacje o Koronawirusie
Dostawa gratis od 500zł
Ponad 26 000 produktów
{{ aa_name() }}

Oświetlenie Wewnętrzne

Oświetlenie Wewnętrzne

Kluczowy i nieodłączny aspekt wystroju, zarówno domu, biura, jak i innych powierzchni użytkowych. Wysoka jakość wykonania lamp wewnętrznych nie musi oznaczać wysokiej ceny, gdyż każdy z nas powinien znaleźć coś dla siebie. Lampy znajdują swe praktyczne zastosowanie w nie tylko w kuchni bądź łazience, ale także nadają pomieszczeniom niepowtarzalny charakter. Decydując się na zakup powinniśmy zwrócić uwagę na wiele aspektów, tak by zachować odpowiednią ilość padającego światła. Nasz sklep oferuje szeroki wybór produktów, dzięki czemu z łatwością dobierzesz oświetlenie dla klasycznie urządzonych wnętrz, jak i sięgających po nowoczesność i elegancję.

Oświetlenie wnętrza w praktyce

Na oświetlenie wewnętrzne składają się lampy wiszące i stojące, a także kinkiety i żyrandole. Zarówno lampy wiszące, jak i podłogowe ożywią każde pomieszczenie. Lampy powinny być tak rozmieszczone, by światło równomierne rozchodziło się na całe pomieszczenie. Warto zwrócić szczególną uwagę na lampy znajdujące się w jadalni oraz salonie. Te miejsca są sercem domu, a prawidłowe oświetlenie nad stołem lub kanapą uprzyjemnią wspólne posiłki bądź oglądanie telewizji. Oprócz lamp wiszących w domach powinny zagościć również lampy stojące, które można ustawić na szafkach, biurkach albo na podłodze. Godne polecenia są produkty z ruchomym ramieniem, by wygodnie dopasować wysokość padającego światła. Równie ważną rolę odgrywają  lampki nocne bądź kinkiety. Umożliwiają one wieczorne czytanie książek, a także stworzą kameralne pomieszczenie, w którym będzie można odpocząć.

Zabawa oświetleniem

Dobrze dobrane oświetlenie to nie tylko niezbędny element każdego pomieszczenia, ale również dodatek, dzięki któremu naszym wnętrzom nadamy niepowtarzalny charakter. Dlatego dobrym rozwiązaniem będą lampy dekoracyjne. W ten sposób domownicy mogą wyrazić swoją osobowość i stworzyć optymalne warunki dla wykonywania codziennych czynności.

Proponowane przez nas oświetlenie cieszy się wysoką jakością oraz funkcjonalnością. Niezależnie od stylu w jakim urządzone jest mieszkanie dobierzesz u nas lampy do każdego pomieszczenia.

Lampy Wewnętrzne - Opinie o produktach


Lampa Wisząca AXO Light Skirt 100 SK szara
12 luty 2020
To świetny inspirujący artykuł. jestem bardzo zadowolony z twojej dobrej pracy. umieściłeś naprawdę bardzo pomocne informacje. tak trzymaj. bloguj dalej. czekam na twój następny wpis.

CROSS 606700632
26 wrzesień 2019
Nie myślałam, że tak dostojnie udekoruje dom, daję 5, kingan

NIKOSIA 608700179
28 czerwiec 2019
Solidny materiał -- skorzystam z usług sklepu internetowego lunares jeszcze nie raz

ISAR Biały plafon kwadrat (230 mm)
6 czerwiec 2019
Świetny kontakt ze sklepem korzystniej niż w innych sklepach feliks kolodziej

SPIRELLI 604400301
4 czerwiec 2019
Kapitalny plafon. polecam. igor

Centrum wiedzy o oświetleniu - Blog

Oświetlenie jako element dopełniający aranżacji wnętrz Fabian

Oświetlenie jest często elementem uzupełniającym aranżację wnętrz. Ważne jest, aby pomyśleć o swoim oświetleniu i starannie go zaplanować. Gdzie zamierzasz umieścić swoje podstawowe oświetlenie? Gdzie chcesz czytać wieczorem? Gdzie należy umieścić oświetlenie otoczenia? Oprócz zaspokojenia praktycznych potrzeb oświetlenie pomaga wyrazić pożądany styl wnętrza.

Kolor Roku 2020 marki Dulux - Miętowa Szarość - idealnym tłem do zabawy z oświetleniem! Miętowa zieleń jako tło

Podobnie jak oświetlenie w pomieszczeniach, również kolory wywierają duży wpływ na nasze samopoczucie - mogą dodawać energii, koić, wzbudzać nostalgię. Miętowa Szarość jest kolorem świeżym i uspokajającym, który wprowadzi Cię w dobry nastrój i uspokoi zmysły, oraz na tyle uniwersalnym, że stanie się wyjątkowym tłem dla każdej lampy!

Maseczki bawełniane Lunares
Oświetlenie Wewnętrzne